General Mobile'in yalanları

Bu konuyu okuyanlar

grezimonk

Müdavim
Reaksiyon puanı
261
Kullandığınıza eminmisinniz sadece arama mı yapıyorsunuz
yalan mı söyleyecek GM 5 Plus çok satmış bir ürün ama 7/24 çalışacak kadar iyi değil... sen 1000 saat ve katları açık tut sonra neden garipleşiyor bu dersiniz...

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
yalan mı söyleyecek GM 5 Plus çok satmış bir ürün ama 7/24 çalışacak kadar iyi değil... sen 1000 saat ve katları açık tut sonra neden garipleşiyor bu dersiniz...
Akıllı telefonların amacıda bu değilmi arama yapmaya almıyoruz yoksa tuşlu telefon alırdık

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
@<<Dkn nyz>> yalnız Gm uygun fiyatlı üretiyor. (Tartışılır) o yüzden f/p olarak tercih ediliyor.

grezimonk

Müdavim
Reaksiyon puanı
261
Akıllı telefonların amacıda bu değilmi arama yapmaya almıyoruz yoksa tuşlu telefon alırdık
akıllı filan değil akıllı olsa 7/24 çalışırken otomatik temizlik yapardı... iphonelarda aynı kafada... akıllı gibi gözüken cam tuğlalar...

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
akıllı filan değil akıllı olsa 7/24 çalışırken otomatik temizlik yapardı... iphonelarda aynı kafada... akıllı gibi gözüken cam tuğlalar...
Kullanmayı bilene akıllı

---- Mesajlar birleştirildi ----

@<<Dkn nyz>> yalnız Gm uygun fiyatlı üretiyor. (Tartışılır) o yüzden f/p olarak tercih ediliyor.
Evet ama ucuz malzeme kullanıyor vida sökerken anakart kırılır mı ince ve dayanıksız malzeme
Xiaomi de uygun üretiypr ama o kadar kalitesiz değil belirli bi standart var

Gm nin tamirini yapan bi tanıdık uğraşmaktan yoruldum artık bize küfür edenler var diyor garanti ilgilenmiyor
Benim gm kamera yaktı kullanıcı hatası dediler zor değiştirdiler dükkanda birçol kez bende parça değiştirdim vidaları hemen zarar görüyor vida yuvası kırılda gm 5plus un

Türk malı dediler onca modeli hep gione üzerine gm yazdılar bide yazılım tamamdır yazılımda ayrıca dandik

bir yönden haklısınız ama işte herşey elektronik cihazlara bırakılamıyor bizim yönlendirmemiz gerekiyor

[QUOTE

Son düzenleme:

grezimonk

Müdavim
Reaksiyon puanı
261
Kullanmayı bilene akıllı

Evet ama ucuz malzeme kullanıyor vida sökerken anakart kırılır mı ince ve dayanıksız malzeme
Xiaomi de uygun üretiypr ama o kadar kalitesiz değil belirli bi standart var

Gm nin tamirini yapan bi tanıdık uğraşmaktan yoruldum artık bize küfür edenler var diyor garanti ilgilenmiyor
Benim gm kamera yaktı kullanıcı hatası dediler zor değiştirdiler dükkanda birçol kez bende parça değiştirdim vidaları hemen zarar görüyor vida yuvası kırılda gm 5plus un

Türk malı dediler onca modeli hep gione üzerine gm yazdılar bide yazılım tamamdır yazılımda ayrıca dandik

bir yönden haklısınız ama işte herşey elektronik cihazlara bırakılamıyor bizim yönlendirmemiz gerekiyor

[QUOTE
yankee kafası yeterince gelişmemiş parça seçiminde kâr oranına göre seçtiklerinden vidada bile kısmışlar... Türk malı değil Türk markası demeleri gerek Çin'deki fabrikada ürettikleri ne oldu? Türkiye'de ürettikleri daha kaliteli olmalı...

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
yankee kafası yeterince gelişmemiş parça seçiminde kâr oranına göre seçtiklerinden vidada bile kısmışlar... Türk malı değil Türk markası demeleri gerek Çin'deki fabrikada ürettikleri ne oldu? Türkiye'de ürettikleri daha kaliteli olmalı...
Aynn öyle tr de üretim olunca da hayliyle fiyat biraz yükselir vestel gibi

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
hafıza kartında 4gb swap yapıp onu kullansa dert olmazdı nerde?

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,709
İphone kullanıcılarının derdi de aynı. "Çok para, kalitesiz mal". Telefonun kasmaması için ara sıra ön belleği temizlemek gerekiyor. Ram düşükse bunu daha sık yapmak gerekiyor. Bunu telefon kendisi yapmıyor. Bir de hafıza kısmında (ayarlardan "depolama" bölümünde) programların artık gereksiz kalan dosyaları ile işgal ettiği bölüm var. Onları da arar sıra silmek yararlı. Sürüme göre farklı adlandırılmış olabilir.