GM Discovery mi alayım S3 mü?

Bu konuyu okuyanlar

legendeses

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2 ay dır kullanıyorum 16 gb modelini hiç bir yanlısını görmedim daha 1800 mAH bataryada günde oyun fln oynuyorum baya yetiyor ... (oyunlarda kasma sorunu yok, dungeon hunter 4 gibi oyunları oynarken 30 dk sonra ısınmaya baslıyor tel)

BİLGE ADAM

Asistan
Reaksiyon puanı
0
S3 dediginiz telefin 2012 yilinin kraliydi ve 60 milyona yaklasti satis miktari yani demek oluyorki destek agi cok ve internet alabildigine romlari ile dolu ve gercekten son gelen guncellemeyle kalitesi bir kat daha artmis teknik ozelliklere geldigimizde 1.4 ghz dort cekirdek var ve sensor sayisi daha cok ayrica arayuzu daha iyi yani alicaksan kesinlikle s3 u tavsiyemdir

trcengizkhan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
S3 alın diyenler, s3'ün ekranını kazayla kırınca, servise gidip fiyatını öğrenince ve neredeyse discovery'nin yarı fiyatı olduğunu anlayınca keşke discovery alsaymışım ya diyeceksiniz :))

Herkes de telefonunun ekranını kırıyor zevk için değil mi ? 1bucuk yıldır kullanıyorum tek bir çizik bile yok S3 umde.

laramio

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bende s3ü tavsiy ederim ğer durumun varya 1 ayı geçti s3 kullanıyorum şuana dek sorun görmedim akıllı özellikler çok işe yarıyor inan ki gereksiz gözükebilir ama çok işe yarıyor ama gmdnin ömrünün uzun olacağını pek sanmıyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
alalı daha 1 hafta oldu ve sorunlar bağladı. kendiliğinden kapanıyor. donuyor, yatarken şarz %80 sabah bakıyorum %5. hiç bulaşmayın az fark verin samsung vs alın

Abdüsselam FCB

Doçent
Reaksiyon puanı
1
tabikide s3 gmd nin çok sorunları var gmd s3 den hızlıysa bile birkaç saniyelik farklar bunlar s3 al rahat et paran varsa tabikide s4 al paran yetmiyorsa s3

S

SDN Okuru

SDN Okuru
lütfen yardım edin s3 mü discovery gemeral mobile mi acill

krkmzmrt

Doçent
Reaksiyon puanı
2
İp5 İp4 Note 2 sen sonra Discoverye geçtim note 2 bariz fark atar discoverye büyük telefonlar daha iyi alabilicekseb tavsiyem LG g2 di gelelim asıl konuya Discovery 4.4 alacak bu garanti eğer discovery 2 tutulursa discovery 1 android 5.0 ı alir daha sonra sini bilmem ama 1 büyük güncelleme alir bence gmd s3 sen daha iyi s3 1900 liradan girdi piyasaya gmd 650 sen siz düşünün iste

PetyrBaelish

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
S3 daha iyidir, alacaklar GMD yerine S3 ya da S2'ye yönelsinler.

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
s3 daha iyi ama discovery f/p ürünü kişiye bağlı...

krkmzmrt

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Discovery S3 e fark atar s3. İlk ciktiginda 1800 liraydi sırf bi Samsung yazisi icinmi 1200 lira fark aliyorlar bide discoveryinin arayuzu o dandik touchwiz den hayli hayli iyi parayla soba yakiyorsaniz s3 alin :D

BlitzHan

Doçent
Reaksiyon puanı
18
1 Ay önce desen Discovery derdim ama S3 al . 4.3 güncellemesi de geldi.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya millet discovery iyi hoş ama dün en az 20 telefon bayisine gidip tek tek danıştım. gmd de şarj soket problemi varmış cihaz telpa garantili olmasına rağmen adamlar bunun kullanıcı hatası oldugunu söyleyip 100 tl de para alıyolarmış.aklım karıştı şimdi gmd iyi hoşta 650 tl verip böyle can sıkıcı bi durum olursa nolacak

krkmzmrt

Doçent
Reaksiyon puanı
2
ya millet discovery iyi hoş ama dün en az 20 telefon bayisine gidip tek tek danıştım. gmd de şarj soket problemi varmış cihaz telpa garantili olmasına rağmen adamlar bunun kullanıcı hatası oldugunu söyleyip 100 tl de para alıyolarmış.aklım karıştı şimdi gmd iyi hoşta 650 tl verip böyle can sıkıcı bi durum olursa nolacak

Ayni sorun bendede oldu ben telefon cuma gittim başka bi kutudaki GmD şarj soketini aldim bana verdi para falanda vermedim iyi günler :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
gmd ile s3 arasında kaldım sayenizde gmd nin daha ii oldugunu anladım sagolun gmd alcam

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Her türlü GMD aynı şarj soket yerinde sorun oldu bendede ama sorun sokette değil usbyi bağladığımız beyaz fiş yerinde şarj aletini değiştirince baterry doctoruda yükleyince 5saatte %100 şarj veriyor %30 şarjla 1 gün bitiriyorum oyunda oynuyorum inanmayanlar için yemin ederim valla öyle

S

SDN Okuru

SDN Okuru
%100 S3 Derim. Kim Ne Derse Desin Samsung Kaliteli GMD Arkadaşımda var Bir çok Sorunu Var.

fikris

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Yayımlanan haberlerde yazanlara göre Samsung artık S3'e desteği kesmiş. Yenilikçi ol S3 eski bir telefon artık ama yine de çok iyi. Biraz daha araştır ve düşün bence.

gtos

Asistan
Reaksiyon puanı
0
eger ikisi arasinda kaldiysan kesinlikle s3 almalisin. s3 un isletim sistemi gmd den daha iyi. İkiside android diyip gecme yazilim bakimindan samsung en iyi androidi kullaniyor ve gmd de gta vc kasiyordu ve kullanim bakimindan s3 daha kolay . gmd nin avantajı suan gm firmasi kendini kanitlama asamasinda oldugu icin guncelleme vermeye devam edecektir ama butcen sıkıntı degilse note 2 daha mantikli secim olacaktir

bsg18

Doçent
Reaksiyon puanı
0
eger ikisi arasinda kaldiysan kesinlikle s3 almalisin. s3 un isletim sistemi gmd den daha iyi. İkiside android diyip gecme yazilim bakimindan samsung en iyi androidi kullaniyor ve gmd de gta vc kasiyordu ve kullanim bakimindan s3 daha kolay . gmd nin avantajı suan gm firmasi kendini kanitlama asamasinda oldugu icin guncelleme vermeye devam edecektir ama butcen sıkıntı degilse note 2 daha mantikli secim olacaktir

s3 ün işletim sistemi daha iyiymiş, arkadaş ne içtiyse bende ondan istiyorum!

gtos

Asistan
Reaksiyon puanı
0
o zaman gmd de akilli uyari dogrudan arama pop-up play(videoyu kucuk ekranda izleme) multi screen hareketler goz kontrolu vs. yapta o zaman ne ictigimi anlarsin :):)

otg kablosu ve usb coklayici ile s3 e fare klavye flash bellek bagladigim olmustur

isletim sistemi ayniysa niye bu ozellikler gmd de yok !!!

bsg18

Doçent
Reaksiyon puanı
0
o zaman gmd de akilli uyari dogrudan arama pop-up play(videoyu kucuk ekranda izleme) multi screen hareketler goz kontrolu vs. yapta o zaman ne ictigimi anlarsin :):)

otg kablosu ve usb coklayici ile s3 e fare klavye flash bellek bagladigim olmustur

bilmediğin halde konuşuyorsun, işletim sistemi farklı şey , senin dediğin uygulamalar farklı. İşletim sistemiyle o uygulamaların hiç bi alakası yok, bilmeden konuşmayın.

krkmzmrt

Doçent
Reaksiyon puanı
2

Nasıl bir zeka seninki cozemedim. İşletim sistemi ne daha onu bilmiyorsun pop up deyip duruyorsun tek akilli telefonun s3 olmuş onu övüp duruyorsun seni daha kotu rencide ederdim ama forum kuralları el vermiyor