Bu konuyu okuyanlar

BuzzyGamer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
25
GM5 Plus kullanıcısıyım. Son zamanlarda resimlerdeki gibi ekran sorunu belirmeye başladı. Kullanımı ve performansı filan etkilemediğine ilk başlarda fazla takmadım ve sonradan düzelir diye salladım. Fakat bir kaç gün hatta hafta oldu hala daha düzelmedi ve son zamanlarda canımı sıkmaya başladı. Bir keresinde telefonu yere düşürmüştüm ama kılıfıda vardı üstünde acaba ondan mı? Bu sorun neyden kaynaklanıyor? ve düzeltmem için yapabileceklerim neler? Yardımcı olursanız sevinirim.
IMG-20161113-WA0007.jpg
IMG-20161113-WA0005.jpg
IMG-20161113-WA0006.jpg

garmel.373

Asistan
Reaksiyon puanı
120
Fabrika ayarlarına dönerek bir şansını dene

BuzzyGamer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
25
Fabrika ayarlarına dönerek bir şansını dene
Az önce yeni gelen sistem güncellemesini yaptım ve aynı sorun hala daha devam etmekde. O yüzden bence bu sorun büyük ihtimal yazılımsal değil. Telefonda da çok fazla uygulama, video filan olduğu için yedeklemem uzun sürer ve sıkıntı çıkarır. O yüzden fabrika ayarlarına döndürerek risk almak istemiyorum. Belki yedeklemeleri yaparsam denerim.

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
Az önce yeni gelen sistem güncellemesini yaptım ve aynı sorun hala daha devam etmekde. O yüzden bence bu sorun büyük ihtimal yazılımsal değil. Telefonda da çok fazla uygulama, video filan olduğu için yedeklemem uzun sürer ve sıkıntı çıkarır. O yüzden fabrika ayarlarına döndürerek risk almak istemiyorum. Belki yedeklemeleri yaparsam denerim.
muhtemelen donanımsal kardeşim ondan kaynaklı...

alihanabi

Asistan
Reaksiyon puanı
93
Donanımsal olabilir servise gitmeni öneririm GM nin servisinin iyi olduğunu duymuştum

mamyymert

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
Geçenlerde benzer bir sorun bende de oldu sanal butonlar geç geliyor altında resim çıkıyor felan telefonu sıfırladıktan sonra düzeldi. Sıfırlayıp deneyin sonrasında çözülmez ise servise göndermenizi tavsiye ederim.

BuzzyGamer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
25
Geçenlerde benzer bir sorun bende de oldu sanal butonlar geç geliyor altında resim çıkıyor felan telefonu sıfırladıktan sonra düzeldi. Sıfırlayıp deneyin sonrasında çözülmez ise servise göndermenizi tavsiye ederim.
Mesajınızı okuldayken görmüştüm cevap yazamadım. Yanıtınız için teşekkürler. Ben daha çok donanımdan şüphelendiğim için hiç sıfırlamaya bile uğraşmadım. Bu arada sıfırladım derken telefonu fabrika ayarlarına mı döndürdünüz? yoksa hard reset filan mı yaptınız?

xfyzx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
aynı sorun bende de oluştu demin garantiye verildi garantiden ne sonuç çıktı acaba

amazoom

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Aynı sorun bendede oluştu hard reset yapınca telefon ilk açılışta düzeldi ama sonra yeniden soluk renkler oluştu...