General Mobile Discovery Root Yapma

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim elimde general mobile e tab 10 var nasıl rootlucaz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
general mobile discovery telefonu var ve kamerası çalışmıyor siyah bir ekran çıkıyor. root ile kamera yazılımını yeniden yükleyebileceğim yazıyor. şunu sorma istiyorum forumda ve internette root nasıl yapılır gösteriliyor ancak kamerayı nasıl yükleyebileceğim yazmıyor. acaba bu konuda hakkında bilgi verebilecek bir arkadaşımız varmı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
root yaptığınız programın ayarlarında root kaldırmayı bulabilirsiniz

emirozcopur

Doçent
Reaksiyon puanı
1
[MENTION=130683]Mehmet.Yildiz[/MENTION] anlatımına sağlık abi :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -
[MENTION=130683]Mehmet.Yildiz[/MENTION] anlatımına sağlık abi :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar ben bunlardan pek anlamam bana yardımcı olurmusnuz acaba

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende yöntem 1 işe yaramıyor yöntem 2 yi uyguladım telefon kapanıp acıldı olamsı gerektigi gibi supersu geldi ama acmaya calısınca root istiyor veya root istiyen herhangi bi uugulamada yardım edin :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben root işlemini yaptım ama nasıl anlayacağım olup olmadığını ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar

ben şimdi bu root işini 2. yöntemle yaptım, telefonda supersu var ve etkin görünüyor.

ama ne uygulamalarda, ne hafızada hiç bir yetki elde edemedim. yani amacım telefon hafızasında yer kaplayan Google play uygulamaları, youtube vede diğer programları kaldırma veya SD karta taşıma yetkisi idi ama bunları yapamıyorum. bir yanlışlıkmı yaptım yoksa root olayınımı yanlış anladım??

ps: konuyada kimse cevap anlamında yazmıyor ama şansımı deniyorum :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
dostum rootlama sorusuz fakat 4.3 e yükselltysenz manüel olarak rootlamanız gerekmektedir dyor bi yardım plas

E

EmreGünaydın

SDN Okuru
Abi bromire tıklıyom failed error 6 falan diyor nasıl yapcam lütfen yardımcı ol

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kingo root ile root çok kolay. bilgisayar a indirin . bilgisayar internete bağlı durumda iken telefonu bağlayın . gerisini hallediyor. driver ı kendi bulup yüklüyor..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
abi framaroot u yüklüyorum ınstall supersu yu seçiyorum bromir e tıklıyorum hata veriyo

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhabalar
general mobil discovery kullanıyorum wifi düğmesi sürekli arama yapmakta ve hicbir şekilde wifi kapatılıp açılmıyor düğme pasif ne yapmam gerektiği konusunda yardım edebilecek var mı.
teşekkürler.

Gönüldaş

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar keşke root yetkisi başka bir programa bağlı kalmadan ayarlar kısmına girerek versek çok iyi olurdu.