GM 8 kutusundan çıkıyor! (VİDEO)

Bu konuyu okuyanlar

S

Shiftdelete.Net

SDN Okuru
gm8-kutu-acilisi-web.jpg

https://shiftdelete.net/general-mobile-gm8-kutu-acilisi

General Mobile GM8 veya kısa adıyla GM 8 kutu açılışı videosuyla karşınızdayız. Bakalım GM 8'in kutusunda bizi hangi sürprizler karşılıyor? İyi seyirler

:: Cihazın özelliklerini nasıl buldunuz?

Son düzenleme:

Blue Stack

Doçent
Reaksiyon puanı
253
Çıkararak zahmet etmişler bence, telefonda bir ilerleme göremedim firma adına.

Hasangurbinar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bataryası yetersiz ve artık daha yüksek fiyatlara daha iyi telefon üretmeleri gerekiyor

lgsever

Profesör
Reaksiyon puanı
1,459
Çıkararak zahmet etmişler bence, telefonda bir ilerleme göremedim firma adına.
Hakikaten hala GM 5 plus daha iyi diyeceğim neredeyse insan bir işlemci yükseltir çift kameraya geçiş yapar bişey yapar android one dışında alınabilir hiçbir yanı yok bence

Ömer Canbaz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
Bence gayet iyi olmuş. İyi satış oranı elde ederler. Ram ve depolama alanı yükselmiş. Üstelik Android One işletim sistemi ve yazılım güncellemelerini de erken alıyor.

Emre Gökgedik

Asistan
Reaksiyon puanı
44
Bir şeylerin yükselebilmesi için fiyatın da yükselmesi gerekiyor. Burada da bunu net olarak görebilmek mümkün. Fiyat fazla yükselmemiş, özelliklerin uçmasını beklemek pek mantıklı değil bence. Tam bir fiyat performans ürünü olduğu da tartışılmaz.

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,355
Hayal kırıklığına uğradım

Blue Stack

Doçent
Reaksiyon puanı
253
Hakikaten hala GM 5 plus daha iyi diyeceğim neredeyse insan bir işlemci yükseltir çift kameraya geçiş yapar bişey yapar android one dışında alınabilir hiçbir yanı yok bence

Usta Shiftdelete youtube kanalındaki kutu açılımını izlediğimde bahsedilenlerde bile hayal kırıklığına uğradım. Type-c bağlantı noktasını micro usb ile değiştirmişler ve sebep olarak daha çok yaygın olmasını bahane etmişler. Bu teknoloji var ve yeni çıkan tüm telefonlarda kullanılıyor değil mi? Sende yeni telefonlarını böyle yapacaksın ki zamanla diğer telefonlar kullanımdan düştüğünde bu teknoloji aynı zamanında micro usbnin yaptığı gibi tek kalacak. Teknoloji gelişirse type-c de gidecek gerekirse yenisi gelecek. GM'ın mantığına göre bizim ince uçlu şarj aletlerinde takılı kalıp ondan vazgeçmememiz gerekiyordu, sonuçta az aramadık oturduğumuz yerlerde. Bu tabi bir örnekti sadece, biraz uzatmışta olabilirim ancak şirketin ilerleme göstereceğine gerilediğini düşünüyorum bu gibi saçmalıklarla. Kafamda zaten şimdiye kadar duyup gördüklerimle asla şans vermeyeceğim bir markaydı kendi adıma. Bu fikrimde haklı olduğumu düşünüyor ve çevremdekilere de önermeyi düşünmüyorum.

nino35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Ekran çözünürlüğü kötü 5.7" e 1440x720p olmamalı FHD bile değil

Son mesajlar