GM 9 Pro mu, Mi 8 lite mı Yoksa Redmi Note 7 pro mu

Bu konuyu okuyanlar

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
M

Yok yok. Dışardayım simdi geldim. Para durumunu ayarlayıp aliyorum telefonu yarina en gec sip. Vericem. Simdiden sagolun destekleriniz icin artık sen ve thetruthHurts benim kirvelerimsiniz öpüyorum sizi :)

Rica ederiz hayırlı olsun inşallah alınca bir değerlendirme konusu açarsın artık resimli&fotoğraf çekimli filan gerçi ne olduğu ortada ama kullanıcı yorumuda iyi olur. Ben şundan eminim ama memnun kalacaksın cihazdan.

Tekno Göçmen

Asistan
Reaksiyon puanı
108
Rica ederiz hayırlı olsun inşallah alınca bir değerlendirme konusu açarsın artık resimli&fotoğraf çekimli filan gerçi ne olduğu ortada ama kullanıcı yorumuda iyi olur. Ben şundan eminim ama memnun kalacaksın cihazdan.
Tabiki olur yaparım hepsini :) birde reis hb den mi alsam trendyol dan mı

Emre ÇAMLI

Asistan
Reaksiyon puanı
335
Gm 9 pro almanızı öneririm. Hem de fiyatı suanda indirimde. Bence kaçırmayın. Kamera tasarım ve batarya performansıyla oldukça iddialı bir model. Kronik sorunu vs de hiç yok.

Tekno Göçmen

Asistan
Reaksiyon puanı
108
Gg teknosa uymadımı? Gg yada hb'den al kullanıcı yorumları sağlam olan iyi yerden.
Aldım hocam. GG den aldim teknosaydi galiba satici hayirlamiyorum. Acaba ekran koruyucu alsam mi gorilla 5 düşmelere karşı ne derece iyidir acaba.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Gm 9 pro almanızı öneririm. Hem de fiyatı suanda indirimde. Bence kaçırmayın. Kamera tasarım ve batarya performansıyla oldukça iddialı bir model. Kronik sorunu vs de hiç yok.
Aldım başkan aynende dediğin gibi yaptım. Umarım hayırlısı olur bakalim darisi alacak olanların basına:)

Son düzenleme:

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Aldım hocam. GG den aldim teknosaydi galiba satici hayirlamiyorum. Acaba ekran koruyucu alsam mi gorilla 5 düşmelere karşı ne derece iyidir acaba.

Aldım başkan aynende dediğin gibi yaptım. Umarım hayırlısı olur bakalim darisi alacak olanların basına:)

Al tabi iyi bir kılıf ve koruyucu al hayırlı uğurlu olsun.

Siyah üstüne güzel gidecek bir tane al.

Gg5 sağlam ama sen hem kırılmasın hemde çizilmesin diye işi sağlama al.

Son düzenleme:

Tekno Göçmen

Asistan
Reaksiyon puanı
108
Al tabi iyi bir kılıf ve koruyucu al hayırlı uğurlu olsun.

Siyah üstüne güzel gidecek bir tane al.

Gg5 sağlam ama sen hem kırılmasın hemde çizilmesin diye işi sağlama al.
Aldım Hocam siyah mat kilif ve kırılmaz cam. Sagolasin yardımların için :)

Hayırlı olsun o zaman. Daha sonra telefonla ilgili deneyimlerinizi paylaşırsanız iyi olur. Güle güle kullanın.
Elbette en kısa zamanda paylaşırım tabii. :)

Son düzenleme:

Tekno Göçmen

Asistan
Reaksiyon puanı
108

Fatsin09

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Hayırlı olsun. GM 9 pro bence de 1500 TL ye en iyi fiyat performans ürünü... Bir de nova launcher ile nasıl oldu deneyimleriniz paylasirsaniz memnun oluruz.

Hombre suelto

Asistan
Reaksiyon puanı
88
Gençler gm 9 pro indirime girmiş 1500 tl olmuş, bu benim almaya teşvik etti açıkcası. Ama diğer yandan tasarım olarak mi 8 lite da alasım var ve öte yandan redmi note 7 pro nun çıkmasıda çok sürmez. Bu telefonlardan sizce hangisini tercih etmeliyim.
Hayırlı olsun.

Tekno Göçmen

Asistan
Reaksiyon puanı
108
Hayırlısı olsun ozaman umarım bir sorun çıkmaz
Teşekkür ederim. Darısı alacak olanlara :)

Eyvallah usta. :)

Hayırlı olsun. GM 9 pro bence de 1500 TL ye en iyi fiyat performans ürünü... Bir de nova launcher ile nasıl oldu deneyimleriniz paylasirsaniz memnun oluruz.
Teşekkür ederim. Elbette paylaşırım.. :)

Son düzenleme:

DKN NZY

Rektör
Reaksiyon puanı
10,146
gm ye güvenmiyorum Bence redmi Note 7 Pro

DKN NZY

Rektör
Reaksiyon puanı
10,146
Redmi note7pro da iyi güzel ama ne zaman çinde çıkacak buraya gelecek belli değil fiyatı ne zaman alınabilir seviyeye gelir belli değil hazır bulmuşken alsın geçsin en iyisi.
Dediğiniz gibi gm nin sıkıntısı yoksa alınabilir
forumda uzun süre kullanan arkadaşlar varsa onlara sormak lazım

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Dediğiniz gibi gm nin sıkıntısı yoksa alınabilir
forumda uzun süre kullanan arkadaşlar varsa onlara sormak lazım

İnternette genel olarak kullanıcılarına baktım ama memnun büyük çoğunluk ufak tefek sıkıntı yaşaynlar oluyor ama bütün markalarda böyle zaten. Adam xiaomi alıyor sıkıntı yaşayınca aman zaten ucuza aldım diyor ama gm'de farklı. 1500tl için çok iyi cihaz denebilir ama sorsan meizu x8'mi bumu diye meizu x8 derim orası ayrı meizu cihaz hem donanımda hem yazılımda başarılı.

DKN NZY

Rektör
Reaksiyon puanı
10,146
İnternette genel olarak kullanıcılarına baktım ama memnun büyük çoğunluk ufak tefek sıkıntı yaşaynlar oluyor ama bütün markalarda böyle zaten. Adam xiaomi alıyor sıkıntı yaşayınca aman zaten ucuza aldım diyor ama gm'de farklı. 1500tl için çok iyi cihaz denebilir ama sorsan meizu x8'mi bumu diye meizu x8 derim orası ayrı meizu cihaz hem donanımda hem yazılımda başarılı.
Ben gm ye bulaşmam artık

DKN NZY

Rektör
Reaksiyon puanı
10,146
Sende haklısın hocam sıkıntı yaşadığın bir markaya para vermek istemeyebilirsin artık bende aynısını samsung için düşünüyorum ama yani gm9pro şuan için iyi gidiyor ondan öneriyoruz yoksa sırf fiyatından değil. :)
Benim dilim samsung gm vestel casper redeer den yandı bidaha asla
Herkes lg yi süçladı ama ben memnundum k10 dan g 3 g4 ten

Tekno Göçmen

Asistan
Reaksiyon puanı
108
Ne zaman geliyor pazartesi gelirmi?
Hocam az önce baktım kargo bilgileri daha girilmemiş. Muhtemelen Çarşamba günü gelecek diye düşünüyorum. Bir sıkıntı olunca teknosayı mı arayacağım yoksa gitti gidiyor'u mu yoksa general mobile yi mi

Benim dilim samsung gm vestel casper redeer den yandı bidaha asla
Herkes lg yi süçladı ama ben memnundum k10 dan g 3 g4 ten
Vallahi başkan sen o konuda haklısın lakin. Ben markadan ziyade bana sunduğu özelliklere bakarım, İsterse arkasında Hacıbekir oğulları yazsın. Bana özellik lazım marka değil. Tabi garanti konusunda güncelleme konusunda siz haklısınız marka güveni diye bir şey var. Ordada adamlar telpayla anlaşma sağladılar veya zaten sağlamışlardı bilemiyorum ama bu teknik servis gayette güzel yardımcı oluyor bir youtuber in inceleme videosunda rastlamıştım bu bilgiye, kısacası ben sadece bu modele güveniyorum diğerleri çöp onun fakındayım :)

Son düzenleme:

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Telpa zaten gm, gm'yi satın alıp gm oldu geriye bakınca ne acayip cümle oldu.
Gittigidiyor ile görüşün.