Gm 5 Plus vs Zenfone 2 vs Lenovo Vibe P1

Bu konuyu okuyanlar

ahmet9359

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba günlük kullanım için uzun süreli kullanıma uygun dayanıklı telefon arıyorum.Yani telofunu aldığımda uzun süre kullanmak istiyorum.Bu üçü arasında kaldım GM 5 PLUS fiyatıyla daha öne çıkıyor fakat dayanıklılık konusunda endişelerim var.Sizce bana uygun olan hangisidir? Yardımcı olursanız sevinirim.

...Görkem...

Müdavim
Reaksiyon puanı
779
Merhaba günlük kullanım için uzun süreli kullanıma uygun dayanıklı telefon arıyorum.Yani telofunu aldığımda uzun süre kullanmak istiyorum.Bu üçü arasında kaldım GM 5 PLUS fiyatıyla daha öne çıkıyor fakat dayanıklılık konusunda endişelerim var.Sizce bana uygun olan hangisidir? Yardımcı olursanız sevinirim.

Merhaba,

Bu 3 urunu su sekilde kiyaslayabiliriz,

Performans icin : Asus zenfone 2 32gb.

Parmak izi okuyucu, cok iyi pil suresi, saglam kasa malzeme kalitesi icin: Lenovo vibe p1.

Saf android ile sade, seri bir calisma ve hizli guncelleme avantaji, şık bir tasarim, basarili bir ekran, zengin bir kutu icerigi icin: General mobile 5 plus.

Bu belirttiklerime gore sizin beklentinizi hangi urun karsiliyor ise en dogru tercih o olacaktir adiniza.

emirsacu

Asistan
Reaksiyon puanı
16
Lenovo Vipe P1 iyi bir tercih olacaktır.
güncelleme çok önemli ise GM5 Plus'u'da tercihe dedebilirsiniz.

cyanogenmod17

Asistan
Reaksiyon puanı
27
"Uzun süreli kullanım" cümlesini görünce direk GM 5 Plus al diyorum. Ayni ikilemlerde kalmis biri olarak GM 5 Plus aldim ve memnunum. Cunku P1 batarya telefonu yani bir bakima diger ozelliklerden kisildigini dusunuyorum. Gunun sonunda zaten sarja takcaz telefonu ki 3100 kesinlikle iyi bir pil omru vadediyor. 2.5d ekran ve tasarim şıklığı. 3gb ram ve saf android stabilitesi , 13mp selfie kamerasiyla ,2 yil guncelleme alma garantili GM 5 Plus i oneririm.

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
GM'nin malzeme kalitesi, google'ın güncelleme desteğinden daha erken sona erebilir. Bilmem anlatabildim mi?

cyanogenmod17

Asistan
Reaksiyon puanı
27
Hangi telefonu kılıfsız kullaniyoruz ki ? 2 yıllık Discovery Elite kullanicisi olarak soyluyorum : kilifsiz kullanmama ragmen hem plastik dis kapak hem ekran sasirtici bi sekilde cok dayandi ne bir sarj soket sorunu ne de baska bi sorun yasadim. Ama tabiki karar sizin

Graveworm

Müdavim
Reaksiyon puanı
493

General Mobile konusuna git ve sorunlara bak. Eğer cesaret edebilirsen GM al. Ama 'yok kardeşim yemez' diyorsan bence Lenovo iyi bir seçim gibi geliyor

TövbekarHırsız

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
gm 5 plus al bence saf android deneyimini yaşamalısın 3 gb ramın 1 ini anca kullanıyor ios gibi