GM Discovery mi alayım yoksa başka bir telefon mu? Max 600 TL

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardesim o 4.4 o da gelecek nisana yetismedi mayısa yetişir.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
800 lira civarında bütçem var. Hangi telefonları tavsiye ediyorsunuz? Lütfen görüşlerinizi bildirin :flowers:

Halkulvad

Müdavim
Reaksiyon puanı
53
benle general mobile discovery almayı düşünüyorum en beğendim telefonlardan biridir gmd eğer ileride daha iyi bir tlefon istiyorum dersen gmd eite`i tercih edebilirisn bak spny lerde güzel telefon ama sen gmd yi al bende alacağım bu telefonu...

benden sana bir tavsiye eğer samsung telefon alacak olursan note serisini al diğerlerini önermiyorum tabii bunlar benim şahsi görüşlerim kişiden kişiye değişebilir az sonra biri çıkar samsungu över ama samsungun note serisinin harici iş görmez bence hanii s5 su geçirmez diyorya arkadaşım test etmek için üzerine işedi sonra telefonu yıkadı jarz yerini içine suyu şırıngayla sıktı su lefonun içine gitti :D

Sucrofe

Müdavim
Reaksiyon puanı
677
benle general mobile discovery almayı düşünüyorum en beğendim telefonlardan biridir gmd eğer ileride daha iyi bir tlefon istiyorum dersen gmd eite`i tercih edebilirisn bak spny lerde güzel telefon ama sen gmd yi al bende alacağım bu telefonu...

benden sana bir tavsiye eğer samsung telefon alacak olursan note serisini al diğerlerini önermiyorum tabii bunlar benim şahsi görüşlerim kişiden kişiye değişebilir az sonra biri çıkar samsungu över ama samsungun note serisinin harici iş görmez bence hanii s5 su geçirmez diyorya arkadaşım test etmek için üzerine işedi sonra telefonu yıkadı jarz yerini içine suyu şırıngayla sıktı su lefonun içine gitti :D
Discovery yerine Moto G daha uygun. Bu arada S5 su geçirmez değil, suya dayanıklı.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende ogrencıyım ve almak ıstıyorum kullananlar yrdım edebılır mı:confused1::wink:

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
bende ogrencıyım ve almak ıstıyorum kullananlar yrdım edebılır mı :confused1::wink:

İnceleme fırsatım oldu yani elime alıp menü geçişlerine falan baktım gayet akıcı sıkıntısı yok gibi gözüküyordu. İsterseniz alabilirsiniz ama Mogo G öneririm.