gm 9 pro alınırmı

Bu konuyu okuyanlar

BHA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
General mobile, sony, vestel vb markalara hiç bir zaman teşefon konusunda güvenmedim. Samsung, iphone düşük modelleri her zaman bu telefonların iyileri ile kıyasen daha mantıklı geliyor.

engineer35

Asistan
Reaksiyon puanı
52
Şu ana kadar kronik sorun duyulmadı. Alınabilir, fiyatı oldukca düştü

Aynı işlemci ile Mi note 3 ve Mi a2 alternatif olabilir.

Daha performanslı modeller olan HTC 10, LG G6, HTC U ultra benim tercihim olurdu.

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Mi 8lite veya hb karacuma indiriminde honorplay veya lg v30+ yakalayabilirsin o fiyatta 2000/2250 civarı tabi o kadar düşerse kesin bir şey diyemem ama mutlaka düşer diye bekliyorum amazon ve hb takip edin. Gm de şebeke az çekiyor diyende var ben ilerde bir sorun çıkar diye düşünüyorum gm5 plusta 1 yılda 5 sefer servise gitti cihazım diyen gördü bu gözler

nextman

Müdavim
Reaksiyon puanı
567
o fiyat bandında daha güzel modeller de var üstelik ithalatçı garantili üst seviye modeller dahi bulmak mümkün

DarKeN

Müdavim
Reaksiyon puanı
88
Bu telefonu hiç kullanmamış olanlar gelmiş alınabilir alınamaz diye yorum yapıyor:) Ülkemin vatandaşlarını çok seviyorum hiçbir fikirlerinin olmadıkları konularda bile insanları aydınlatmayı bir borç bilirler her zaman :D

gizli kullanıcı1

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
2
Mi 8lite veya hb karacuma indiriminde honorplay veya lg v30+ yakalayabilirsin o fiyatta 2000/2250 civarı tabi o kadar düşerse kesin bir şey diyemem ama mutlaka düşer diye bekliyorum amazon ve hb takip edin. Gm de şebeke az çekiyor diyende var ben ilerde bir sorun çıkar diye düşünüyorum gm5 plusta 1 yılda 5 sefer servise gitti cihazım diyen gördü bu gözler
Evet gm5 plus ta çok hata vardı 15 kere servise giden gördüm ama Gm 9 pro da şu ana kadar hiç bir kronik arıza görülmedi firma eskideki imajını düzeltmeye çalışıyor yani alınabilir Gm 9 pro

Tony Stark

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,315
Bu telefonu hiç kullanmamış olanlar gelmiş alınabilir alınamaz diye yorum yapıyor:) Ülkemin vatandaşlarını çok seviyorum hiçbir fikirlerinin olmadıkları konularda bile insanları aydınlatmayı bir borç bilirler her zaman :D
Çok fikrin varsa sen bir şeyler öner boş boş konuşacağına.
Yorum yapan herkes bir fikir doğrultusunda yorum yapıyor kimsenin bir şey salladığı yok zaten.