Gmail açılmıyor ?

Bu konuyu okuyanlar

SeRCaN

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar yarım saattir uğraşıyorum ama ne google.com/ig ne gmail e girebilmiş değilim üye girişi yapmam gereken sayfa bir türlü açılmıo firefox 3.o.1. ve ie 7 de denedim sorun nedir ?

Alex1024

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Başka DNS ayarı kullanıyormusunuz? (Opendns vb.).
Bunlarda sorun oluyor bazen..

0ReiS0

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
90
googleye de girilmiyor sanırım googleden sorun kaynaklanıyor dünden beri öyle bi sorun var.

SeRCaN

Asistan
Reaksiyon puanı
0
hayır vistada yapmayı da bilmiyorum ztn o ayarları...

SeRCaN

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ilginçtir cep tlf.dan aynı kablosuz ağ bağlantısıyla giriyorum dizüstüyle giremiyorum :S

LiMoNi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende firefoxta yaptığım son güncellemeler ve eklentilerle birlikte gmali açamıyorum.
bir tane eklentiden kaynaklandığını düşünüyorum,ama hangis acaba,onu bulamıyorum....
nasıl çözebilirim bunu?

maninblack

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Firefox için başlat--->programlar--->mozilla firefox--->firefox (güvenli kip) çaıştır. Açılışta bir menü karşına çıkar. Oradan bütün eklentileri sıfırla gibi bişey olması gerek. Onu seçip başlatırsan eklentilerin sıfırlanır. Sonra tekrar gmaile girmeyi bi dene istersen.

LiMoNi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Firefox için başlat--->programlar--->mozilla firefox--->firefox (güvenli kip) çaıştır. Açılışta bir menü karşına çıkar. Oradan bütün eklentileri sıfırla gibi bişey olması gerek. Onu seçip başlatırsan eklentilerin sıfırlanır. Sonra tekrar gmaile girmeyi bi dene istersen.

yeni bir eklenti daha kurdum,böylece diğerlerinide kurtardım.
çivi çiviyi söker hesabı :happy:
ie tab diye bir eklenti war,
sayfaya sağ tıkladığınızda sunucuyu değiştir ve harici uygulamada aç diye seçenekler çıkıyor,
tıkladığınızda aynı firefox içinde gmaile sorunsuz geçiş sağlanıyor ve gmail i kullanabiliyorsunuz.
bu eklenti şimdilik iyi gibi geldi bana....

onlinemovies

Asistan
Reaksiyon puanı
1
arkadaşım biraz bekle bazen böle yapıyor google. kendi hatalrı çünkü neyse sorun devam ederse ne yap biliyon mu ?

- Format çEK :D:D:D:D:D

vixex

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba mozilla browserımdan gmail hesabımı açamıyorum. Gmail hesabımı açılısı için kullanıcı adı ve parola girişi yapıyorum gmail açılışı için mail yüklenme sayfası açılıyor fakat mailler açılmıyor. Aşağıdaki gibi olup sayfa böyle kalıyor.
Çözüm önerilierinizi bekliyorum . Format hariç . Şimdiden teşekkürler.

AfNx84Dpzf3 AAAAAElFTkSuQmCC

- - - Mesaj Güncellendi - - -

AfNx84Dpzf3 AAAAAElFTkSuQmCC