GM Neden Üretmiyor

Bu konuyu okuyanlar

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Senin gibiler yüzünden iphone a para gidiyor sonra suriye deki teroristlere giden silah parası nerelerden geliyor senin kafayla devam etsek türkiyenin geleceği pek parlak değil kusura bakmada
Mesaj otomatik birleştirildi:

Discovery serisinden telefon alınmaz ama gm serisini ben baya begendim 699 tl ye gm5 aldım 1.5 senedir kullanıyorum ne diyeceksin ?
evimde GM dışında telefon kullanan tek kişiyim (5-6 ay öncesine kadar 2. telefon olarak bende kullanıyordum) ve cihazları hakkında tek düşüncem şu ; herhangi bir kronik problemleri olmayacak garantisi verilse direkt alırım, evde gm discovery var kaç kere soft brick oldu kendi kendine allah bilir, 2 tane 4g dual var 2sinde de ekran sarı oldu artık (biri bozuldu), bir adet gm 5+ var sağ tarafı gene sarardı bayağı, bir süre öncesine kadar gm 8 vardı onun da önce arka kapağı bayağı soyuldu en sonunda da yüksekten düşünce ekranı tuzla buz oldu (benim 6s+'ım ile aynı yerden düştüler iPhone'da çizik yok, peder gm 4g'ye kaldı gene :) )

indir.png
Parlaklık seviyeleri aynı (soldaki gm 5+, sağdaki 4g)

Son düzenleme:

xKemalC

Doçent
Reaksiyon puanı
627
evimde GM dışında telefon kullanan tek kişiyim (5-6 ay öncesine kadar 2. telefon olarak bende kullanıyordum) ve cihazları hakkında tek düşüncem şu ; herhangi bir kronik problemleri olmayacak garantisi verilse direkt alırım, evde gm discovery var kaç kere soft brick oldu kendi kendine allah bilir, 2 tane 4g dual var 2sinde de ekran sarı oldu artık (biri bozuldu), bir adet gm 5+ var sağ tarafı gene sarardı bayağı, bir süre öncesine kadar gm 8 vardı onun da önce arka kapağı bayağı soyuldu en sonunda da yüksekten düşünce ekranı tuzla buz oldu (benim 6s+'ım ile aynı yerden düştüler iPhone'da çizik yok, peder gm 4g'ye kaldı gene :) )

Ekli dosyayı görüntüle 80359Parlaklık seviyeleri aynı (soldaki gm 5+, sağdaki 4g)
gm işte napacan kronik sorunlarla dolu

xKemalC

Doçent
Reaksiyon puanı
627
Benim en çok begendigim marka zaten huawei ama amerika o yeni işletim sistemini kendi elleriyle yaptırdı google i aldinda noldu şimdi iphone satışını daha çok kesecek
bir kere iphonenin fiyat politikası berbat bide şu var iphone 11pro max in xden farkı sadece arkasında 3 tane tava koyma yeri pardon kamerası yüzünden fiyatları uçtu bu çok büyük farklılık hiç bir firma bunu yapamaz yan (!) tebrik ediyorum ? ? ?

Melih Beyefendi

Profesör
Reaksiyon puanı
886
bir kere iphonenin fiyat politikası berbat bide şu var iphone 11pro max in xden farkı sadece arkasında 3 tane tava koyma yeri pardon kamerası yüzünden fiyatları uçtu bu çok büyük farklılık hiç bir firma bunu yapamaz yan (!) tebrik ediyorum ? ? ?
Apple A14 Biyonik işlemciyi de unutmayalım.

xKemalC

Doçent
Reaksiyon puanı
627

_MusTy_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,310
@Utku Cabir @Görkem Say moderatorlerim konu baya farklı yerlere uzadı kapatılmasını rica ediyorum konu general mobile di biz iphone huawei konuşuyoruz XD

Apple'ın bir işe yaramayan işlemcisi ile gurur duyuyoruz!!!!!!
Apple A14 Biyonik
Bu arada bu sunum çok sade kaldı trump i ayaklandiricaksin

xKemalC

Doçent
Reaksiyon puanı
627
aaaa apple dan bahsediyo elma işte allahalla ingilizcemiz gelişiyor böylece neyse bunla ilgili konu açam

xKemalC

Doçent
Reaksiyon puanı
627
tamam konu açtım

trumppp apiii köpeğin oluyum abi bı 100000 dolar pls

astegon

Profesör
Reaksiyon puanı
1,361
Şu konuyu kapatın mod'lar. Trolleyen trolleyene.

KimBuGamzeli

Profesör
Reaksiyon puanı
1,821
GM çok dandik bir firma kimse kusura bakmasın yok insanımız sahip çıkmadı falan filan demeyin. Elimden 2 tane GM cihazı geçti birini sıfır diğerini ikinci el telefonumu takas ederek almıştım. Şunu diyeyim 2 cihazda çöptü. Modellerini bile unuttum yani o derece. Sıfır aldığımız cihazın kalitesi yoktu kağıt kadar ağırlığı vardı en dandik oyunda bile kasıyordu telefon fazla dayanamadım verdim telefoncuya Samsung telefon aldım. Takas ile aldığım son GM cihazı ise hayatımda son aldığım GM cihazı oldu bir daha zaten bedava verseler almam. Telefonun ekranı çıkmış gibi elimle bastırınca oynuyordu şarj tutmuyordu telefon her saat şarja takıyordum sürekli ısınıyordu aksesuarları yoktu o kadar telefoncu gezdim adamlar resmen dalga geçmişlerdi bunlardan almayın abi falan diye. Şimdi diyeceksiniz ikinci el almışsın bataryası ölmüştür falan benim aldığım telefon 1 aylık bir telefondu 1 ay içinde batarya öldüremezsin zaten 1 aylık telefonu düşünün abi batarya düzen tutmuyor ekrana bastırınca oynuyor bu nasıl bir kalite? Hayatta GM almam daha. Kaç senelik Note 2 bile çok çok kaliteli bunlardan.

Reaksiyon puanı
16,118
General Mobile dandik degil GM5P var maşAllah iyi durumda Turkcell sattinca iyi oluyor hatali cihaz çikmasi normal servise verseydin değişim olurdu.