Gnb 1567 b1 i3 PC Ye me Bios Güncelleme'si Nasıl yaparım

Bu konuyu okuyanlar

ilhan71

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Yetkili Bayi'yi Aradım Windows 8 İçin Var dedi

Özelikler.jpg

Ama Benim Sistem Bilgim Böyle

Ekli dosyalar

• Özelikler.jpg
    Özelikler.jpg
    191.1 KB · Görüntüleme: 166

met 35

Mak. Müh.
Reaksiyon puanı
9,078
Laptopunuzun sitesinde güncelleme için bi araç var mı. Yoksa hiç denemeyin. Bilmediğiniz veya karışık yöntemlerle .Biosunuz çökerse ,daha kötü olabilir.:(

ilhan71

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Laptopunuzun sitesinde güncelleme için bi araç var mı. Yoksa hiç denemeyin. Bilmediğiniz veya karışık yöntemlerle .Biosunuz çökerse ,daha kötü olabilir.:(

Var Ama Windows 8 için var dendi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Başka Bir Bilgisayarcıya Sordum Güncelleriz dedi

Peki bilgisayarım Biosu MBR MI KALIYOR GPT Mİ OLUYOR

met 35

Mak. Müh.
Reaksiyon puanı
9,078
Biosun gpt mbr si olmaz. Yazdıklarınız dosyalama biçimi.HDD veya flash bellek vb .içn.
8 için varsa sizde ki işlettim sistemi farklımı,yani.

ilhan71

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Biosun gpt mbr si olmaz. Yazdıklarınız dosyalama biçimi.HDD veya flash bellek vb .içn.
8 için varsa sizde ki işlettim sistemi farklımı,yani.

evet Windows 10 PRO var
Mesaj otomatik birleştirildi:

BENDE ŞUAN

met 35

Mak. Müh.
Reaksiyon puanı
9,078
Laptopunuzun resmi internet sayfasını bulamadım. Biraz eski bi model sanırım. Olmadığı içinde hangi bioslar var,ve bu bioslar için bi yükleme aracı varmı yokmu,maalesef erişmek mümkün değil.
Eğer makinanızda bi stabilite sorunu vs. yoksa ,zaten bence,hiç bios işine girmeyin. Servis bunu yapabilir belki ama,sizin bi işinize yaramayacağı gibi,ücret de alırlar.

ilhan71

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Laptopunuzun resmi internet sayfasını bulamadım. Biraz eski bi model sanırım. Olmadığı içinde hangi bioslar var,ve bu bioslar için bi yükleme aracı varmı yokmu,maalesef erişmek mümkün değil.
Eğer makinanızda bi stabilite sorunu vs. yoksa ,zaten bence,hiç bios işine girmeyin. Servis bunu yapabilir belki ama,sizin bi işinize yaramayacağı gibi,ücret de alırlar.

55 TL gibi bi ücret dendi

ilhan71

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
gnb 1567 b2 i3 diye arat