GM9 Pro mu Redmi Note 7 mi?

Bu konuyu okuyanlar

yasnbilgn00

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Hocam Gm9 Pro mu Redmi Note 7 arasından hangisini önerirsiniz?

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Selamlar siz ne zaman alacaksınız öncelikleriniz nedir, ne kadarlık bir cihaz istiyorsunuz?
Eğer düz redmi note7 ise kıyas cihazı sadece şunu diyebilirim ikiside aynı ayarda ve güzel cihazlar.
Rn7 öne çıkan yönleri 48mp kamera, kasa daha sağlam, daha şık ama ne zaman gelir belli değil.
Gm9 pro yine arka kamera çok iyi, video çekimi iyi, ekran özellikleri rn7'den daha iyi, çentiksiz tasarım ve ses yönündende başarılı
Şu an için gm9pro var uygunda satılıyor bence bu cihazı alırsanız bir şeyde kaybetmezsiniz.

yasnbilgn00

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
H
Selamlar siz ne zaman alacaksınız öncelikleriniz nedir, ne kadarlık bir cihaz istiyorsunuz?
Eğer düz redmi note7 ise kıyas cihazı sadece şunu diyebilirim ikiside aynı ayarda ve güzel cihazlar.
Rn7 öne çıkan yönleri 48mp kamera, kasa daha sağlam, daha şık ama ne zaman gelir belli değil.
Gm9 pro yine arka kamera çok iyi, video çekimi iyi, ekran özellikleri rn7'den daha iyi, çentiksiz tasarım ve ses yönündende başarılı
Şu an için gm9pro var uygunda satılıyor bence bu cihazı alırsanız bir şeyde kaybetmezsiniz.
Hocam Nisan gibi almayı düşünüyorum bi de GM9 Pro indirimde ama Şubat 17 de bitecekmiş heralde o zamana kadar bi daha gelir mi bilemem ama özellikleri bana çok birbirine yakın geldi. Sadece GM den korkuyorum. Çünkü çoğu kullanan sorunlarla karşılaşıyo. Bunun için fikrinizi almak istemiştim

---- Mesajlar birleştirildi ----

H

Hocam Nisan gibi almayı düşünüyorum bi de GM9 Pro indirimde ama Şubat 17 de bitecekmiş heralde o zamana kadar bi daha gelir mi bilemem ama özellikleri bana çok birbirine yakın geldi. Sadece GM den korkuyorum. Çünkü çoğu kullanan sorunlarla karşılaşıyo. Bunun için fikrinizi almak istemiştim
Fiyat aralığı 2000 TL altında olmasi lazım

Son düzenleme:

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
İkisi de gayet güzel kameralara sahip.

Note 7’nin 48mp modu çok iyi sayılmaz ama (hdr açıkken) 12mp modunda çok güzel kareler çekebiliyor. Gm9’da çok güzel kareler çekebiliyor.

Videoda ise ikisi 4k çekebilecek kapasitede ama nedense note 7 bu özelliği eklemedi. Büyük ihtimalle yazılım güncellemesi ile ekleyeceklerdir. Uygulamalar ile yinede 4k moduyla video çekebiliyorusun.

Performansta ikisi aynı yonga setini kullanıyor zaten.

Bataryada ise note 7 daha önde. Fakat gm9 pro lcd yerine amoled kullandığı için arkaplanları siyah yaparak ve gece modunu açınca note 7’den daha iyi batarya ömrü sağlar. Nedeni ise oled ekranlar siyah renklerde çok az enerji kullanıyor

Fiyatta ise ikisi birbirine yakın olacak diye tahmin ediyorum. Zaten genel olarak ikisi çok yakın donanıma sahip.

Emre ÇAMLI

Asistan
Reaksiyon puanı
335
Şuan ki fiyatıyla gm9 pro alınır. Cihazın fiyatı eleştiri konusuydu artık düştü isteyen alabilir.Özelliklerine bakılacak olursa fiyatına göre oldukça iyi. Kronik sorunu da yok.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Çok sıkıntılı bir marka bu modelinde de sıkıntıları olduğunu duymuştum
Ne gibi sıkıntıları var mesela? Bir de tamam diğer kişilerin yorumlarını da dikkate alıyoruz fakat kullanmadığınız cihaz hakkında başkalarının duyumuyla yorum yapmak doğru olmaz kanatimce.

Son düzenleme:

kayasaray

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Mi marka telefonlar hepsi sar değeri yani radyosyon çok yüksek GM 9 ise oldukça düşük bence çok önemli bir ayrıntı bu ben GM 9 diyorum üstelik şu an 1699 tl