GM 9 Pro

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

muratalitekin

Üyecik
Arkadaşıma telefon bakıyoruz. GM 9 Pro ile ilgili ama sadece GM 9 Pro ile ilgili görüşlerinizi yazın lütfen iyi veya kötü yönleri ön yargınızı kenara bırakıp yazın lütfen. Şimdiden teşekkürler.
kamera,ram,batarya olarak seni tatmin edeceğini düşünüyorum oyun oyuyorsan eğer cod pugb gibi oyunarı da kasmadan oynayabilirsin öneri olarak da karşılaştırmalı videoları öneririm shifthdelete youtube kanalından bi kaç modelle karşılaştırmalı olark gör istersen. ben 9pronun tek tuşla hemen kameraya geçişini çok seviyorum mesela. gorilla glass da çocuğun varsa kazalardan telefonunu koruyabilecek bi şekilde geliştirilmiş.
umarım memnunkalırsın benim gibi.sevgiler.

disiteknoloji

Üyecik
Abim kullanıyor bir ay kadar olacak. onun elinde şarjı iiyi dayanıyor valla. Ben sabahtan akşama kadar kullanacağım diyorsa güzel. Kamerasını ben arada kullanıyorum. Fena değil ama videosu güzel asıl zaten. Bütçen bu civardaysa alabilirsin bence.

mustafaozan

Üyecik
Bence 1500-2000 arası bütçede alınablecek en hızlı telefonlardan biri 64GBBellek 4 GB rami var hatta aynı fiyattaki telefonlara göre süper desek abartmış olmayız heralde rahat rahat oyununuzu da oynayabilirsiniz arkadaşlar

Fg1905

Üyecik
bende indirim kuponuylan 1485 tl ye aldım bu gün okuduğum kullanıcı yorumlar hep olumlu 2 güne gelir inşallah pişmanlık yaratmaz 1485 tl ye piyasada bundan iyisi yok bence

stat counter