Giyilebilir müzik teknolojisi - Remidi

Konusu 'Giyilebilir Cihazlar' forumundadır ve Darknes$ tarafından 28 Mart 2016 başlatılmıştır.


 1. Darknes$

  Darknes$ $ Onursal Üye

  Katılım:
  13 Haziran 2008
  Mesajlar:
  18.705
  Beğenileri:
  318
  Ödül Puanları:
  83

  - Giyilebilir müzik teknolojisi - Remidi

  Giyilebilir müzik teknolojisinde yeni ve büyük adım “Remidi”

  Girişimciler ve yatırımcılar açısından bir sonraki 50 yılın en büyük teknolojisi olarak kabul edilen sanal gerçekçilik ve giyilebilir teknoloji müzik piyasasına da adımlarını yavaş yavaş atmaya başladı.

  Austin Texas çıkışı 5 ortak tarafından İtalya’da kurulan şirket tarafından geliştirilen ürün aslında teknolojinin gücünü bir kez daha gözler önüne seriyor.


  [​IMG]  Remidi adlı şirketin ürettiği dünyanın giyilebilir ilk müzik enstrümanı sayesinde müzik yapabilmek sadece bir eldiven kadar uzağınızda olacak.

  Motion teknolojisinin tüm nimetlerinden yararlanan eldiven her türlü zeminde ve alanda çalışabiliyor. Bileklik ve eldiven olarak iki parça halinde gelen ürün 8 farklı baskı noktası ile manyetik bağlara bağl olarak eldivenin arka tarafındaki triggerları harekete geçirerek çalışmasına olanak sağlıyor.

  Havada yapacağınız hareketlere göre de nota modülasyonu yapabileceğiniz Remidi T8, şu an itibariyle ön siparişlere baslamış durumda.T8 ve T8 Duet olarak 2 versiyonu bulunan ürünün ön satış fiyatı ise 349 ve 669 $ olarak belirlenmiş. - djmag.com.tr

  Home


   


Taslak kaydedildi Taslak silindi

Sayfayı Paylaş