Göbek yağlarını eritmek

Bu konuyu okuyanlar

sireno52

Asistan
Reaksiyon puanı
65
Selam arkadaşlar belediyeden gizli kaçak balkon yaptım ? bu balkonu küçültmek istiyorum sık sık internette dolaşırken karşıma göbek bölgesinde ki yağları eritip kas yapmayı sağlayan dijital makina reklamı geliyor örnek vermek gerekirse. Kas Geliştirici Elektronik Kemer Karın Kol Bacak Kas Geliştirici - n11.com bu zimbirti ne kadar faydalıdır bilgisi olan varmı almaya degermi

Sardaukar

Müdavim
Reaksiyon puanı
903
hiç o alana girme göbek yağları beslenme ve egzersiz ile gider
kendine bir hedef belirle mesela 2 ay temiz beslen ve her sabah kalktığında kahvaltıdan önce bütün karnı çalıştıran bir egzersiz bulup uygula youtubede dolu var

mesela bunu öneriyorum

sireno52

Asistan
Reaksiyon puanı
65
Şimdi şöyle bir durum var ben tersanede çalışıyorum bende bel fıtığı var boyun fıtığı var o konulan videodaki haraketler benim için akrobatik haraketler sayılır zor yaparım gibi gozukuyor

ozmen_celik

Software Developer
Reaksiyon puanı
318
Beslenmene dikkat edip yürüyüş yaparsan eritirsin . Sadece karın kası yapamazsın bel fıtıgından karın hareketleri yapamıyorsan. İyi bir beslenme be yürüyüş planı çıkartman lazım.

Ücrete kıyıp sağlam şekilde yapman lazım.
Etrafında yoksa be remote olarak birisine ayarlatmak istersen ben sana yapabilirim kendim bodybuilderle ugrastıgım gibi kilo verme alma içinde program yazıyorum ama herşeyden önce 1-1 programa uyacaksan bu işe girmekisin bahanesiz yani aksi taktirde kaçak balkona devam

İyi forumlar

root61

Müdavim
Reaksiyon puanı
459
Şimdi şöyle bir durum var ben tersanede çalışıyorum bende bel fıtığı var boyun fıtığı var o konulan videodaki haraketler benim için akrobatik haraketler sayılır zor yaparım gibi gozukuyor
Geçmiş olsun bende de bel fıtığı ve kayma var. Dikkat et kendine, sonrası vahim durumlar ameliyat ile karşılaşmamak için ağır kaldirma , yamuk oturma yamuk yatma ağir egzersizler yapma ( p90x de dahil) diyetisyene git, sık dişini bir tutam sabret 2-3 ay kadar verirsin kilolarını. Bir de yapabiliyorsan yüzmeye git sırtüstü yüz.