General Mobile Discovery Root Yapma

Bu konuyu okuyanlar

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
Her telefona root varda General Mobile Discovery'ye olmaz mı :mrgreen:

Telefon hakkında bilgi almak isterseniz bu konuya gözatabilirsiniz :)
http://forum.shiftdelete.net/general-mobile/326097-general-mobile-discovery-kullananlar-kulubu.html

o9cZkS3.jpg

Not: Her ihtimale karşı yedek almayı unutmayın ve bu işlemlerde az da olsa risk olduğunu unutmayın :)

Yöntem 1

• Framaroot uygulamasını indirin.
  • Uygulamayı telefona yükleyin ve çalıştırın.
  • Install superSU seçip Boramir'e tıklayın.
  • OK'a tıklayın.
  • Telefonu yeniden başlattığınızda rootlu olacaktır.

Yöntem 2
  • Root dosyasını indirin ve klasöre çıkartın.
  • Driver klasörüne girip AutoRun_Install.exe dosyası ile driver kurulumunu yapın.
  • Telefonu USB Hata Ayıklaması etkin şekilde bilgisayara bağlayın ve driverların yüklenmesini sağlayın.
  • DiscoveryROOT klasörüne girin ve run.bat dosyasını çalıştırın.

P1ui8L4.png

• Herhangi bir tuşa basın kurulum başlayacak

yhVHZWT.png

• İşlemler tamamlanınca herhangi bir tuşa basın.
  • Telefon açıldığında rootlu olacaktır.
  • Hayırlı olsun :)

lhL2bED.jpg

mr_rain

Müdavim
Reaksiyon puanı
441
[MENTION=130683]android3[/MENTION] rootlamadığın bi bu kalmıştı :D bravo...

blackdown

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Ellerine sağlık bu arada [MENTION=36351]mr_rain[/MENTION] abime katılıyorum:mrgreen:

Deffall

Doçent
Reaksiyon puanı
42
Frameroot çok büyük rahatlık açıkcası.. Bundan önce bozulan sony ericsson xperia mini pro vardı... Allahım root için neleri denemedim.. Ama bir türlü yapamadım.. Sonra discovery aldım ve sadece bir uygulama ile root olması sanırım bundan önce çektiğim çilenin hediyesi idi :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba arkadaşlar bende general mobile discovery aldım ama oyun oynadıktan sonra telefon kapanıyor ve bataryayı çıkarıp öyle açabiliyorum . Telefona root atınca bu sorunlar geçer mi?

Deffall

Doçent
Reaksiyon puanı
42
Bunun rootla alakalı olduğunu sanıyorum.. Bunu sadece tek bir oyunda mı yapıyor yoksa farklı oyunlarda da aynı şeyi mi yapıyor ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bunun rootla alakalı olduğunu sanıyorum.. Bunu sadece tek bir oyunda mı yapıyor yoksa farklı oyunlarda da aynı şeyi mi yapıyor ?
Farklı oyunlarda da yapıyor + Telefona format atarkende birden kapandı bataryayı tak cıkar yaptıktan sonra geri eski haline geldi. Telefonu servise verdim sorun yazılımdan yanı roottan mıdır?

iphonuscu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bu telefonun pc tarafından görünmesi için driverini paylaşabilirmisiniz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
deniyorum hemen apkli olanı allah razı olsun şüpheliyim ama yapacam :DDASDASDAS

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
[MENTION=130683]android3[/MENTION] vallahi süpersin :) helal olsun bütün cihazlara root etmeye başladın :) eline saglık yararlı olacaktır.

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
Teşekkürler :)

furkan5166

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sa ya s2'yı rootlayamıyorum ya 2 kere bozum telı artık bırısı rootlamamda yardım etsın :/

S

SDN Okuru

SDN Okuru
canlar birisi keşke şu 16 ile 4 gb arasındaki hata farkına da değinseydi. bu hangisi için. sorun yaratır mı ?

atakankk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Acil yardim !!! Telefonu usb yle bağliyom bilgisayara usb bağlandi diye ama sürüceye disk yerleştirin dio oyun atcam nasil atcam acil yardim

hknshn46

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
rootlamadan önce telefonun orjinal yedeğini alıp yüklemem mümkünmü?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
abi s4 durum cubugumu dıscovery e rootla nasıl yuklıcem yarım ??

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende rootladım general mobile discoveryi ama gamecih de hayla root olmadıgı nı söylüyo biyardım beyler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kardeşim süper oldu allah razı olsun çok uğraşmıştım sayende oldu nss de kullanıcam hileyi ama bu oyun gerçekten hileyi hak ediyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar discovery telefonum başlat logosunda takılı kalıyor ne açılıp ne kapanıyor yazılımla ilgili bir sorun var sanırım format atmayı denedim siliniyor yazısı çıkıyor bunu tekrarlıyor ama birşey değişmiyor ne yapmam gerek

krkmzmrt

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar bir şey soracagım acaba rootlu discovery e güncelleme gelirmiş frameroot ile yapicam rootuda güncelleme gelirmi diye merak ettim romla ugrasmayacağim yardım ederseniz sevinirim

drjacob

Müdavim
Reaksiyon puanı
676
Arkadaşlar bir şey soracagım acaba rootlu discovery e güncelleme gelirmiş frameroot ile yapicam rootuda güncelleme gelirmi diye merak ettim romla ugrasmayacağim yardım ederseniz sevinirim
Root'lu cihaza güncelleme gelemez

S

SDN Okuru

SDN Okuru
root yaptıktan sonra yazı tipini değiştirebiliyoruz dimi ?:tt1:

Son mesajlar