General Mobile Gm 5 Plus Alınır mı?

Bu konuyu okuyanlar

yunus50arkn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Allah aşkına yardım!! Tavsiyeniz varsa yazın teşekkürler

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
Öğrenciyim, temiz ve sakin bir şekilde kullanırım diyosan alınır ama;
Telefon 18/04/2016 tarihinde çıktı yani şuan 2 yaşında,
Batarya performansı kesinlikle bekleme ve bi süre sonra batarya kaynaklı sorun yaşayacaksın, bu sorunu çözmek için servise göndereceksin,
Hiç GM ürününün servisten döndükten sonra düzen tuttuğunu görmedim,
Büyük ihtimal şarj soketinde bi sorun yaşarsın :D
Muazzam derece de ısındığına sahit olacaksın,
En ufak darbede en büyük pişmanlıkları tatman da kaçınılmaz tabii,

Üstelik GM 8 (Diğer markalarla kıyaslamaksızın) ile aşağı yukarı aynı fiyatta olmalarına rağmen neden GM 5 Plus ? :D

Karanlık Lord

Asistan
Reaksiyon puanı
34
Batarya performansı kesinlikle bekleme ve bi süre sonra batarya kaynaklı sorun yaşayacaksın, bu sorunu çözmek için servise göndereceksin,

Üstelik GM 8 (Diğer markalarla kıyaslamaksızın) ile aşağı yukarı aynı fiyatta olmalarına rağmen neden GM 5 Plus ? :D
Yok gm servisi o kadar kotu degil bende gm discovery air vardi ekran dokunmatigi bozuldu servise gonderdim 350 tl para istediler yok onarmayin ayni şekilde iade edin dedim 1 hafta sonra telefonu gonderdiler ama dokunmatigi calisiyordu????

yunus50arkn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5

Gm5 plus bütçemin sınırında ve yorumlarda olumlu çoğunlukla ondan dolayı sordum 900 800 civarı tavsiyeniz varsa yazabilirsiniz.

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
Yok gm servisi o kadar kotu degil bende gm discovery air vardi ekran dokunmatigi bozuldu servise gonderdim 350 tl para istediler yok onarmayin ayni şekilde iade edin dedim 1 hafta sonra telefonu gonderdiler ama dokunmatigi calisiyordu????
Sizinki de ilginç bi deneyimmiş :D ama servise bişey demiyorum telefon tamire bir girdimi kurtaramıyosun elini verip kolunu kaptırma mantığıyla eş değer :D

osibay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Selamlar,
Hocam GM 8 filan nasıldır bilmem ama, GM 5 Plus'tan uzak durun.Ben Nisan 2017'de aldım.Almaz olaydım.2 ayda birine hediye ettim.Şarj soketi bozuldu, cihaz 1 kere yere düşmeden kasası eğildi.Tamamen plastik zaten.Eğer alabiliyorsanız 1000TL civarına metal kasalı telefonlar da var artık.Telefonun yazılımı çok kötü.Doğru dürüst ayarı yok.Bazı özellikleri açmak için telefon uygulamasından birşeyler tuşlamak gerekiyor.Boş bir telefon yani.
Yakın bir zamanda Xiaomi TR'ye mağaza açacak.En azından marka ile ilgili teknik servis veren bir mağaza olacağından, biraz daha bekleyip Xiaomi Mi A1, Redmi 5 Plus filan alabilirsiniz.Ama tabi 200TL daha artırmanız lazım.
Saygılarımla...

CryptL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
2 senedir kullanıyorum. şarj soketi bozuldu. performansı kötü ekranın etrafına plastik çerçeve çekmişler onlar soyuldu. Isınma hat safada plastik kabıyla kullandım çok düştü bir şey olmadı kapsız kullanırsan arkası çizilir çok kötü görüntü oluşur. Cihaz arada bi buga giriyo sarj olmayı kesiyo neden bilmiyorum her sarj aletini deniyorum olmuyo pcye takıyorum öyle sarj oluyo normale dönüyo garip saçma sapan bir cihaz hiç yaklaşma derim.

yunus50arkn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
2 senedir kullanıyorum. şarj soketi bozuldu. performansı kötü ekranın etrafına plastik çerçeve çekmişler onlar soyuldu. Isınma hat safada plastik kabıyla kullandım çok düştü bir şey olmadı kapsız kullanırsan arkası çizilir çok kötü görüntü oluşur. Cihaz arada bi buga giriyo sarj olmayı kesiyo neden bilmiyorum her sarj aletini deniyorum olmuyo pcye takıyorum öyle sarj oluyo normale dönüyo garip saçma sapan bir cihaz hiç yaklaşma derim.
Teşekkür ederim tavsiyeniz için gözden geçiricem

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Alınmaz eski. Bütçe arttırıp Mi A1 ya da Meizu M6 Note almak daha mantıklı.

yunus50arkn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5

CryptL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
birçok kronik sıkıntılar yaşayanlar var sarj gibi yazılımsal gibi oreo daha ne zaman geleceği belli değil ısınma oranıda çok yüksek birde yedek parçası çok sıkıntı üzerine biraz daha para ekleyip xiaomi mi a1 alabilirsin ;)

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Kaan modeline de bulaşma bütçe arttırmaya bak.
Kullanılmazmı kullanılır hem ucuz iş görüyo sıkıntı yok yani fiyatıda ucuz çok istiyosanda gm8 de alabilirsin.
Kaan n2 modeli nasıl sizce 800 tl fiyatında çift kamerası var parmak izi metal kasa 32 GB hafıza 3gb tam MT6750 işlemci sizcede daha mantıklı değilmi?

yunus50arkn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Kaan modeline de bulaşma bütçe arttırmaya bak.
Kullanılmazmı kullanılır hem ucuz iş görüyo sıkıntı yok yani fiyatıda ucuz çok istiyosanda gm8 de alabilirsin.
Kaan n2 modeli nasıl sizce 800 tl fiyatında çift kamerası var parmak izi metal kasa 32 GB hafıza 3gb tam MT6750 işlemci sizcede daha mantıklı değilmi?
Bütçe arttırmam zor lenovo Motorola g5s nasıl sizce
800 tl hepsiburada

colite

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,275
az daha yükselt bütçeyi migorstan xiaomi redmi 5s plus al.

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Alınmaz tam bütçeniz nedir

ysnplt

Asistan
Reaksiyon puanı
62
Ucuz bir telefona göre iyi özellikleri var.fakat biraz daha para koyup daha iyi bir telefon alabilirsin