General mobile gm8 önemli

Bu konuyu okuyanlar

Ayla245

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İyi akşamlar ? general mobile gm8 play storeden yüklenen uygulamanın ana ekranda görünmesini istemiyorum klasöre taşıyorum ama yine ana ekranda da kalıyor maalesef yani ana ekranda gözükmemesi için ne yapabilirim veya uygulamayı nasıl saklayabilirim yardımcı olursanız sevinirim ana ekranda gözükmesin ne yapmalıyım çok uğraştım ama bi türlü ana ekrandan kalkmıyor amacım gizli kalması

---- Mesajlar birleştirildi ----

Yardımcı olacak kimse Yok mu..???

Son düzenleme:

FurkanT.

Müdavim
Reaksiyon puanı
340
Srok android arayüzüne pek hakim değilim ama uygulama menüsünde , seçenekler var ise uygulamayı gizleme olmalı.

Ayla245

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yardımcı olacak kimse Yok mu..???
Srok android arayüzüne pek hakim değilim ama uygulama menüsünde , seçenekler var ise uygulamayı gizleme olmalı.
uyguma menüsü Yok yani Samsung gibi değil

Formda yeniyim formu çözmeye çalışıyorum bi yandan kullanımı ekran görüntüsü atarım size ama nasıl atıcam bilmiyorum ?‍♀️

:(:(:(

Son düzenleme:

Ayla245

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kimse Yok mu arkadaşlar yardımcı olacak

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Google Play -> Ayarlar -> "Yeni Uygulamalar İçin Ana Ekrana Simge Ekle" seçeneğini kaldırın. Bundan sonra bir uygulama yüklediğiniz zaman ana ekranda belirmeyecek.

Ayla245

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Google Play -> Ayarlar -> "Yeni Uygulamalar İçin Ana Ekrana Simge Ekle" seçeneğini kaldırın. Bundan sonra bir uygulama yüklediğiniz zaman ana ekranda belirmeyecek.
Gm8 de Yok o baktım çok araştırdım kafayı yicem ?

Çok araştırdım Google den falan YouTube videolara baktım Yok Yok yani sinir geldi iyice

Son düzenleme: