GM5 Plus Batarya Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Onur1955

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Arkadaşlar merhaba, 2016 Eylül ayında kardeşime ve bana 2 adet GM5 Plus almıştık, bundan 1 ay önce kardeşimin bataryası bozulmuştu, kendini birden boşaltıyordu, yeni batarya aldı, orijinal değildi batarya, o bataryayı takıp kullanmaya başladığında telefon mavi ekran hatası verdi anakart yanmış dediler, sorum şu; şimdi aynı olay benim başıma da geldi, o batarya hala bizde duruyor, telefonun anakartının yanmasını sizce bataryaya bağlı mı olmuştur, o bataryayı ben de taksam benim telefonunda anakartını yakar mı, yoksa onun farklı bir durumdan dolayı mı anakart yanmıştır?

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
Aldığınız batarya orijinal batara ile aynı volt ve akım değerlerine sahipse sorun olacağını düşünüyorum fakat aynı hataya düşmemenizi öneririm.
Almış olduğunuz bataryanın da düzgün çalıştığından şüpheliyim.
Gidip orijinal batarya taktırın yolunuza devam edin aksi taktirde 100 Tl'lik masrafı 400'e katlamış olacaksınız.

anlatknkdinliyorum

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
16
Bende aynı şeyi düşünüyorum orjinal batarya da böyle bir şey olmuyor. Bence bunu kendi başınıza halletmeye çalışmayın yakınlardaki gm servisine götürün onlar bir yol önerir.