Gmail hesap açma sorunu !

Bu konuyu okuyanlar

coke

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar
sıkıntılı durumu kısaca özetlemek gerekirse almak istedigim bir hesap adını kullaniliyor diye vermiyor.
Bahsi geçen adrese gönderilen mail ulaşmadan geri dönüyor ayrıca şifremi unuttum kısmından ise yapılan
talepte böyle bir adres yok demesidir durumun biraz karışık olduğu kanısındayım bu tür sorunla karşılaşan ya da çözüm yolu önerebilecek kimseler varmi diye şansımı denemek istedim ilgi alakaniza şimdiden teşekkürlerimi borç bilirim..

Not: ısrarla almak istediğim adres ön ekinin
şahsıma ait dünyada kimsede olmasina
kesinlikle imkanı olmayan haberleşme
üzerine alınmış bir ehliyetin çağrı işaretidir.

-----Ancak zevki alınabilir ya da birisi şaka maksatıyla alabilir :)
Lütfen son maddeyi örnek göstererek cevap vermeyin çözüm önerinizi belirtmeniz yeterli ya da farklı bir olasılık.

Mirack1907

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
57
Almak istediğiniz adres herhangi telif haklarına girmiyor ve Türkçe karakterler içermiyor değil mi ?

coke

Asistan
Reaksiyon puanı
0
hayır hayır kesinlikle ne başkasinin hak talep edebilecegi nede Türkçe karakter entrasan bir durum ..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynı problemi bende yasıyorum sonuna mailim şu şekilde soyadı[email protected] bunu alamıyorum arkadasımızın dediği gibi bu adresi alma sansı yok kimsenin soyadım piyasada bulunmuyor hatta soyadım.ticaret@gmail yada soyadımtic@gmail soyadım.tic@gmail de olmuyor bu işte bir iş var

Korpe

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
Bende kendi adım soyadım adına almak istediğim mail adresini alamiyorum kıme ait diye baktım kımsede değil ..

Google nin iletişme geçebileceğimiz bir mail adresi varmı, Türkiye destekli