GM 9 Pro mu, Mi 8 lite mı Yoksa Redmi Note 7 pro mu

Bu konuyu okuyanlar

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
İnsan psikolojik olarak ikna olmuyor iyi olduğuna daha bi beklentiliydim aslında piline karşı. Olası bir durumda teknosayla nasıl iletişime geçerim. Numarayı aradım mağazadan satıcıya mesaj gönderin dediler cevap bile gelmedi iplemediler yani :D

Daha iyi şarj süresi için internette kısa bir araştımada yapabilirsin ama 8 saat ortalama bir kullanım için iyi be hocam hangi uygulamaları en çok kullanıyorsun? Birde şu var o cihaz zamanla oturur fazla dert etme.

Tekno Göçmen

Asistan
Reaksiyon puanı
108
Daha iyi şarj süresi için internette kısa bir araştımada yapabilirsin ama 8 saat ortalama bir kullanım için iyi be hocam hangi uygulamaları en çok kullanıyorsun? Birde şu var o cihaz zamanla oturur fazla dert etme.
Genelde sosyal medya uygulamaları kullanıyorum onun dışında pubg oynuyorum ama onu sadece akşam işten gelince oynuyorum ve düşük güç modu aktif ederek. Bu şekilde 8 saati buluyor ekran süresi. Büyük ihtimal dediğin gibi olacak bakalım ya umarım bir sorunu olmaz pille ilgili, Onun dışında her şey mükemmel gibi, sadece dün akşam arkadaşlarda oyuna girmek için %5 şarj edip çıkardım teli. Sonra koydum şarja sabah bi baktım bizim valide gece üçlü fişi çekmiş benim teli görmemiş şarjda %20 ye kadar dolmuş. Şimdi işe geldim telefonu çıkardım baktım %13 e düşmüş. Az önce de şarja taktım. Umarım bir problem olmamıştır.

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Greenefy tarzı program kullanıyormusunuz saf android telefonda nasıl o kadar şarjı düşürdünüz. :)

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
Genelde sosyal medya uygulamaları kullanıyorum onun dışında pubg oynuyorum ama onu sadece akşam işten gelince oynuyorum ve düşük güç modu aktif ederek. Bu şekilde 8 saati buluyor ekran süresi. Büyük ihtimal dediğin gibi olacak bakalım ya umarım bir sorunu olmaz pille ilgili, Onun dışında her şey mükemmel gibi, sadece dün akşam arkadaşlarda oyuna girmek için %5 şarj edip çıkardım teli. Sonra koydum şarja sabah bi baktım bizim valide gece üçlü fişi çekmiş benim teli görmemiş şarjda %20 ye kadar dolmuş. Şimdi işe geldim telefonu çıkardım baktım %13 e düşmüş. Az önce de şarja taktım. Umarım bir problem olmamıştır.
8 saat çok iyi bir değer. İstersen arkaplanları falan siyah yap ve gece modunu aç. Daha az batarya sömürür.

Tekno Göçmen

Asistan
Reaksiyon puanı
108
8 saat çok iyi bir değer. İstersen arkaplanları falan siyah yap ve gece modunu aç. Daha az batarya sömürür.
Arka plan siyah zaten. Güç tasarrufunu sadece pubg ye girerken açıyorum. :)

---- Mesajlar birleştirildi ----

Greenefy tarzı program kullanıyormusunuz saf android telefonda nasıl o kadar şarjı düşürdünüz. :)
20 den 13 e düşme mevzusunu soruyorsan ben de anlamadım. Bir kaç gün kullanacağım bir problem olursa zaten direk teknosayı arıyacağım. Belkide GM 'yi ararım.

Son düzenleme:

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Arka plan siyah zaten. Güç tasarrufunu sadece pubg ye girerken açıyorum. :)

20 den 13 e düşme mevzusunu soruyorsan ben de anlamadım. Bir kaç gün kullanacağım bir problem olursa zaten direk teknosayı arıyacağım. Belkide GM 'yi ararım.

O zaman pil tüketimini kontrol eden sistem ekranında bakın bir neymiş o kadar cihazın şarjını sömüren.

Tekno Göçmen

Asistan
Reaksiyon puanı
108
O zaman pil tüketimini kontrol eden sistem ekranında bakın bir neymiş o kadar cihazın şarjını sömüren.
Öyle bir şey bulamadım telefonda. Bir kaç gün sonun belli olur eğer tekrarlarsa gönderirim servise

qrs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Sende de hep hızlı şarj mı ediyor normal şarj modu yok mu telefonda ?

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375

Onu bilmiyorum ama yavaş şarj eden bir şeyle şarj etmek en iyisi ne kadar yavaş o kadar iyi tabiki şarjda kurcalamamak kaydıyla.

Tekno Göçmen

Asistan
Reaksiyon puanı
108
Hayır yaklaşık iki saatte şarj oluyor.

Onu bilmiyorum ama yavaş şarj eden bir şeyle şarj etmek en iyisi ne kadar yavaş o kadar iyi tabiki şarjda kurcalamamak kaydıyla.
Bu arada kanka o sorun bu sabah olmadı. Şarjın %7 civarı düşmesi olayı.

Son düzenleme:

Harnapazade

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,442
GM 9 Pro'nun şuan ki 1500 TL'lik fiyatı çok iddialı. Tabiki alınır ama bazı arkadaşların söylediği gibi bende malesef GM'ye güvenmiyorum. Çevremde eski modellerinden acayip sorun yaşayan insanlar oldu.

Tekno Göçmen

Asistan
Reaksiyon puanı
108
GM 9 Pro'nun şuan ki 1500 TL'lik fiyatı çok iddialı. Tabiki alınır ama bazı arkadaşların söylediği gibi bende malesef GM'ye güvenmiyorum. Çevremde eski modellerinden acayip sorun yaşayan insanlar oldu.
Ben telefonu sipariş verdim 3 gündür kullanıyorum. Gayette memnunum. Biliyordum zaten bu modelde sorun olmayacağını, Şu anlık bir hareket yok bakalım nasıl olucak ilerleyen zamanlarda. :)

Harnapazade

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,442
Ben telefonu sipariş verdim 3 gündür kullanıyorum. Gayette memnunum. Biliyordum zaten bu modelde sorun olmayacağını, Şu anlık bir hareket yok bakalım nasıl olucak ilerleyen zamanlarda. :)
Eğer sorun yoksa güzel :) Bir de şu var insanların kafasında kötü yerleştiğin zaman o algıyı kırmak zor oluyor. LG'de bunu yaşadı.

qrs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Her şarja taktığımda hızlı şarj oluyor yazıyor. Sorun ne anlayamadım telefonda normal şarj modu yok

Ekli dosyalar

• Screenshot_20190217-022653.png
    Screenshot_20190217-022653.png
    49.2 KB · Görüntüleme: 410

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Her şarja taktığımda hızlı şarj oluyor yazıyor. Sorun ne anlayamadım telefonda normal şarj modu yok

Hocam siz o zaman orjinal bir normal şarj aleti alacaksın orjinal olsun sadece kafasını alsan yeter, zaten şarj aleti kafası tek girişli ise kutudan çıkan boşuna uğraşma tek seçeneklidir o.

Tekno Göçmen

Asistan
Reaksiyon puanı
108
Ben de de aynı yazı yazıyor. Hızlı şarj ediyor demek ki. 3800 mAh kolay şarj olan bir batarya değil herhalde.