General Mobile rezilliği gm5 plus patlaması

Bu konuyu okuyanlar

imhotep

Müdavim
Reaksiyon puanı
192
Gm 6 ve 8 de aynı dandik elinde oyuncak varmış gibi hissettiriyor
GM6 ve GM8 hedef ki
kardeşim bütün belgelerim fotoğraflarım var tüketici hakları mahkemesine başvuruda yaptım şuan beklemedeyim hem güvenli markadan yaptığını nerden biliyorsun ve bunu da silmiyecem inşallah yasal süreç başlatırlarda yine haklı oldğum tekrardan ortaya çıkar

---- Mesajlar birleştirildi ----

General Mobile Telefonumun Patlaması 6 Defa Servise Götürmek.

burada da video ve fotoğraf bulunmaktadır

sen gm de felan mı çalışıyorsun
cevap veremeyince klasik cevaplar atın... iddia gerçek olsa GM toplatırdı... nede haberlere çıkmadığına göre... kullanıcı kaynaklı bir karalama vakası...

erdo2003

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
GM6 ve GM8 hedef ki

cevap veremeyince klasik cevaplar atın... iddia gerçek olsa GM toplatırdı... nede haberlere çıkmadığına göre... kullanıcı kaynaklı bir karalama vakası...
kardeşim patlama kronik bir sorun değil benim telefonumda oldu ve sadece patlamadan ötürü mahkeme ile uğraşmadım kaç kere servise gidip geldim ne karalaması gm kadar dandik başka bir marka yok dünyada sadece yerli yerli diye insanları kandırır beim neyim klasik cevap atım

GM6 ve GM8 hedef ki

cidden snin gm şirketi ile bir bağın felan var mı?

Son düzenleme:

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
gm seni mahkemeye verebilir bir (1 ) tane patlamış daha fazla patlarsa sorun var denebilirdi kullanıcı hatasından olmuş bir sürü iphone patladı kullanıcısını öldürdü birşey olmadı.

erdo2003

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
gm seni mahkemeye verebilir bir (1 ) tane patlamış daha fazla patlarsa sorun var denebilirdi kullanıcı hatasından olmuş bir sürü iphone patladı kullanıcısını öldürdü birşey olmadı.
Kullanıcı hatası olsaydı telefonu patlayınca servise gönderince ücretsiz yaptılar o yüzden mi kullanıcı hatası?

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
Kullanıcı hatası olsaydı telefonu patlayınca servise gönderince ücretsiz yaptılar o yüzden mi kullanıcı hatası?
şarjı da verdin mi? onu taktığın prize baktırt belki gevşek klemens kaynaklı geçmiş olsun genede en yüzü kara apple onun ölü müşterileri de var.

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
gm nin şarj soketi zaten kronik bir sorun, bunu herkes biliyor, belgeyi bırak "kanun" olacak nerdeyse :D belki de bu yüzden patlamıştır komplo teorileri ile uğraşırsak yani :p suçu kullanıcıya yıkmak zaten en kolayı.

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
GM6 ve GM8 hedef ki

3 4 yıl telcide çalıştım emin ol en çok sıkıntı veren gm ve samsung tu

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
ben alma dedim inadına aldılar samsung'tan şaşmıcan.

imhotep

Müdavim
Reaksiyon puanı
192
3 4 yıl telcide çalıştım emin ol en çok sıkıntı veren gm ve samsung tu
ne kadar çok satarsan sıkıntında çok olur haberin yok heralde...

Hocam sormayın, geçen telefonu verdiğim arkadaş çağrı bekletme bunda olmuyor dedi.Ayarını da bulamıyorum dedi.İnternetten araştırdım, sanki kontüre bakar gibi bir numara tuşluyorsun, o servis aktif hale geliyor.Kardeşim koysana telefona bir ayar bununla ilgili.Ben GM5Plus 'tan önce Samsung Galaxy S6 Edge kullanıyordum.O telefondaki kaliteyi gördükten sonra, GM5Plus 'ın sistemi, arayüzü çok dandik gelmişti bana.Ha fiyatına göre belki birşey denebilir.Tabi artık o fiyat bandında çok daha iyi telefonlar var.
Saygılarımla...
çağrı bekletme nasıl yok o GSM şebekesinin özelliği... markaya çamur atmak için başka bahane bulun... SGS 6 EDGE kaç $ GM 5 PLUS kaç $ kıyaslayıverseniz... farklı olmasını anlardınız...

Son düzenleme:

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144

çağrı bekletme nasıl yok o GSM şebekesinin özelliği... markaya çamur atmak için başka bahane bulun... SGS 6 EDGE kaç $ GM 5 PLUS kaç $ kıyaslayıverseniz... farklı olmasını anlardınız...
İphonede çok satıyor ama

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Bu arada arkadaşlar, birşey soracağım.Teknik servise birkaç defa giden telefonları değiştirmek zorunda değiller mi?Yani bazı eşyalarda öyle oluyor.Belli bir sürede birkaç kere teknik servise giden cihazı değiştiriyorlar diye biliyorum.Ha belki bu cep telefonlarında yoktur.Onu bilemiyorum.Bilgisi olan varsa, yazarlarsa biz de bilgileniriz.
Saygılarımla...

burada ayrıntılı olarak bilgi veriliyor:

Garantili Ürünlerde Tamir Süresi ve Tüketicinin Hakları | SelfHukuk

imhotep

Müdavim
Reaksiyon puanı
192
Hocam sormayın, geçen telefonu verdiğim arkadaş çağrı bekletme bunda olmuyor dedi.Ayarını da bulamıyorum dedi.İnternetten araştırdım, sanki kontüre bakar gibi bir numara tuşluyorsun, o servis aktif hale geliyor.Kardeşim koysana telefona bir ayar bununla ilgili.Ben GM5Plus 'tan önce Samsung Galaxy S6 Edge kullanıyordum.O telefondaki kaliteyi gördükten sonra, GM5Plus 'ın sistemi, arayüzü çok dandik gelmişti bana.Ha fiyatına göre belki birşey denebilir.Tabi artık o fiyat bandında çok daha iyi telefonlar var.
Saygılarımla...
İphonede çok satıyor ama

yuh apple sıkıntılarını inkar eden ilk kişi... iphone x , 8, 7, 6, 5 seriye bağladı sıkıntılar çeşitli... kamera merkezden kaçık, hızlı deşarj, ısınma, kasma ve donma vede patlayan batarya hem alevli hemde sessiz... sakince...

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144

yuh apple sıkıntılarını inkar eden ilk kişi... iphone x , 8, 7, 6, 5 seriye bağladı sıkıntılar çeşitli... kamera merkezden kaçık, hızlı deşarj, ısınma, kasma ve donma vede patlayan batarya hem alevli hemde sessiz... sakince...
Ne teknoloji olursa olsun türkiyede tutulan şeyi almayacaksın tutulmayan alacaksın en sıkıntısız onlar oluyor bana göre

osibay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14

Vallahi aynı GSM operatörüyle hem iPhone, hem de diğer bir sürü markanın telefonlarını gerek kullanmış, gerekse de çevremde görmüş biri olarak, hiç birinde böyle bir durum görmedim.Hepsinde ayarlar kısmında böyle bir özellik bulunuyordu.Direk suçu gsm operatörüne atmak ne güzel vallahi.O zaman sorun Turkcell'de haa, haklısınız...
Bu duruma sadece gülerim inanın.:D:D

Selamlar,
Hocam çok teşekkür ediyorum.Emeklerinize sağlık...
Saygılarımla...

Gm 6 ve 8 de aynı dandik elinde oyuncak varmış gibi hissettiriyor
Selamlar,
Vallahi hocam ne demek lazım bilmiyorum, o fiyat bandında artık kesinlikle o ürünleri almamak lazım.Hele ki artık Xiaomi varken...:D
Saygılarımla...

Son düzenleme:

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
hala bir(1) tane patlamış en az 10 farklı patlayan gm5p olması gerek patlıyor demek için yani güvenli alınır telefon.

honline

Müdavim
Reaksiyon puanı
296
Gm5 pulus özelliklerine ve fiyatına göre güzel telefon 2 senedir kullanıyoruz hiçbir sıkıntısı yok. Hatalı üretimde olabilir kullanıcı hatasıda olabilir genelini bağlamaz bence gereksiz tepki.

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Gm5 pulus özelliklerine ve fiyatına göre güzel telefon 2 senedir kullanıyoruz hiçbir sıkıntısı yok. Hatalı üretimde olabilir kullanıcı hatasıda olabilir genelini bağlamaz bence gereksiz tepki.
Kardeş çoğu insan şikayetçi buna şahitim

honline

Müdavim
Reaksiyon puanı
296
Kardeş çoğu insan şikayetçi buna şahitim
2 sene önce kedime sony z5 compact eşime gm5 plus aldım günde 1 şarj etmeme rağmen şarj soketim bozuk böyle bir şey yaptım yinede zar zor şarj alıyor
PicsArt_05-27-06.10.06.jpg

Ama gm5 pulus taş gibi elektronik şans işi.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
z5c'yi servise ver şarj soketi değişsin...

z5c açan yok ...

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
çift taraflı bantla kattıklarından sugeçirmezlik bozuluyor birde pozitif basınçlı yerde monte ediyorlar galiba...

Fargo85

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
GM servisi çok tehlikelidir GM cihazları çok kötü dür

Son mesajlar