General Mobile GM 6 Kullanıcıları Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,060
General Mobile GM 6 özellikleri

General Mobile GM 6 modelinde MediaTek MT6737T işlemcisi yer alıyor. Daha önceki 3 modelinde Snapdragon işlemci kullanan General Mobile, bu modelde ise MediaTek işlemciye yer veriyor.

Dört çekirdekli olan bu işlemci, 1.5 GHz frekans hızını sunuyor. Grafik yongası tarafında ise Mali-T720 MP2 yer almakta. Bu grafik yongası ise çift çekirdekli ve 550 MHz - 600 MHz arası frekans hızına sahip. General Mobile GM 6 modelinde 3 GB RAM ve 32 GB dahili hafıza yer alırken, hafıza kartı girişi ile telefonun hafızası yükseltilebiliyor.

upload_2017-2-28_16-45-42.png

General Mobile GM 6 modelinde 5 inç boyutlu Incell IPS ekran 1280 x 720 ekran çözünürlüğü sunacak. 3000 mAh kapasiteli değiştirilebilir pile yer verilen telefonda, 13 Megapiksel arka kamera ve 8 Megapiksel çözünürlüklü ön kamera yer alıyor.

Bağlanabilirlik tarafında ise 802.11 a/b/g/n, Bluetooth 4.1, VoLTE, ViLTE, VoWiFi gibi Teknolojiler yer alırken, GM 6 modelinde FM Radoyo desteği de yer alıyor.

General Mobile GM 6 tasarımı
Şık bir tasarıma sahip olan General Mobile GM 6 modeli, metal kasa tasarıma sahip. Telefonun ön yüzündeki parmak izi okuyucusu da gözlerden kaçmıyor. Telefonun 5 inç boyutlu ekranı da 2.5D kavisli tasarıma ve Gorilla Glass korumaya sahip.

gm-6-tasarim.png

Telefonun arka kısmı da sade bir tasarıma sahip. Arka kısımda 13 Megapiksel kamera, LED flaş ve General Mobile logosu yer almakta. Telefonun sol tarafında ses kontrol tuşları ve sağ kısmında da güç tuşuna yer verilmiş.

emuh

Asistan
Reaksiyon puanı
18
Vay be koca forumda GM 6 kullanan yokmuş

Enes Kurtar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2 yıldır general mobile 4g kullanıyorum ve hiçbir sorun görmedim.Yarın general mobile gm6 kullanıcısı olacağım araştırmama göre baya memnun kaldım.

Enes Kurtar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Son anda vazgeçtim ve 5 plus aldım daha memnunum şuan

grkmanlezgn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle merhaba ben yaklaşık 4 aydır GM 6 kullanıyorum. Şarja taktigim zaman önceden bildirim ledi yanıyordu artık yanmıyor. Sadece wp den gelen mesajlarda falan yanıyor. Birde bildirim çubuğunda ki saat geri kalıyor. Arada düzeliyor sonra tekrar geri kalıyor. Bu mesajı okuyup bana geri donerseniz çok sevinirim.
--- Gönderi Güncellendi ---
Birde GM 6 ne zaman Android 8 güncellemesi alacak

Halepli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
6s kullanıyorum, yerli ve Android’e geçmek istiyorum. GM 6 alınır mı? Veya 2018’de duyuracakları 2 telefon beklenir mi?

mzafa

Asistan
Reaksiyon puanı
45
Merhaba arkadaşlar bir arkadaşım GM 6 kullanıyor gece telefonu %100 bırakıyor sabaha %0 olarak görüyor sizde de bu sıkıntı mevcut mu, ve bazi oyunları çalıştırmadigini söyledi GM 5 ten daha memnundu.

Mete2018

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Son düzenleme: