Gerçekçi simülasyon arıyorum

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

ghostsniper26

Üyecik
Merhabalar ben tankları şahsen çok seven biriyim ve biraz kendime bilgi katma ve sistemi anlama açısından bir oyun,simülasyon arıyorum şu an bana önerdiğiniz bir oyun var mı ?

Usain

SDN⚡
Yönetici
Mod. Adayı
WOT
Çok duydum. Güzeldir herhalde. :)

ghostsniper26

Üyecik
Wot u zaten oynuyorum , War thunder da oynuyorum ama bu oyunlar biraz daha arcade havasında , tank içinden biraz daha gerçekçi görünüm , armor , hız olan bir oyun var mıdır

PARAzitCELL

Dekan
Wot u zaten oynuyorum , War thunder da oynuyorum ama bu oyunlar biraz daha arcade havasında , tank içinden biraz daha gerçekçi görünüm , armor , hız olan bir oyun var mıdır
Dostum sen tanklara olan bu sevgini iyi kullan, müzelere git, askeri kurumlara yazıl veya bilgi topla bu konuda. :) Ya da makina elektronik sistemler filan oku...

TheTruthHurts

Profesör
Merhabalar ben tankları şahsen çok seven biriyim ve biraz kendime bilgi katma ve sistemi anlama açısından bir oyun,simülasyon arıyorum şu an bana önerdiğiniz bir oyun var mı ?
Wot ve WT’dan olsa olsa zırhını iyi kullanma,mermi tipleri ve deliş mekaniklerini öğrenirsin.

WT’dan başka olsa olsa red orchestra serisini öneririm. Birde WT’ın simulator modunu dene.

stat counter