Gm5 Plus Dokunmatik Kitlenme Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Onur1955

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
İyi Akşamlar, Gm5 Plus telefonum var, 3 ay oldu alalı, hiçbir şekilde düşürmedim, dokunmatiği kitlenmeye başladı. Ses açma, tuş kilidi açma tuşları çalışıyor ama dokunmatik o an kitleniyor.
Böyle sorunla karşılaşan oldu mu, ne yapmalıyım ?

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
İyi Akşamlar, Gm5 Plus telefonum var, 3 ay oldu alalı, hiçbir şekilde düşürmedim, dokunmatiği kitlenmeye başladı. Ses açma, tuş kilidi açma tuşları çalışıyor ama dokunmatik o an kitleniyor.
Böyle sorunla karşılaşan oldu mu, ne yapmalıyım ?
servise ver kardeş.

Yktrnslv

Doçent
Reaksiyon puanı
141
Sorun kulaklık taktığınız zaman mı oluyor yoksa durduk yerde mi?

Kendi kulaklığı haricinde bütün kulaklıklarda sorun çıkartıyor telefon. Her kulaklık takışımda kanser ediyordu beni de ekran basmıyor ya da üst noktada bir yerde basılı kalıyordu...

Ama normal kullanımda ekran kilitleniyorsa o sıkıntı. Garantiye göndermek ister...

Ricardofatih1903

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Bende de 2-3 kez oldu. Elinle ekrana 1-2 kez dokunduğunda kendine geliyor.Bende ilk olduğunda sasirmistim.Kapatmaya çalışıyorsun olmuyor, takiliyim diyorsun o da olmuyor.Servise göndermek yerine güncellemelerden sonra format atmanı tavsiye ederim.Daha iyi çalışıyor telefon

anll23

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bende de ekranda belli bir yerdeki dokunuşu algılamadığı oldu birkaç kez mesela klavyede b ye basamıyordum yanındakilere basıyordu. Her seferinde aç-kapa yaptım ve düzeldi açılınca

Onur1955

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
arkadaşlar biraz geç oldu ama konuyu yazdığım ilk gün telefonu fabrika çıkışına getirdim her şey düzeldi daha da iyi durumda hatta güncellemeler oturdu şuan, tavsiyem olabildiğince az uygulama yüklemeniz