General Mobile Discovery Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

rawkid

Dekan
Reaksiyon puanı
1,316
İlgilenecek yok mu?
Sanırım sıkıntın su,
Uygulama yukliceksin telefonda Bos yer olmasına rağmen yetersiz hafıza uyarısı alıyorsun.

Benim arkadaşımın telefonunda da ayni sorun olmustu. Şöyle cozdum,

Telefondaki bütün uygulamaları SD karta tasidim. Sonrada önbelleği temizledim. Sorun düzeldi. Bi dene istersen.

Halkulvad

Profesör
Reaksiyon puanı
53
Sanırım sıkıntın su,
Uygulama yukliceksin telefonda Bos yer olmasına rağmen yetersiz hafıza uyarısı alıyorsun.

Benim arkadaşımın telefonunda da ayni sorun olmustu. Şöyle cozdum,

Telefondaki bütün uygulamaları SD karta tasidim. Sonrada önbelleği temizledim. Sorun düzeldi. Bi dene istersen.
Çok sağol yaptım oldu. :)

HeroGaki

Doçent
Reaksiyon puanı
10
İyiken telefonu almadan biraz bekledim , Zenfone 2 çıkınca yine biraz bekleyeceğim almadan ne olur ne olmaz korktum :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ya ben whatshapta ve normal mesj bölümünde mesaj yazarken kasma sorunu yasyorum hemde çok kasıo ne yapmam lazm

B

banubekdemirr

SDN Okuru
Benim cihazmda haritalar ve navigasyon kayboldu bulamiyorum yardimci olur musunuz?

hüzün_

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
500
Merhaba arkadaşlar orjinal şarj aleti almak istiyorum nerden amamı önerirsiniz.Gitti gidiyorda falan 20tl diyor.orjinal mi oluyor onlar?

Halkulvad

Profesör
Reaksiyon puanı
53
Arkadaşlar telefon yarım saat şarjda takılı durdu. Şarja taktığımda %66'idi, 15 dk sonra yine %66 yazıyordu. Bi kapatıp açtım yine %66 yazıyor sinir oldum. :cursing: İnternette bikaç yerde okudum batarya bitmiş falan yazmışlar. Ne yapacağım yeni batarya alacağım?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Arkadaşlar telefon yarım saat şarjda takılı durdu. Şarja taktığımda %66'idi, 15 dk sonra yine %66 yazıyordu. Bi kapatıp açtım yine %66 yazıyor sinir oldum. :cursing: İnternette bikaç yerde okudum batarya bitmiş falan yazmışlar. Ne yapacağım yeni batarya alacağım?
Yok mu şu mübarek ayda sevap kazanacak zat?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Yha uçak moduna nasıl alicaz bi yardım lütfen samsundan general mobile dicovery geçmek çik zor oluyorms

Atakan GM 16GB

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Neymiş 600 TL'ye bu özellikte telefon olmaz dandik falan. Bizde 3 tane var 1 yıldır kullanıyom Samsung'u tokatlar.

çok çnemli bi sorunum var:
bende discovery 2 mini var bir anda o açma tuşunu oraya tam 1 minik damla su damladı açma tuşu çalışmamaya başladı bende ondandır diyip easy touch yükleyip teli kapattım ancak buseferde teli geri açamadım bu yüzdende bataryayı çıkarıp taktım yine denedim açılmadı. Su damlasındandır diyip saçkurutma tuttum bataryayı çıkarıp taktım ama takmamla ekrana şu arka plan beyaz ekran ışığı geldi ama görüntü gelmedi o ışıkdqa 1dk yanıp kapanıp tekrar 1 dk yanıyor batarya çı8karıp tekrar taktım hala aynı nasıl çözebilşirm yardım?!!1
Saç kurutma makinesi hataydı. Percinleri erir. Telefonu öldürmüşsün

Atakan GM 16GB

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Perçin demişim lehim olacak o.

İos a geçiş yapmadigim sürece en iyisi discovery :D
İOS en kötüsü. Ne bluetooth kullanabiliyon nede dosyaları PC olmadan yönete biliyon (PC de özel program istiyor üstüne android gibi değil) en güzeli telefonda en iyisi android PC'de windows konsolda ise PlayStation

D

Discovery Mğdr

SDN Okuru
merhaba discovery telefonum otomatik olarak uçak moduna giriyor? bunu nasıl sonlandırabilirim

Halkulvad

Profesör
Reaksiyon puanı
53
Dostlar, telefonum şarj olmuyor. Yani Şarj oluyor görünüyor ama % artmıyor. Bataryan ölmüş diyorsanız Başka bi' Discovery'nin bataryasını taktım onuda şarj etmiyor. Kendi bataryamı başkasına taktım gayet normal şarj oluyor. Telefon kapatıp açınca batarya yüzdesi örneğin %90'dan %20'ye bile düşüyor. Ne yapıyım, önerilerinizi bekliyorum...

Dostlar, telefonum şarj olmuyor. Yani Şarj oluyor görünüyor ama % artmıyor. Bataryan ölmüş diyorsanız Başka bi' Discovery'nin bataryasını taktım onuda şarj etmiyor. Kendi bataryamı başkasına taktım gayet normal şarj oluyor. Telefon kapatıp açınca batarya yüzdesi örneğin %90'dan %20'ye bile düşüyor. Ne yapıyım, önerilerinizi bekliyorum...
Yardım edecek olan?

Yardım edecek olan?

Anlayan yok mu yav? :/

ahmet1919

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaslar telefonumu ayarlardan fabrika ayarlarina döndürdüm. Siliniyor dedi. Sonra mavi ekran uzerine discovery yazisi yani acilistaki yazi geldi. Ve orda kaldi. Ne yapmam lazim? servise vermeden çözümü var mi?

Androıdx

Asistan
Reaksiyon puanı
70

Yardım edecek olan?

Anlayan yok mu yav? :/
Sarj girişinde problem var bizede cihazda böle bir sıkıntı vardı

hlp.emre

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Ben böyle rezil bir marka görmedim. Sorunları çıkıyor yaptırabiliyorsun ama yeni soruna neden oluyor.

Atakan GM 16GB

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ben böyle rezil bir marka görmedim. Sorunları çıkıyor yaptırabiliyorsun ama yeni soruna neden oluyor.
Bu şans işi sana bozuk cihaz denk gelmiştir. Bizde 3 tane var 1,5 yıldır kullanıyoz ve cihazlar gayet iyi. Kamerası olsun ekranı sistemi falan çok güzel. Gelipte marka kötülemeyin. Geçen Sony Xpeia E4G aldım ne sarj oluyor nede sarj dayanıyor. Sistem devamlı çöküyor kasıyor ve zayıf sinyal alıyor. Şimdi bu böyle diye hepsi böyle değil. Bi tane bozuk cihaz görüyonuz hepsini bozuk diye etiketliyorsunuz.

hlp.emre

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Bu şans işi sana bozuk cihaz denk gelmiştir. Bizde 3 tane var 1,5 yıldır kullanıyoz ve cihazlar gayet iyi. Kamerası olsun ekranı sistemi falan çok güzel. Gelipte marka kötülemeyin. Geçen Sony Xpeia E4G aldım ne sarj oluyor nede sarj dayanıyor. Sistem devamlı çöküyor kasıyor ve zayıf sinyal alıyor. Şimdi bu böyle diye hepsi böyle değil. Bi tane bozuk cihaz görüyonuz hepsini bozuk diye etiketliyorsunuz.
Elime gelen mal kötüyse hele ki fiyat performansı değilse istediğimi söylerim. Dikkate alınır alınmaz ben bilmem.

hlp.emre

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Elime gelen mal kötüyse hele ki fiyat performansı değilse istediğimi söylerim. Dikkate alınır alınmaz ben bilmem.

Atakan GM 16GB

Asistan
Reaksiyon puanı
0
F/P değilmi!! Bak bakayım bu paraya başka böyle telefon bula bilecenmi o yılda(2013 te)Samsung aynısını 1500 TL ye sattı ve başarısız bir üründü.

adamindibi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar telefonun ekranı kırdım genel merkez servisinde yaptırması 200,00 TL. telefonun değeri ikinci el olduğu için 250 TL. siz olsanız ne yapardınız :)

alexdemahsum

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar telefonun ekranı kırdım genel merkez servisinde yaptırması 200,00 TL. telefonun değeri ikinci el olduğu için 250 TL. siz olsanız ne yapardınız :)

Eğer yeni telefon alacak bütçem yoksa n11.comdan 70-80 TLye ekran alır, Youtubede olan videolara bakarak ekranı kendim değiştirirdim. Eğer zamanım da yoksa, ekranı alıp telefoncuya 20 TL'ye taktırırdım. ;)