Gmail yeni hesap oluşturma

Konusu 'Mesajlaşma Yazılımları' forumundadır ve eratosten tarafından 2 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

1. eratosten

eratosten Doçent

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18

- Gmail yeni hesap oluşturma

Arkadaş için gmail.den hesap oluşturmuştum ve sonrasında hesabını kapatmamı istedi ve bende hesabını kapattım. Aynı hesabı yeniden oluşturmamı isteyince eski kullanıcı adıyla hesap oluşturamıyorum. Hesabı 4-5 gün önce kapatmıştım.Hemen o kullanıcı adıyla başka birilerinin hesap oluşturulacağını pek fazla düşünmüyorum. Cevabını bilen arkadaşlara soracağım soru; önceki hesap adı bir süreliğine daha saklı kalıyor mu veya artık o hesap adını kullanamıyor muyum?

2. utku-k

utku-k Doçent

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    artık o hesap adını kullanamazsın gibi bir şey olacağını pek sanmıyorum. kullanıcı adını soylersen (ki buyk ihtimal solemiceksin, niye soyleyesn :)) biz de deneyip sana cevp verebilriz.

3. eratosten

eratosten Doçent

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    :) Ben deniyorum aynı kullanıcı adı ile hesap oluşturmayı fakat o hesabı kullanan birileri varmış gibi davranıyor.

4. muratflash

muratflash Rektör

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    63
    Hayır vermez. Gmail gibi bi servis böyle şeylere primde vermez... Bence hiç uğraşma başka bi adres ve şifre kullan...

5. Silence

Silence Dekan Onursal Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    Gmail msn olarak nasıl kullanılıyor ?

6. eratosten

eratosten Doçent

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Gmail.i açtığında sohbet bölümünden sohbet edebiliyosun. Fakat sesli görüntülü sohbet için sanırım bir eklenti gerekiyordu onu hatırlayamıyorum.

7. kaberdey

kaberdey Profesör

Beğenileri:
    80
    Ödül Puanları:
    0
  8. utku-k

utku-k Doçent

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    hmm olmuodur o zaman ve ya sansına bri gercekten o kullanıcı adını aldı:) kapattıına emin msn dicem, herhlde o kadr da diildr baska bi acıklaması yok.

Sayfayı Paylaş