GM 5 Plus Gorilla Glass 4 yalanı

Bu konuyu okuyanlar

promidal

Profesör
Reaksiyon puanı
11
3 gün evvel GM 5Plus aldım. aldığım gün ekranda çizikler oluştu, şaşırdım halbuki temas ettiği tek yer pantolon cebim ve telefon koyduğum cebime hiçbirşey koymam. çok dikkatli kullanmaya başladım ve neredeyse 3
günde çizik miktarı 3 katına çıktı. ben 2 yıl lg G3 kullandım ve ekran koruyucusu takmadım ama 2 yılda bu kadar çizik olmadı. kesinlikle yalan söylüyorlar gorilla glass 4 bu kadar kolay çizilmez. çizikler kılcal da değil bildiğin tırnağına takılıyor sürterken. bırakın sert bir cisimle teması kumaş çiziyor bu ekranı ve maalesef telefona uygun ekran koruyucu da yok...

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Senin ekran cam değil, anlattıklarına bakılırsa haşlanmış patates.. Hiçbir cam, cep kumaşına sürterek, tırnak takılacak kadar çizilmez. Plastik olsa bile çizilmez..

Yktrnslv

Doçent
Reaksiyon puanı
141
Çabuk çizildiği doğrudur bunu ben de yazdım ana konuda ama çizikler kılcal ekran yansıma yaptığında görünen tarzda, kullanım sırasında hiçbir sıkıntı yaratmıyor.

Dediğiniz şekilde çizilebilmesi için anahtar, bozuk para vs şeylerle ekranın üstüne abanmak gerek. Anlattığınız durum garip yani...

promidal

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Hani gorilla glass gibi bir ekran kaplaması yok deseler anlayacağım ama çok garip biçimde çiziliyor. Kesinlikle bırakın anahtar bozuk para gibi sert cizimlerle teması hiçbirşeyle yanyana koymamaya özen gösteriyorum.

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
3 gün evvel GM 5Plus aldım. aldığım gün ekranda çizikler oluştu, şaşırdım halbuki temas ettiği tek yer pantolon cebim ve telefon koyduğum cebime hiçbirşey koymam. çok dikkatli kullanmaya başladım ve neredeyse 3
günde çizik miktarı 3 katına çıktı. ben 2 yıl lg G3 kullandım ve ekran koruyucusu takmadım ama 2 yılda bu kadar çizik olmadı. kesinlikle yalan söylüyorlar gorilla glass 4 bu kadar kolay çizilmez. çizikler kılcal da değil bildiğin tırnağına takılıyor sürterken. bırakın sert bir cisimle teması kumaş çiziyor bu ekranı ve maalesef telefona uygun ekran koruyucu da yok...
servise ver öyle olmaması lazım...

cyanogenmod17

Asistan
Reaksiyon puanı
27
Bir sitedeki inceleme videosunda bicakla acik acik ekrani cizmeye calisti yinede sadece kilcal cizik olustu. Telefonunuzu servise verin