gm 5 plus kamera kalitesi

Bu konuyu okuyanlar

veyselharputtt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
gm 5 plus kamera kalitesini çok merak ediyorum internette izledim ama hep sütüdyo ortamında veya ışığı iyi alan yerlerde çekilmiş veya gündüz çekilmiş foto incelemeleri var ama ev içi gündüz oda da ışığın az olduğu alanda çekilmiş pek fazla örnek yok. gm 5 plusta şunu farkettim arka kamerası gerçekten kötü iyi değil ancak fiyatına göre çok iyi fiyatına göre o sekmenteki cihazlar içinde seviyesinin bir tık üstünde arka kameraya sahip. benim merak ettiğim asıl soru şu ön kamerası.... ön kamera bayağı iyi gibi geldi 13mnegapiksel ve hdr cekimle mükemmel sonuçlar verdiğini sezinliyorum bu fiyata göre bir amiral gemi ile kıyaslamak yanlış olur ama geçen yılın amiral gemisi lg g4 ön kamera performansı ile gm 5 plusun ön kamera performansı aynımı denk mi acaba? güzellik modu veya kamera özellikleri ile kıyaslamayan bu sorumu lg g4 geçer bu manada güzellik modu açılmadan sadece hdr modlar açılarak elde edilen görünrü fotoğraf kalitesi aynımıdır acaba? gm 5 plus kullananlardan ön kamera hakkında bilgi almak istiyorum çünkü ona göre bu cihazı almayı düşünüyorum

sifirbakiye

Müdavim
Reaksiyon puanı
437
Selfi idare ediyor karanlık ortamda iyi değil çoğu telefon gibi on kamera yetersiz. Sana bir kaç arkadaş kamera performansı göstereyim.

IMG-20160825-WA0009.jpg

IMG-20160810-WA0007.jpg

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
Fiyatına göre diğer telefonlardan bi tık üst seviyede bence ..

veyselharputtt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selfi idare ediyor karanlık ortamda iyi değil çoğu telefon gibi on kamera yetersiz. Sana bir kaç arkadaş kamera performansı göstereyim.

Ekli dosyayı görüntüle 10830

Ekli dosyayı görüntüle 10831

arka kamera burada iyi çıkmış bence. evet ön kamera düşük ışık koşullarında kötü bu zaten tüm piyasadaki cihazlar için geçerli bir çok amiral gemide buna dahil daha iyi sonuç için para gerek amiral gemi almak demek zaten. amiral gemilerle kıyaslamam yanlış olacaktır ama geçen yılın amiral gemisi olan lg g4 ön selfie 8 megapikselle gm 5 plusun 13 megepiksel kamerası denk gibi geliyor?. ancak lg g4 selfi kamera modları güzellik kamerası istisna onları hesap edersek tabiki lg önde... güzellik kamerası açmadan otomatik modda hdrler açıkken çıkan orjinal fotoları yani üzerinde oyanmamış yüzümü pudralamamış gerçek renkleri kıyaslamak istiyorum.eğer lg g4 ile aynı ise kaliteleri alıcam. rica etsem ön kamera iel bir kaç örnek paylaşabilir misin? ve normal koşullarda ön kamerasını diğer markalarla denk olan markalarla kıyaslayabilir misin bir fikir oluşur belki aklımda?

sifirbakiye

Müdavim
Reaksiyon puanı
437
Ön kamera resimleri çok ama özel olduğu için paylaşmak doğru olmaz. Tatminkar 1.000.-TL fiyata kamerada bukadar iyi telefon yok.

veyselharputtt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ön kamera resimleri çok ama özel olduğu için paylaşmak doğru olmaz. Tatminkar 1.000.-TL fiyata kamerada bukadar iyi telefon yok.

gm 5 plus almak mantıklı öyle ise bu telefonun kronik sorunları yok zaten ilk parti mallarda sorunlar olur tüm marka için geçerli lg ve samsungda her yıl olan şeyler özellikle samsung ilk parti note 5 lg g4 de 1. ve 2. parti malları bayağı sorun oldu anakart yanma panal pil süresi. bu telefonu almak için çok araştırma yaptım yeni çıkan partilerde ışık sızması ses çızırtısı tüm sorunlar yeni üretimde yok pil süreside sanırım sık sık yapılan güncelleme ile tarihe karıştırmışlar günlük kullanımda gece 11 kadar yarı yolda sarj bitmeden eve kadar sorunsuz götürebiliyormuş inşallah doğrudur. sorun yaşamayız

mukoo037

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Kesinlikle uzak durmanız gereken bi telefon. ne ön nede arka kamera umduğunuz gibi çıkmıyor. telefon sarj sıkıntısı kesinlikle var günü çıkartamazsınız mobil veriden internet kullanırsanız.