Gm 5 Plus Call Of Duty Atma Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

alioskiiii

Doçent
Reaksiyon puanı
130
Pubgdede atiyordu oyundan. Surum 8 olunca boyle oldu. Cok oyunculuda atmiyo ama battle royalde atiyo. Bunun surum dusurmek disinda bie cozumu yokmu

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Android 7.1.1'e geri dönünce bütün bu atma sorunu geçiyor (bizzat tarafımdan denendi), başka yolu yok ne yazık ki
Mesaj otomatik birleştirildi:

ama Custom rom'lar ile android 8/9'da problem yaşanmıyor

alioskiiii

Doçent
Reaksiyon puanı
130
Android 7.1.1'e geri dönünce bütün bu atma sorunu geçiyor (bizzat tarafımdan denendi), başka yolu yok ne yazık ki

ama Custom rom'lar ile android 8/9'da problem yaşanmıyor
Surumu dusurmekte istemiyorum daha guzel oluyor boyle

alioskiiii

Doçent
Reaksiyon puanı
130
Son düzenleme:

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Bencede

Oyun icin teleonun basina bisey g

Oyun icin telefonun basina bisey gelecek simdi masraf cikar hic kalkismayim bence. Bide android 9 zaten cihazi yavaslatmazmi
Ben gm 4g'de denedim (anneme selam olsun yok başına bir şey gelir yapma vs vs) gm 4g'ye android 9.0 romu kurdum android 7.1.1'e (stock son sürümü) göre kat kat daha iyi çalışıyor

alioskiiii

Doçent
Reaksiyon puanı
130
Ben gm 4g'de denedim (anneme selam olsun yok başına bir şey gelir yapma vs vs) gm 4g'ye android 9.0 romu kurdum android 7.1.1'e (stock son sürümü) göre kat kat daha iyi çalışıyor
Ben yapamam bisey olur simdi bilen biri olsa

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Ben yapamam bisey olur simdi bilen biri olsa
Ben de ilk yaptığımda bayağı korkuyordum (2 yıl önce s3 ile ilk tecrübem rom atma konusunda) evde boşa telefon çıkınca gaza gelip atmıştım kolay bayağı ama bir kez cihazı çökertmiştim iste cihaz çökerse biraz stres oluyor insan ama yanlış yapmadığın sürece (ben bozuk kablonun azizligine uğramıştım ve stock rom atılırken Bilgisayar ile bağlantısı koptu telefonun sonra soft brick’ten çıkarmak için uğraştım) sıkıntısız yaparsın

alioskiiii

Doçent
Reaksiyon puanı
130
Ben de ilk yaptığımda bayağı korkuyordum (2 yıl önce s3 ile ilk tecrübem rom atma konusunda) evde boşa telefon çıkınca gaza gelip atmıştım kolay bayağı ama bir kez cihazı çökertmiştim iste cihaz çökerse biraz stres oluyor insan ama yanlış yapmadığın sürece (ben bozuk kablonun azizligine uğramıştım ve stock rom atılırken Bilgisayar ile bağlantısı koptu telefonun sonra soft brick’ten çıkarmak için uğraştım) sıkıntısız yaparsın
Kasarsa eski haline dondurebiliomuyum

alioskiiii

Doçent
Reaksiyon puanı
130
Son düzenleme:

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Sen bilirsin ihtiyaçların bir şarj kablosu bir hafıza kartı ve bir bilgisayar ama Allah korusun yolunda gitmeyen bir şey olur deme mert kardeşim senin aklına uydum sonra telefon elimde kaldı çünkü her daim bu işlemler riskli yada bir telefoncuya ver max 50 TL'ye hallederler ama evde max 30 dakikanızı alıcak bir iş için de para vermenizi tavsiye etmem (mesuliyet de kabul etmem telefon çöker, bozulur vs unutmayın :) )

Denesemmi acaba

Bunu yapinca cihaz rootlanmis mi oluyor ve sarj da degisiklil nasil oluyor
root'un da üstü yazılımını değiştiriyorsun direkt

Denesemmi acaba

Bunu yapinca cihaz rootlanmis mi oluyor ve sarj da degisiklil nasil oluyor
şarjı romdan roma değişir bazısı daha iyi olur bazısı daha kötü (genelde değişmez)

alioskiiii

Doçent
Reaksiyon puanı
130
Sen bilirsin ihtiyaçların bir şarj kablosu bir hafıza kartı ve bir bilgisayar ama Allah korusun yolunda gitmeyen bir şey olur deme mert kardeşim senin aklına uydum sonra telefon elimde kaldı çünkü her daim bu işlemler riskli yada bir telefoncuya ver max 50 TL'ye hallederler ama evde max 30 dakikanızı alıcak bir iş için de para vermenizi tavsiye etmem (mesuliyet de kabul etmem telefon çöker, bozulur vs unutmayın :) )

root'un da üstü yazılımını değiştiriyorsun direkt
Hafiza kartim yok

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Hafiza kartim yom
o zaman kablo ile bilgisayara atıcaksınız TWRP'den telefonu sıfırladıktan sonra (isterseniz daha detaylı olarak anlatırım)

o zaman kablo ile bilgisayara atıcaksınız TWRP'den telefonu sıfırladıktan sonra (isterseniz daha detaylı olarak anlatırım)
Telefonu sıfırlamak derken ayarlardan değil işletim sistemi silindikten sonra yani

alioskiiii

Doçent
Reaksiyon puanı
130

Telefonu sıfırlamak derken ayarlardan değil işletim sistemi silindikten sonra yani
Bunu yapinca hersey siliniyormu

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Bunu yapinca hersey siliniyormu
evet her şey siliniyor çünkü işletim sistemini tamamen silip başka bir işletim sistemi kuruyorsunuz ama cihaz hem garanti dışı kalır hem de Telpa'ya cihazı gönderdiğinizde telefonun anakartında oynama var diyip (haklılar aslında anakartı ile oynuyoruz çünkü) anakart değişimine giderler

Custom ROM Nedir? İşte Custom ROM Kullanmanın Bize Sağladığı 4 Önemli Avantaj burada bir blog var inceleyin isterseniz

alioskiiii

Doçent
Reaksiyon puanı
130
evet her şey siliniyor çünkü işletim sistemini tamamen silip başka bir işletim sistemi kuruyorsunuz ama cihaz hem garanti dışı kalır hem de Telpa'ya cihazı gönderdiğinizde telefonun anakartında oynama var diyip (haklılar aslında anakartı ile oynuyoruz çünkü) anakart değişimine giderler

Custom ROM Nedir? İşte Custom ROM Kullanmanın Bize Sağladığı 4 Önemli Avantaj burada bir blog var inceleyin isterseniz
Bence hic girismeyim ya bisey olur simdi degmez bi oyun icin

alioskiiii

Doçent
Reaksiyon puanı
130

ben bunu yapmaya karar verdimde hafıza kartı olamdan nasıl yapacağım gerekli şeyleri yükledim attığın videodan

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
ben bunu yapmaya karar verdimde hafıza kartı olamdan nasıl yapacağım gerekli şeyleri yükledim attığın videodan
Her şeyi sıfırladıktan sonra bilgisayardan kablo ile dosyaları telefona atıcaksın

ama araştır nasıl yapıldıklarını, önce TWRP yükleyeceksin sonra romu ama nadir de olsa telefonu çökertme ihtimalin var ondan çok dikkatli ve titiz olmalısın (bütün verilerde silinecek unutma)

alioskiiii

Doçent
Reaksiyon puanı
130
Her şeyi sıfırladıktan sonra bilgisayardan kablo ile dosyaları telefona atıcaksın

ama araştır nasıl yapıldıklarını, önce TWRP yükleyeceksin sonra romu ama nadir de olsa telefonu çökertme ihtimalin var ondan çok dikkatli ve titiz olmalısın (bütün verilerde silinecek unutma)
[/QUOTEv
Vidosu varmi tam anlamadim ynlis bisey yapmayim

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Son düzenleme:

Son mesajlar