General mobile discovery mi s4 mini mi?

Konusu 'Telefon Önerileri' forumundadır ve HMZ SLCK tarafından 29 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Ben Kenobi

Ben Kenobi Profesör

Beğenileri:
    171
    Ödül Puanları:
    63
    General Mobile'dan uzak dur.
    Aldıktan 1 hafta sonra ikinci elciye sattığım tek telefon oldu.

2. memogoren

memogoren ☆Demek karın kası istersin ☆ Yönetici Moderatör

Beğenileri:
    151
    Ödül Puanları:
    63
    Yer:
    Çanakkale
    Ben 2 hafta sonra satabildim 500 tl ye kaptı telefoncu :)

3. sevket_19

sevket_19 Doçent

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Nedenini merak ettim bende kullanıyorum 1 ay olmak üzere hala bir sıkıntısı yok cihaza rom yükledim rootladım sonra orjinal roma geri döndüm root kaldırdım birçok launcher denedim birçok oyun ve proğram kurdum şuan 32 gb hafıza kartı var 22 gb dolu ve hala donma takılma vs vs. bir sıkıntı yok telefonda ayrıca kılıfsız kullanıyorum bir çizik bile yok.Cihazda ölü pixel yok tuşları sağlam yani hiçbir sıkıntım olmadı.Sadece kamera vasat onun dışında kötü bişisini görmedim.

4. windows8

windows8 Profesör

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Benimde kuzenimde var telefon gayet iyi ölü pixelde çıkmadı oyunlarda kasmada yok ekranı kaliteli

5. blackdown

blackdown Profesör

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Tamamiyle milletin gm karşısındaki önyargısı yoksa bir sorunu yok kesinlikle alınabilir

6. windows8

windows8 Profesör

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    telefonu teknosa gibi yerlerde incelenebilse millet hiç düşünmeden alır bide reklam yok

7. sevket_19

sevket_19 Doçent

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İşte bende onu diyorum telefonda bir sıkıntı yok 1 hafta sonra satması için onu telefoncuya koşturan sebep neydi acaba onu merak ettim.
    Gerçekten çok klişe olucak ama şu telefonun üstünde general mobile değilde samsung yazsaydı ve o iğrenç touchwiz arayüzünü kullansaydı ben eminim ki kimse ne konu açardı tartışmak için nede bişi bir sorun oldu mu da sıkıntı yapmazdı 600 liraya bu özelliklerde samsung almışım daha belamımı arıyorum derdi çok eminimki.Şimdi bu örneği neden verdim çünkü bunu ispatladım şöyle ki birgün telefonlardan çok anlamayan ama bir o kadar çok telefon kullanıp herşeyi bildiğini söyleyen bir abinin yanına gittim telefonu gördü 2 saat inceledi anlattım özelliklerini falan bir kusur bulamadı.Sonra dedi ki bunlar genelde çift sim oluyor dedim evet buda çift sim gösterdim tamam dedi bu telefon işe yaramaz neden öyle ben anladım bu cihazdan hiçbir halt olmaz dedi.Başka bir yere gittim telefon elimde oldukça ince ve zarif durduğu için dikkat çekiyo tabi soruyorlar işte ne bunun özelliği anlatıyorsun tamam harika e markası ne general mobile öle diyince duraksıyorlar bir anda sonra surat buruşturmalar yok ya bunlar çin malı yarın öbürgün elinde kalır istediği kadar iyi olsun vs vs.Aynı benim yuttaki bir arkadaşa yaptığım gibi gitmiş televizyondan tanıtımını izlediği telefonu almış.Özelliklerine bakıyorsun o zaman milyarlarca liralık nokialarda o özellikler yoktu.Bende dedim olum tvden telefon mu alınır bunlar çin malı yarın öbürgün elinde kalır oda hiç umursamazdı ve telefonun her özelliğini sonuna kadar kullanırdı.Ama ben haksız çıktım arkadaş 3 yıl aynı telefonu ilk günkü gibi sorunsuz kullandı.İşte o günden beri telefonlara yada markalara önyargılı yaklaşmıyorum.Anlatmaya çalıştığım bu işte hala birçok kişi sırf markasından dolayı önyargılı bu yüzden aynı telefon aynı fiyattan biraz pahalı olsa bile üstünde samsung yazması yeterli bizim insanımıza göre.
    Ayrıca ölü pixel deniyor benim aldığım nokia e6da 2 tane ölü pixel çıktı amcam xperia s aldı onda da ölü pixel çıktı o aralar xperia slerin çoğunda ekranında sararma vardı.Dev firmalarda bile bu oluyor yani olmayacak şey değil.Hatta bu sorun o kadar yaygın ki bazı cihazlar artık ölü pixel garantisi ile satılıyor.Girin araştırın artık bazı modeller rakiplerine fark yaratmak için ölü pixel garantisi ile satıyorlar.

8. blackdown

blackdown Profesör

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Kesinlikle katılıyorum aynı telefonu Samsung yapıp 1500 e satsaydı yok satardı ama Türk milleti illaki markaya bakcak hay Allah'ım ya

9. mendocino

mendocino Rektör

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    600 liralık telefondan 1200 liralık performans bekleyenleri memnun etmemesi gayet normal.

10. HMZ SLCK

HMZ SLCK Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    electro world de var ben inceleme fırsatı buldum, benim için ölçüt batarya bataryası nasıl?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

1 yada 2 tane ôlü pixelden bişey olmaz ônemli olan istediğm uygulamayı açıyomu ona bakarım. Nfs most wanted da kasma varmış diyorlar doğru mu?

aynen sonuna kadar katılıyorum

11. samet246

samet246 Asistan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben s4 kullanıyorum most wanted bende de kasma yapıyor =)

12. sevket_19

sevket_19 Doçent

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hayır kasma yapmaz bende oynuyorum most wanted kasma olmadı şimdiye kadar.

13. HMZ SLCK

HMZ SLCK Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çoğu kullanıcı şikayet ediyor bu konuda hayret

14. sevket_19

sevket_19 Doçent

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İlginçtir ama en akıcı bu oyun çalışır discoveryde.

15. memogoren

Beğenileri:
    151
    Ödül Puanları:
    63
    Yer:
    Çanakkale
    Discovery yi satıp Galaxy Note aldığım zaman ne iyi bir karar verdiğimi anlamış oldum, Teşekkürler BLU!

16. sevket_19

sevket_19 Doçent

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Galaxy note mi özel bir cep yaptırmışsındır artık yada özel bir çanta notebook çantası gibi.Hadi note II olsa tamam oval arka cebe sığıyor ama note o nasıl cihazdır öyle.

17. memogoren

Beğenileri:
    151
    Ödül Puanları:
    63
    Yer:
    Çanakkale
    Kardeşim cihaz ile hiç birlikte 1-2 gün geçirdin mi de konuşuyorsun. SII ve Discovery den sonra tamam, biraz büyük geldi ama gerçekten harika bir cihaz. Kenarları oval, videolarda göründüğü gibi köşeli değil S2 gibi. 5.3 o kadar da sorun çıkarmıyor cebimde. Telefon ile otobüste mesajlaşmak için tek el modunu aktif ediyorum ve tek el ile büyüklük önemsemeksizin yazışıyorum. Çok narin hem de sağlam bir yapısı var. Oyun konusunda da şöyle söyleyeyim, RR3 te 25 fps gibi bir değer alıyorum, hem de O/C suz bir şekilde. Kalem zaten en güzel olay. Eminim Galaxy Note ailesinde Kalemin sadece resim çizmek için var olduğunu sananlardasınız sizler de. Bu telefonumdan sonraki model kesinlikle NOTE3 olacak. Çünkü Note u eline alan bırakamıyor. 16:9 ekran, hem de HD hangi cihazda var? Benim de sizin gibi bir arkadaşım vardı, hep küçük telefonlar istiyordu. HTC One S alacaktı ama son anda vazgeçirip NOTE 2 aldırdım. Şimdi bana şükrediyor. Önyargılarınızı bir kenara bırakın da azıcık olumlu bakmaya çalışın.

18. 01xÖMERx01

01xÖMERx01 Doçent

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    2 sini de inceleme fırsatı bulursan incele sen karar ver kardeşim :)

Katılıyorum Abi

19. sevket_19

sevket_19 Doçent

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Telefone elime aldım hatta bir arkadaşındı rica etti uygulama yükledim epey büyük bir cihaz.Ayrıca discovery kullanmadan önce note ll kullanıyordum.Zamanında ikisini yanyana koydum note ll daha zarif duruyordu daha büyük olmasına rağmen.Ancak note ll bile taşıma sıkıntısı vardı o yüzden merak ettim kullanabiliyorsan iyi yani hayırlı olsun.

20. aschil

aschil Doçent

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Seni kınıyorum.

Sayfayı Paylaş