Gmail hakkında bilgi

Bu konuyu okuyanlar

Melike94

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhaba. Sitede yeniyim. Konuyu nereye açacağımı bilemedim. Forumda baktım ancak kendi sorunumla alakalı çözüm bulamadım. Yanlış yere açtı isem affola. Şöyle bir sorunum var, kendi cihazımdan başkasının gmail hesabına giriş yaptım ve cihaz otomatik olarak senkron yaptı. Akabinde kişinin rehberi direkt olarak benim cihazıma geçti. Sorum şu, benim herhangi bir bilgim şu an adresin açık olduğu cihaza gider mi? Kendi cihazımdan mail adresini kaldırdım. Şimdiden teşekkür ederim.

deadlift-cat

Asistan
Reaksiyon puanı
57
gmail o bilgiyi veriyor hatta ip adresinide veriyor... konumunuda...

Melike94

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben eksik bilgi verdim sanırım konum falan gitti ondan haberdarım. Ancak benim rehberim, fotoğraflar ve mesajlar gibi özel bilgiler karşı tarafa gider mi bunu merak ediyorum.

deadlift-cat

Asistan
Reaksiyon puanı
57
karşıdaki cihaz eski android versiyonu kullanıyorsa senk olmaz... bence düşük olasılık...

Melike94

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Teşekkür ederim bilgilendirme için.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Fotoğraflar ve mesajlar mail adresine kayıt olmaz fakat eğer kişilerinizi gmail ile senkron ettiyseniz o maili hangi telefona girerseniz girin rehberde o kişileri görebilirsiniz. Rehber ayarlarından gösterilecek kayıtları değiştirip maildeki kişilerin görünmesini engelleyebilirsiniz ama kişiler yine de orada duracaktır.

Melike94

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Çok çok teşekkürler hocam. Rehber senkronunu komple kapattım. Ancak kişinin mail adresine tekrar giremeyeceğim için direkt hesabı kaldırmıştım. Sanırım sorun teşkil etmez. Teşekkürler tekrardan.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Çok çok teşekkürler hocam. Rehber senkronunu komple kapattım. Ancak kişinin mail adresine tekrar giremeyeceğim için direkt hesabı kaldırmıştım. Sanırım sorun teşkil etmez. Teşekkürler tekrardan.
Sorun olmaz. Rica ederim :)