Bu konuyu okuyanlar

Berkay0757

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar Dün Telefonumu rahatça kullanıyordum telefonu cebime koydum ve evden çıktım tekrar elime aldığımda telefon kapanmış ve açılmıyordu. Eve geri döndüm ve şarja koydumm herhangi bir tepki vermedi aradan yaklaşık 12 saat geçti ve tekrar açmaya çalıştım android yazısı vs. geldi ama tekrar açılmadı telefonu şarza koydum ve recovery kısmına girmeye çalıştım girdim fakat ses tuşlarıyla seçenekleri değiştiremedm güç tuşuna basılı tuttum ve ekran gitti geldi değişkl şeyler oldu ve rengarenk bi kısımda dondu 30 dakika sonra renkler gitmişti tekrar açmaya çalıştım bu sefer hiç bir tepki vermedi bilgisayardan reset atmaya çalıştım bu seferde bilgisayar telefonu açılmıyor ne yapabilirim servise veriyim mi kendim halledebilir miyim ?

imhotep

Müdavim
Reaksiyon puanı
192
anakartta sıkıntı var gibi düz zemine koy bükülme, vuruntu yoksa servise ver açılmıyor de...

Berkay0757

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ama neden aniden boyle hi sikinti olmuş olabilir ki mis gibi kullanıyordum cebime koydum 5 dakika sonra telefona baktim ve acilmiyor ?D

imhotep

Müdavim
Reaksiyon puanı
192
power tuşuna + ses tuşlarına aynı anda basarak bekle ses tuşlarına ilk bas bırakmadan güç tuşuna bas...recovary modda açılıp açılmadığına göre sorunu bulabilirsin...

Berkay0757

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefonu garantiye verdim daha önceden kaynaklanan bir sorundan dolayı garanti dahilinde değil dediler , Gövde, Batarya, Batarya Kapağı, Data Kablosu, Adaptörü aldılar 610₺ fiyat verdiler,

Anakart ve ekran flexinde sıvı teması ve yet.müd. var. Anakart ve ekran fiyatı verildi. 610TL(sıvı teması çok önceden olmuştu ve tamir edilmiştir)

---- Mesajlar birleştirildi ----

Telefonu garantiye verdim daha önceden kaynaklanan bir sorundan dolayı garanti dahilinde değil dediler , Gövde, Batarya, Batarya Kapağı, Data Kablosu, Adaptörü aldılar 610₺ fiyat verdiler,

Ekran kartı ve Anakart yanmış

Anakart ve ekran flexinde sıvı teması ve yet.müd. var. Anakart ve ekran fiyatı verildi. 610TL(sıvı teması çok önceden olmuştu ve tamir edilmiştir)

Son düzenleme: