God Of War 3'den Özel Fragman

Bu konuyu okuyanlar

The Dark Knight

Müdavim
Reaksiyon puanı
77
PlayStation 3 severler tarafından merakla beklenen God Of War 3 için özel bir fragman yayınlandı. Sürpriz görüntüler içeren fragman oyun iştahınızı kabartacak.

PlayStation'a özel olarak hazırlanan God Of War serisi bir önceki oyunlarıyla, hatırı sayılır bir başarı yakalamıştı. Kratos adlı bir karakteri yönettiğimiz oyunda, özel olarak tasarlanmış dövüş sistemi bulunuyordu.
Yapımın en ilgi çekici yanı yönettiğimiz karakterin mitolojik Yunan tanrılarına karşı savaşmasıydı. Son 5 yıldan beri hayranları tarafından merakla beklenen God Of War 3 önümüzdeki ay raflardaki yerini alacak.
Sır gibi saklanan dövüşten ilk görüntüler

[SDNTV]http://trailers-ll.gametrailers.com/gt_vault/3455/t_godofwar3_chaoswillrise_v9ty.flv[/SDNTV]

Şimdiye kadar yayınlanan videolarla görsel efekt şovu yapan oyunun daha şimdiden satış rekorları kırmasına kesin gözle bakılıyor. Yayınladığımız özel video da, yapımcı firmanın sır gibi gizlediği ölüm tanrısı Hades'le dövüş dair birkaç kare de bulunuyor.
:: God of War 3'ü bekliyor musunuz? Sizce yapım ilk iki oyun kadar başarılı olabilecek mi?
Yazan: Cem Süer
SDN - http://shiftdelete.net

Mirack1907

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
57
Bekliyoruz ama PS3 almak lazım :( Kesinlikle başarılı olacak fark bile atacak :)

megatron

Doçent
Reaksiyon puanı
7
böyle güzel oyunları pc içinde çıkarsalar keşke. Artık güzel oyunları sadece konsol için çıkarıyolar. Malum nedenlerden ötürü :(

Hedgehog!

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Bana PS3 aldırmak zorunda kalacak oyunlardan bir tanesi :D :D :D

beterman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
mükemmel bir oyun.pc icinde cikar umarim.ps3 almak istemiyorum

ByKaMiKaZe

Müdavim