GM Discovery mi alayım yoksa başka bir telefon mu? Max 600 TL

Bu konuyu okuyanlar

emretanriverdi

Asistan
Reaksiyon puanı
0
GM Discovery özellikler ve fiyat olarak muhteşem görünüyor ama bize ne sunuyor . Hersey özellikte bitmiyor . GM Discovery bir zaman sonra sıkar . Telefonlar güncelleniyor yeni özellikler kazanıyor bu telefonda güncelleme desteği olmaz.
Belki telefon bozulur birsey olur istedeğin tamir desteğinide göremezsin sıkıntı yaşarsın . LG Optimus L7 Öneriyorum .
Daha dün güncelleme aldı.
Bu arada 600tl civarında alabilceğin en iyi telefon bu kardeş. Benim babamda var eksileri şunlar : ses az çıkıyo,radyo yok. artıları : çok stabil alındığından beri donduğunu görmedim , net hızı s3-s4ten daha hızlı,oyun performansı çok iyi (most wanted,vice city vs.), oyun dataları sd cart a atılabiliyo.

isacivak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Daha dün güncelleme aldı.
Bu arada 600tl civarında alabilceğin en iyi telefon bu kardeş. Benim babamda var eksileri şunlar : ses az çıkıyo,radyo yok. artıları : çok stabil alındığından beri donduğunu görmedim , net hızı s3-s4ten daha hızlı,oyun performansı çok iyi (most wanted,vice city vs.), oyun dataları sd cart a atılabiliyo.

Telefonda FM radyo var bu uygulamayı kurun. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.fmradio&hl=en

S

SDN Okuru

SDN Okuru
GMD nin gece fotoğraflarını xperia z ile kıyasladım ve açık ara gmd daha iyi. Kıskananlar taşlayıp duruyor boşu boşuna.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ace 2 lerede bak 4.1.2 aldı 4.2 alması bekleniyor. Samsung telefonlarının arkasında duruyor. birde flipcover gibi aksesuarları bulabilirsin rahatlıkla. Ben pendik pazarından 10 tl ye buldum. çok şık oldu gm den iyi bence. Güney Kore Malı mı yoksa Çin mi seçim senin. 600 TL ye kadar indi fiyatının artmasını bekliyorum 4.1.2 ile. Birde kullanım kolaylığı bakımından Tochwize Nature çok iyi. GM Çin malı bir marka ben şahsen güvenmiyorum sağlamlığına karar senin.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bu Telefon Özllikleri Cok Cok İyi Ama İçime Sinmiyor Bu Telefon Dedikleri Özellik Yok Gbi Aspahlt 8 İ Desteklemiyor 4.2 Android Telefon Desteklemiyor :S Aspahlt 7 De Zevk Alamıyacağn Kadar Kasma Görülüyor Benm Tavsiyem T40 Al Kardesm Ama Sen Bilrsn Ynede Kafan Koymussan Gm Yi Alırsn Zten...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefonun işlemcisi mediatek biliyormusun bu media tek işlemciyi asus memo pad hd7 sinde kullanıyor
telefonun ekran kartı powersgx544mp biliyormusun bu marka ve modeli apple iphone de kullanıyor
telefonun ekranı ips 320ppi sharp biliyormusun bu ekranı bilemessin bilmen için görmek gerekir

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Gittigidiyorda 16gb'si 670TL worldle alırsan 50 tl puan hediye 6,50 TL Kargo ücreti var yani 625 TL. Age teknolojiden al.

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
Arkadaşlar uzun zamandır akıllı telefon bakıyorum max 600 TL ye bu günlerde ortalığı karıştıran ürün olan General Mobile Discovery'i bende inceledim fakat ölü piksel sorunu gerçekten kafamı çok karıştırıyor sizden tek istediğim Darty veya MediaMarketten gidim GM Discovery alayım mı yoksa max 600 TL ye yeni telefon arayışına mı gireyim !

-----------------------------------------------------------------------

General Mobile Discovery Fiyatı ve Özellikleri ile İlgili Bilgiler

I4AHpnd.jpg

İncelik ve Şıklık Bir Arada

Discovery, şık tasarımıyla olduğu kadar Türkiye’deki en ince Android cep telefonu olmasıyla dikkatleri üzerinde çekiyor. 7.59 mm’lik inceliğe sahip olan Discovery, üç farklı renk seçeneği sunuyor. Siyah, beyaz ve mavi renklerinden dilediğinizi seçebilirsiniz.

Hızı Başınızı Döndürecek

Gelişmiş ve hızlı işlemci teknolojisiyle zamanı yakalayın. 1.2 GHz dört çekirdekli işlemcisi ve 1 GB RAM’i barındıran Discovery ile yapabileceklerinize inanamayacaksınız. Diğer işlemcilere göre %50 enerji tasarrufu sağlayan işlemcisi akıcı ve rahat kullanım sağlıyor. Ayrıca HSPA+ ultra hızlı internet erişimi ile yüksek çözünürlüklü videoları çok kısa sürede indirebilir ve izleyebilirsiniz.

Gözünüzün Algılayabileceğinden Daha Fazlası

312 PPI ’lık görüntü kalitesiyle gözünüzün algılayabileceğinden daha fazla çözünürlüğü keşfedin. 4.7 inç HD gerçek renkli ekran ve her açıdan parlak görüntü sağlayan Super IPS ekranla hayatınıza farklı deneyimler katın.

General Mobile Discovery Özellikleri

Dokunmatik Ekran: Var
Multi-touch: Var
Kamera Çözünürlüğü: 8.0 Megapixel
Flaşlı Kamera: Var
3G: 3G Görüntülü görüşme
Kablosuz Ağ: Var
Modem Desteği: Var
İşlemci: 1.2 GHz
Telefon Tipi: Dokunmatik (çok hızlı)
Touch Pad: Yok
Çift SIM Kart: Var ( Tek İşlemcili )
İşletim sistemi: Android İşletim Sistemi
Dahili Hafıza: 4 GB
Arttırılabilir Hafıza: Var
Radyo: Yok
Bluetooth: Var
GPS Alıcısı: Var
Push Mail Desteği: Var
Döküman Görüntüleme: Döküman Düzenleme
3.5mm Kulaklık Girişi: Var

General Mobile Discovery Fiyatı

Fiyatı: 550 TL + KDV (649 TL)

Satın almak için tıklayınız...

General Mobile Discovery Video İnceleme
başka bir telefona bakma 600 tl ye sıfır olarak alabilecegin en iyi telefondur...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Lg den uzak durun. Ben arkadaşım sorun çıkarmasından bıktık. Garantisi var ama çözüm yok. LG ürünün arkasında durmuyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bence bu telefon gayet iyi hem özellik hemde maliyet açısından iyi.. performansı na denicek yok oyunlar gayet iyi açılıyor kasma olmuyor 4 çekirdekli işlemciside var bence sorulacak olursa iphone dan da iyi (bnce) çünkü böyle bi teknoloji bu fiyata satılırken neredeyse aynı özelliklere sahip diğer reklamı geniş( marka lı) cihazların 1500 2000 liraya satılması mantıksız...:thumbup1:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
valla ben HTC chacha kullandım galaxy wonder kullandım sımdı lumıa 820, s3, s3mınıye falan baktım bı yerde gozume takıldı GMD arastırdım ölü pixel den harıc cıddı bır sorun gormedım kaldıkı bu fıyata dusunmeye gerek yok ben alıyorum yarın :D

unsur

Asistan
Reaksiyon puanı
106
3 hafta önce aldım hiç bir sorunla karşılamadım, gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
güncelleme desteği war ama manuel arkadaşım sen ayarlardan mı ne cihaz güncellemeye girip güncelliorsun

amp1992

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben olsam almazdım GM çünkü, hadi bozuldu nereye götüreceksin, hadi onu boşver, sırf adından dolayı alınmaz o telefon. General Mobile ne abi !Arkadaşlarla muhabbettesin o dicek Iphone 5 , diğeri S4 sen diyecen GMD! Utancı yeter.

[/QUOTEBen GMD aldım diye bana öyle bakacaklarına aynı özellik ve kaltedeki belki daha da kötü telefona iki kat para verdikleri için kendi aptallıklarına baksınlarBen şuan LG G2 kullanıyorum süper ötesi bişi bu ay bi tanede GMD alcam xperia z ye verceme 1850 tl çok çok artıya sahip G2 ye 1300 tl verdim aynı şekilde S3 verecem 1000 tl yerine GMD ye 550tl veririm.başkasının bana faydası varmı yokk niye aptal gibi cebime zarar veriyim...:p Etrafınıza değil kendinize bakın hoşunuza gidiyorsa hemen alın fiyata göre bulunmaz bi nimet benceHaaa bide para konusuna gelince herkes ihtacına göre alsın sen zenginsin alırsın ben parasızım alamam mantığı değil bu iş.ok.

WienWarrior

Asistan
Reaksiyon puanı
1
bütçe 600 ise GGM Discovery den başkasına bakma derim arkadaşta da var fiyatına göre çok güzel bir tel.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefon güncelleniyor yanlış biliyosun. 2 kere güncelledim ve eksikleri giderildi .

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:tongue: siz ne diyonuz tabikide gm çok iyi 3 aydır hemen hemen kullanıyorum bozuldu ama kapatma tuşuna basılı tutum resetledi her hatayı öyle düzeltiyor çok iyi bir telefon

S

SDN Okuru

SDN Okuru
GM Discovery hayatının hatası olur diyorum başkada bişey demiyorum.
Aynen öyle olur GM discoveryi NFS Shift ile test ettim ve kenarlara dikkat ettiğim zaman oyunun kastığını gördüm oysa HTC One S ve S3 te karşılaştırdığım zaman hiç kasma olmadı. LG L7 II öneririm ama WP'yede bak istiyorsan bu ara onlarda iyi tutuyor. Ama GMye güncelleme geliyor

TyC

Asistan
Reaksiyon puanı
2
600 tl'ye daha iyisini bulamazsın. Hiç düşünme al derim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bence muhteşem bir telefon düşünseneze 1gb hafıza+8Mp kamera+ 4.1 işlemcimi nee öle özellikleri var S3 , yada Samsung modeli alcanıza bundan alın muhteşem bir telefon. :biggrin::biggrin::biggrin::biggrin: