General Mobile E-Tab 5

Bu konuyu okuyanlar

E

Esra varcin

SDN Okuru
Ben interneten dizi actim veondan sonra o dizi favori dizisi oldu
Bunun icin ne yapmaliyim ben favori olarak eba yi istiyorum

G

gecemrdsl

SDN Okuru
Son adam böyle bir olay benim başımada gelmişti .yapman. gereken. Tabletin kapandağı gibi ,etabbeşin aç/kapa ve artı-eksi yani ses yükseltme yerine aynı anda tablet açılana kadar. basılı tutman. general mobile yazısı göründüğünde ellerini düğmeden çek .olay bu ,bunu denemelisin

ugur71727272181

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selamin aleykum arkadaslar ben dede e tab 5 var dun oyun yukleedim tablete kurdum ama menude gozukmedi play stre kurdum bi kac saniye sonra atmaya basladi cihazi kapatip actigimda oyunlar duruyor ancak wifi actigimiz zaman sistem gunclleniyor diyor ve oyunlar siliniyor sebeb mdm onu nsil kaldirabiliriz ?
Oyunu nasıl yükledin ? Bi yardım etsen sevinirim... :D
--- Gönderi Güncellendi ---
Arkadaslar ben apk indiriyom iniyo indirme listesine tikliyom yuklemek icn soyle dio guvenlik amaciyla tabletiniz bilinmeyen kaynaklardan alinan uygulamalarin yuklenmessini engelleyecek sekilde ayarlandi dio ve duzelmiyo sizde boyle bisi varmi arkadaslar yardim edin lutfen
Bende de öyle oluyo
Şu ana kadar herkes ayni sorunlar ile karşi karşiya gediyor... Bende de yukleme engellendi diyor. Bunun sebebi root atmaktir. Root atan kişilerin tabletlerinde boyle oluyor keske atmasaydim su anda rootu kaldirmaya calisiyorum kalkinca %100 kirabilirim... Yolunu buldum...
Nasıl kalkıyo o engel ? Öğrenebilirmiyim bi yardım etsen ?

ByDark_76

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hey gidi günler hey 76 sayfa olmuş bura clean master yöntemini paylaşandan beri ne çok zaman geçmiş :)
Ben interneten dizi actim veondan sonra o dizi favori dizisi oldu
Bunun icin ne yapmaliyim ben favori olarak eba yi istiyorum
Tarayıcının verilerini temizlersen tekrar eba olur ama daha önce girdiğin siteler vs. geçmişte dahil silinir.