General mobile discovery mi s4 mini mi?

Bu konuyu okuyanlar

ahveal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Babamda s4 mini var arkadaşımda ise gmd var ve inan bana gmd aldığın vakit bir şey kaybetmezsin.

Virility

Müdavim
Reaksiyon puanı
120
performans farkları ne bilmiyorum i9190 ile arasında ama i9190 14000 civarı alıyor...

ozankaptan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ulkemizdeki kotu gibi o zaman nexus 4 alsin benimki i9195 20000 aliyo

Sametdnmez

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kıyaslanamazlar bile paran varsa alıcaksın samsung s4 ü paran yoksa alıcaksın discoveryi ama kalitesiz :/

gerilla223

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kıyaslanamazlar yok bilmem ne, anlayanda konuşmuş anlamayanda. bundan 5 sene önce herkes nokia cıydı samsung diyince ıy o ne diye kaçıyordu millet. hayır şöyle kaliteli böyle orjinal dediğiniz samsung çok değil 2 sene önce binlerce kullanıcısına bada kazığı attı ve yüz üstü bıraktı. ayrıca öve öve bitiremediğiniz samsung yakın zamanda apple ın patentli yazılım ve tasarımlarını çaldığı için 1.05 milyar dolar tazminat ödemek zorunda kaldı aman aman çok orjinal çok kaliteli. eğri oturup doğru konuşamayan konuşmasın bir zahmet. gsm teknolojisinin gelişim hızına bakacak olursak 2 sene içinde şuan kullandığımız akıllı telefonları hiç bir işlevi kalmayacak ve üzgünüm ki 1500-2000 lira verdiğiniz o telefonları yarı fiyatının da yarısına satamayacaksınız. paranız çoksa ve paranızı sokağa atmakta ısrarcıysanız karar sizin. ama başkalarının tercihlerine karşıp kötüleyecekseniz aynı uslüpta cevap almakdan da gocunmayın. kimse size kerizlik yaptınız taş çatlasa 2 senelik gelecek vaad edecek bir cihaza para verdiniz demiyor, bu çıkarımı kendiniz yaptınız ve kendinizi savunma gereği duydunuz. illede bir telefona 1000 tl civarı para verecekseniz ve özelliklerini kullanmasamda arkadaş ortamında çıkarır masaya koyar havamı yapar kendimi tatmin ederim derseniz gidin samsung s bilmem kaç alın. ha öyle bir derdim yok özelliklerini sonuna kadar kullanırım fiyata da önem veririm marka takıntım yok ego sorunları yaşamıyorum derseniz gidin nexus4 alın derim. samsung un yeni bir teknoloji çıktığı anda bada da yaptığı gibi yan çizmeyeceğinin garantisi yok.

bytekno

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
General mobile discovery bence. F/P çok iyi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Discovery nin kasldıramadığı oyun yok :D Yeni çıkıcak Elite versiyonu da daha tam değilken test teyken AnTuTu Bechmark ta 35.590 ksr puan alarak Note 3 ü HTC One yi Geçti . GMD1 inde şuan açamadığı oyun yok , Cihazınız uymuyor denen oygulamaları apk olarak internet ten indirebiliyorsun. Marka Takıntınız yoksa Discovery alayına gider ancak hala tel. almadıysan kardeş (konuya Göre geç yazıyorum) 2 ay daha sabredip Discovery 2 al. Hayırlı Günler...

atakankk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2 haftalık araştırmalarım sonucunda 1 saat sonra general mobile discovery 16gb almaya gidiyorum, hayırlısı.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
s4 mini ben ikisinide kulanıyom ama s4 mini'ni şarjı Çok İyi.. :wink:

metalok

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Teknosa'ya gittim "biz öyle dandik Markaları satmıyoruz" dediler GMD için. Ben de gittim gold'dan aldım. GMD'yi iki aydır kullanıyorum gayet memnunum.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
gardas fakirin s3ü general mobile bence çok güzel...Fiyatı uygun

S

SDN Okuru

SDN Okuru
hi! ben bi karşılaştırma yaptım gm ve s4 mini. özellik bakımından s4 mini daha iyi gibi çünkü 1.5 gb ram var, grup play var , uzaktan kumanda var bildirim ışığı var(gm de yok !) ölü pixel vakasına ben videolarda rastlamadım ama gm hafife alıncak gibide deil. neredeyse bütün oyunları kaldırıyor ve 700tl gibi bir rakama! ve üst modeli GM ELİTE . GM ELİTE note3 ten bile iyi 3gb ram falan var 1300 tl ye sonuç olarak s4 mini 950tl gm 700tl aslında arada 250 tl lik fark var hemen akla şu soru geliyor 250 tllik farka değer mi?:confused1: aradaki farksa 1-önemli deil ama samsung 2- 1.5 ram 3-uzaktan kumanda (kumandayla çalışan her cıhazda çalışıyor 4-grup play 5-1.7 ghz s4mini 1.2 ghz gm 0.5 ghz farkı 6- biraz pili fazla 7- EN ÖNEMLİSİ SAR DEĞERİ. SAR değeri radyasyon yayma değeridir gm nin 0.80 küsür s4 mini ise 0.33! neyse bence değer ama gm de olabilir ama alırken çok dikkatli olun (gm için) ölü pixel falan. bukadar :thumbup1::wink:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
hi! ben bi karşılaştırma yaptım gm ve s4 mini. özellik bakımından s4 mini daha iyi gibi çünkü 1.5 gb ram var, grup play var , uzaktan kumanda var bildirim ışığı var(gm de yok !) ölü pixel vakasına ben videolarda rastlamadım ama gm hafife alıncak gibide deil. neredeyse bütün oyunları kaldırıyor ve 700tl gibi bir rakama! ve üst modeli GM ELİTE . GM ELİTE note3 ten bile iyi 3gb ram falan var 1300 tl ye sonuç olarak s4 mini 950tl gm 700tl aslında arada 250 tl lik fark var hemen akla şu soru geliyor 250 tllik farka değer mi?:confused1: aradaki farksa 1-önemli deil ama samsung 2- 1.5 ram 3-uzaktan kumanda (kumandayla çalışan her cıhazda çalışıyor 4-grup play 5-1.7 ghz s4mini 1.2 ghz gm 0.5 ghz farkı 6- biraz pili fazla 7- EN ÖNEMLİSİ SAR DEĞERİ. SAR değeri radyasyon yayma değeridir gm nin 0.80 küsür s4 mini ise 0.33! neyse bence değer ama gm de olabilir ama alırken çok dikkatli olun (gm için) ölü pixel falan. bukadar :thumbup1::wink:

noktalama yanlışı var ama siz anladınız herhalde :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar GMD'nin ucuz olmasının en büyük sebeplerinden biri yaydığı radyasyondan kaynaklıdır. sar değeri 0.832'dir. Fakat bana kalsa GMD alırım.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben de aynı durumdayım ikisi arasında kaldım ama cok arastırdım senı feraha cıkartcak seyler soylıcem 1)kamera olarak discovery daha hd 2)s4 mini çift çekirdekli iken discovery 4 çekirdekli 3)ikisinde de google play store yanı işletim sistemi android 4)ekranı daha büyük ve daha birçok farkla discovery tabiki hem daha uygun hem daha fazla özellikli ben de alacağım bugünlerde inşallah ama tercih sana kalmış ...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
her kafadan bi ses çıkınca insan alacağınada aldığınada pişman olur vaziye geliyo,, herkes kullandığı tel ile mutluysa tel almasın, yok mutlu değilse vursun yere kırılsın gitsin daha iyisini alsın, iki güne geçer unutur kırdığını,, eyvalla..

Son mesajlar