General Mobile'a neden güvenilmez?

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

6262

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadas lar general mobıle markasına guvenılebılırmı neden guvenılır ? bu soruyu dısovery almayı dusundugumden soruyorum takıp edıyorum sıteyı bayadır cok guzel ve sevıyelı konusmalar oluyor aranıza yenı geldım bende ne dersınız dıscovery ıcın cok konu war ama guven acısından

Theurer

Doçent
Reaksiyon puanı
2
hoşgeldin. telefon özellik ve fiyat açısından gayet iyi ama bi kaç yerde okumuştum kronik sorunlarını, forumdada bi kaç arkadaş almış pişmanlığını anlatmıştı. iyice araştırmadan karar verme derim

windows8

Profesör
Reaksiyon puanı
3
elektronik hic bi cihaza zaten cok guvenemezsin iphone 5 bile cizik cikmisti cihazi kvk ile satiyolar diye biliyorum bi sorun cikarsa verirsin ama bu ölü pixel sorunu cogu cihazda rahatsiz etmeyecek kadar varmis 1 2 tane telefonun markasi general mobile olmasa 1000 den asa satilmaz bence general mobile diye almamazlik yapma

Aeolian

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Sırf marka olarak sorduğun için yazıyorum bunu. daha önceki telefonlarından birini kullanan tanıdığım vardı, tam bir rezaletti.Şu andaki durumu nedir bilmiyorum lakin bende bıraktığı kötü izlenim kolay kolay düzelmez zaten perspektif olarak hiç hoşuma gitmeyen bir şirket.

talha1235

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bence alma bilindik narka alirsan satis sonrasi hizmet fazla olur

Joker12

Asistan
Reaksiyon puanı
0
kardeş bende şuan var 8tane oyun realfootball2013 dead trigger temple run2 subway surf daha birsürü tık kasma yok arada sırada bug gelio o tüm telefonlarda var nerdeyse ama müthiş bir telefon

Aithusa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bence çok güvenme aşırı tanınmayan bir marka ince eleyip sık doku

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...