Gmd orjinal şarz aleti yerine bunu kullansam olur mu ?

Bu konuyu okuyanlar

neskalii

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Gmd siparişi verdim ama orj. sarz aletini kullanmamayı düşünüyorum onun yerine şunu alsam uyar mı ?
http://www.hepsiburada.com/liste/ca...?productId=telsarjcase4usams&categoryId=16113

Bendede Gm discovery var ben sadece aradaki kabloyu değiştirip tabletimin kablosu yani artes kulllanıyorum bi sorunla karşılaşmadım şimdiye kadar.. Bu verdiğin linktekide büyük ihtimal uyar... Ama başkalarıda bi baksın uymaz felan sonra günah keçisi olmayalım :D Ama uyması lazım :)

samettamer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam neden farkli şarj aleti kullanmak istiyorsunuz? Daha mi hizli şarj oluyor bizi de aydinlatin lütfen :)

eclkdmr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam arastırdıgıma göre orj. sarz aleti girişi zorluyormuş ve bozulma olasılığı yüksek oluyormuş. Bende o yzüden bunu aldım yolda şimdi inş. uyar :D

muhammedyakup

Doçent
Reaksiyon puanı
4
ben kullandım şarj soketi iki defa pert oldu şuan yine servis yollarında :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
orjinal şarz cihazını mı kullandın ? başka markanınkini mi

eclkdmr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
orjinal şarz aletini mi kullandın bozuldu başka marka kullandın yine mi bozulduı ?

netpisiko

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefonunun sağlığını düşünüyorsan kıy paraya orjinal şarj al.Sonra bir şarj aleti yüzünden telefonun patlarsa hiç şaşırma.Belki bazıları söylediklerimi komik bulabilir ama durum böyle ister inan ister inanma.

eclkdmr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kardesm orj sarz dediğin ne hangisi link at site falan varsa

eclkdmr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben samsungun şarz cihazını aldım bi deniyecem gelince olur inş. olmazsa buna bakabılrm sağol kardeş

netpisiko

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bişi değil her zaman orjinal kullanın fakat orjinal diye satılan aletlere dikkat edin

eclkdmr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
vay arkadas ya o zaman her halukarda bozulacak ben sipariş de verdiydim :D

muhammedyakup

Doçent
Reaksiyon puanı
4
vay arkadas ya o zaman her halukarda bozulacak ben sipariş de verdiydim :D
hocam ilk parti de şarj soketinde çok ucuz mal kullandıklarından göçüyormuş araştırdım son partilerde o kısmı tamamen değişmiş arada tek tük arızalar oluyormuş düzeltmmişler sanırım ama sen yinede şarjın ara kablosunu samsung kullan kafa kısmı gm olsun

netpisiko

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şarj cihazlarının belli voltajları vardır.Ve Telefonlarında belli aralıkta çalıştığı voltaj vardır.Eğer sen bataryaya az yada çok voltaj verirsen telefonda arızalar baş gösterecektir

İSS-1

Doçent
Reaksiyon puanı
6
Telefonların şarj cihazlarının özellikleri kullanım klavuzunda ve Şarj aletinin üzerinde yazar.

07ad2752-886d-433e-868f-05ad5e73ad69.jpg

Hızlı şarj nedeniyle batarya ömründe kısalma olabilirmiş...

samettamer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Orijinal şarj aleti var başka şarj aletinide takmiyorum asla. Sonra bir problem olduğunda komple suç benim olacak. Şarj aletlerinin üzerindeki voltaj, kablonun türü çok önemli çok fark ettiriyor