Gmail hesabı sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Gökçe Asena

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,127
Farkında olmadan 2 gmail hesabı aldım uzun bir aradan sonra dün bir diğer hesabımı sildim. Şimdi ise hesapta işlem gerekiyor uyarısını alıyorum. Youtube ve google play'e giremiyorum. Bu sorunu nasıl çözüme kavuşturabilirim?

Düşükİnsan

Asistan
Reaksiyon puanı
27
Selam öncekikle hangi telefonu kullanıyorsanız ayarlar kısmına girip Hesaplar kısmına giriniz ardından Google'ı seçiniz önünüze gmail hesapları gelecektir.İstediğiniz gibi silebiliyorsunuz.
Tam olduğundan emin değilim ama denemenizde sakınca yok gibi görünüyor

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Farkında olmadan 2 gmail hesabı aldım uzun bir aradan sonra dün bir diğer hesabımı sildim. Şimdi ise hesapta işlem gerekiyor uyarısını alıyorum. Youtube ve google play'e giremiyorum. Bu sorunu nasıl çözüme kavuşturabilirim?
Telefonda mı hata mı alıyorsunuz yoksa her platformda mı?
İşlem yapamama hatasında şifre isteniyor mu? Daha ayrıntılı açıklama yapabilir misin? :)

Gökçe Asena

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,127
Ayarlar bölümünden google hesaplara giriyorum silmeye çalıştım defalarca ama senkronize hatası veriyor.

Youtube gibi uygulamaları açmak istediğimde sildiğim hesap karşıma çıkıyor ve bu hesabna giriş için verilen karakterleri girdiğimde ise kendini yeniliyor her türlü giriş yapamıyorum. Halbuki bu hesabınız silindi diyor. Bende anlamadım.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Ayarlar bölümünden google hesaplara giriyorum silmeye çalıştım defalarca ama senkronize hatası veriyor.

Youtube gibi uygulamaları açmak istediğimde sildiğim hesap karşıma çıkıyor ve bu hesabna giriş için verilen karakterleri girdiğimde ise kendini yeniliyor her türlü giriş yapamıyorum. Halbuki bu hesabınız silindi diyor. Bende anlamadım.
Tarayıcıdan Gmail.com'dan sekronize veya ortak gözüken o hesap görünüyor mu oradan bir kurcalamayı deneyebilirsin.
Telefondaki kayıtlı olan google hesabından da çıkış yapıp tekrar giriş yapmayıda ihmal etmemelisin.

Gökçe Asena

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,127
Tarayıcıdan Gmail.com'dan sekronize veya ortak gözüken o hesap görünüyor mu oradan bir kurcalamayı deneyebilirsin.
Telefondaki kayıtlı olan google hesabından da çıkış yapıp tekrar giriş yapmayıda ihmal etmemelisin.

Dediğiniz gibi yaptım sanırım sorun çözülmüş oldu. Teşekkür ederim :)

Son mesajlar