Göktan Çelikiz / Beşinci sonbahar

Bu konuyu okuyanlar

too_late

Profesör
Reaksiyon puanı
4

1999 yılında piyasaya çıkardığı ilk albümü “Efsane” ile “Mevsimler”,“Efsane”,“Al Demeni Bekledim” adlı şarkılar akıllara kazındı. 2002’de müzik kariyerinin ikinci solo albümü “Yağmura Yürüyorum” ile dinleyenlerin kalbindeki yerini perçinledi ve şimdi Göktan “Her Yanım Ayrılık” ile geri dönüyor...

Sanatçının 3. solo albümü 5 yıllık bir aradan sonra titiz bir çalışmanın eseri olarak müzik sektöründeki yerini almaya hazırlanıyor. İçerisinde “Mevsimler” şarkısının Remixinin de yer aldığı, “Beşinci Sonbahar” adlı albümün çıkış şarkısı sözü ve bestesi sanatçının kendisine, Göktan Çelikiz’e ait olan “Her Yanım Ayrılık"...

“Beşinci Sonbahar” adlı yeni albümün içerisinde yer alan 11 şarkının 6 tanesin söz ve müzikleri Göktan imzalı. Albümde ayrıca Aysel Gürel’e ait “Hasretim Sarhoş” , Selami Şahin imzalı “Sakın Ağlama Ardından” , Erhan Güleryüz şarkısı olan, 2005 yılında atv ekranının sevilen dizisi Dolunay’a da adını veren “Dolunay” şarkısı da yer almakta...

Yapımcılığını Prodüktör Yüksel Aman’ın üstlendiği “Beşinci Sonbahar” adlı albüm, Atlas Müzik Prodüksiyon etiketiyle yeni yılın ilk günlerinde müzik marketlerdeki yerini alacak...

Albümdeki Eserler

1. Her Yanım Ayrılık
Söz & Müzik: Göktan Çelikiz
2. Dolunay
Söz & Müzik: Erhan Güleryüz
3. Sorma
4. Bu Değil
Söz & Müzik: Kaan Kurmuş
5. Sakın Ağlama Ardından
Söz: Meral Zeren Müzik:Selami Şahin
6. Hasretim Sarhoş
Söz: Aysel Gürel Müzik: Göktan Çelikiz
7. İki Yabancı
8. Tuhaf
Söz & Müzik: Tolga Sunter
9. İçimde Sonbahar
10. İki Yabancı (Akustik Versiyon)
11. Mevsimler (Remix)
Söz & Müzik: Erhan Güleryüz

http://www.youtube.com/watch?v=iX9zLyFPF_Q&feature=related

Kaynak : http://www.esenshop.com/detail.aspx?id=43332

megaman

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Bence tutar bu şarkı :)

Teşekkürler too_late

too_late

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Ben tuttum bile :D Sözleri harika yaa

krasiv

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Güzel parça album de erhan güleryüzün mevsimleri de var... Dinlemek lazım tşk.

chimera

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
574
Şarkıyı beğendim hayet hoş. Teşekkürler too_late.

RuNaL

Dekan
Reaksiyon puanı
71
Güzel şarkı tanıtım için tşkler too_late

too_late

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Ben teşekkür ederim arkadaşlar :) Şarkı hakkaten çok güzel eminim albümde bizi şaşırtmayacaktır katkıda bulunan isimleri düşününce :)

warkortali

Profesör
Reaksiyon puanı
181
Kaynak görebilirmiyiz?

Edit : Teşekkürler ;)

METRONOM

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
SAĞOL ARKADAŞIM ben fıragmanını dinlemiştim trt int aynadan yansıyanlara konuk olmuştu göktan süper bir albüm olmuş bence ve mevsimler şarkısına da cok güzel bir remix yapılmış

ayrıca bu albümde ERHAN GÜLERYÜZ..(AYNA)NIN BÜYÜK BİR EMEĞİDE GEÇMİŞTİR

biz bu albümü aynafan.net olarak gectiğimiz yılın nisan ayında cıkacağını duymuştuk menajeri tarafından ama hazır olduğu halde bekledi iyi de yaptı bence ortalıkta okadar lüzumsuz albüm varken böyle bir emek sarfedilmiş
bir çalışmaya yazık olabilirdi

göktan celikiz için bir fanclup kurulmamış galiba
ama biz sevenleri olarak www.aynafan.net te kendisi için bir bölüm actık ve hakkında merak ettiğiniz konuları orada bulabilirsiniz

bundan önce ki 2 albümünde seslendirmiş olduğu şarkıların 100 de 90 ı erhan güleryüz e ayittir

erhan güleryüz gibi secici bir sanatcıdan bu dende bir destek almış olması da göktanın nasıl iyi bir müzisyen olduğuna işarettir

bir zaman lar göktan ın en büyük hayali erhan güleryüzle tanışmak mış .... göktan sütütyoda arkadaşı ile bişeyler yapmaya calışırken bir adam slm verip iceri girmiş yan tarafa gitmiş... ve arkadaşı da o slm veren kim biliyormusun diye sormuş...göktan: kim demiş ... arkadası da o erhan güleryüzdü demiş böyle ce erhan güleryüz ve göktanın 2000 li yıllara dayanan dostluğu başlamış tır.. tanımamasına güleceksiniz belki insan tanışmak istediği birini tanımazmı diyeceksiniz belki ama erhan güleryüz gözlük takar camera karsısında ve konserlerinde özel hayatında gözlük takmadığı için kimse tanıyamaz tabi fan ları hariç

Son mesajlar