Girişimcilikte sosyal medya önemi İnstagram takipçi kasma

Bu konuyu okuyanlar

Php.burak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Arkadaşlar bir çok girişimim oldu ve neredeyse hepsi çok sürmeden sona erdi. Ancak son girişimimde sosyal medya takibine önem verdim ve twitter / instagram üzerinde sürekli paylaşımlar yapıp takipçi çekmek , kitlemi belirlemek için çalıştım. twitterde çok fazla çalışamıyordum çünkü çok fazla ilgi çekemedim bu yüzden instagram da devam etme kararı aldım ancak instagramda da çok takipçim yoktu. Bunun üzerine takipçi kazanabileceğim forumlara baktım ve bir siteye denk geldim. sitede cidden çok ucuzdu ve herhalde kazık yerim diye düşündüm ancak son çaremdi çünkü takipçi çekemeseydim son girişimim de sonlanacaktı. Sitede canlı yardım bulunuyordu fiyat sordum 3 bin Türk takipçi 20 tl dediler ve hiç düşmeyeceğinin garantisini verdiler çok da iplemedim şahsen ve 3 k kendi hesabıma yolladım ve cidden hiç azalma görmedim. verdiğim o 20 tl bana her müşteri için 200-300 Tl'ye denk geldi. Ücretli reklam yapmıyorum tavsiye ediyorum :D
site adını isteğe göre atarım ( bana eksik yollamışlardı eksik yollayanlara 2 k daha yolluyorlar ne alaka bilemedim :p ) Hadi eyvallah gençler

Son düzenleme:

ozcnizzet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Yakın zamanda hesabın ban yer bunun yerine instagrama 20 lira versen gönderilerin 7k kişiye gösteriliyor. Aynı zamanda açık profilde doğru hashtag kullanarak çok daha fazla takipçi çekebilirdin. Etkileşim rakamlarını yukarı çekmedikçe spam olarak görülme ihtimalin artar.