General Mobile Discovery Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

freewill

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
öyle deme topram sonuçta :D ne coderler çıktı bi bilsen sen peeeh :D neyse konuyu dağıtmayalım :D cihaz gerçekten güzek mc4 nfs felan hepsini sorunsuz oynatıyor şaşırdım :D yalnız pil kısmı biraz üzebilir diyorlar :)

hamza5806

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
[MENTION=218778]tolgacem[/MENTION] abi bu telefonu birde siz inceler misiniz?
---------------------------------
telefon fiyatına göre tam bir canavar:)

Platon

Asistan
Reaksiyon puanı
2
599 mu?
Tipi terliğe benziyordu fiyatı okuyana kadar.
Sonra dünyanın en iyi tasarımı gibi görünmeye başladı ya la...

Koca Adam

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
yav ben şimdi inceleme çeksem yine uzun diyecekler :D fiyat gerçekten iyi ama küçük bir tüyo olarak 2. elini alın derim :p

keyloger

Müdavim
Reaksiyon puanı
235
Elimde s4 var ama bu kadar para vermektense bir discovery mi alsaydım demedim değil hani :D

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
81
Elinizde s3 yada s4 varsa bir ariza durumunda servise bayilmak icin kenarda 500-600 liraniz olmasi lazim. Yani simdi cikip degmez etmez gibi garip yorumlara gerek yok. Telefon 550-600 liraya alinabiliyor performansi ve donanimi 1000-1200 liralik telefonlarla yarisiyor. Telefon alacak olsam bir dakka bile dusunmem.

serhat_1379

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Dün bi çocugun elinde görmüştüm ama otobüs e binecektim soramadım memnunmusun diye. :D

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
Anlaşıldığı üzere F/P ürünü, fiyatı az çok göze gelmiyor ama sonuç itibari ile elektronik alet servislik bir durum olursa servis olayı nasıl acaba ?

serhat_1379

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Şimdi bu telefonun üstüne 2gb ramli full hd 5.inc ekran android 5.0 lı snapdragon 800 lü general mobile çıkarsa fiyatıda 1000 tl olsa off....

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
81
Ayrıca bütün uygulamaları hafıza kartına yükleme seçeneği varmış. Hafıza sorununu başlamadan çözmüşler.

JcCp45z.jpg

/xo/

Müdavim
Reaksiyon puanı
226
Arkadaşlar o 4x işlemciye aldanmayın, 1.2 ghz ama A7 bir işlemci. Yani galaxy S2 bile bundan iyi. Ayrıca youtube da Video gördüm, real Racing 3 kasıyor çok fena.

panther76

Superlative Сasual Dating - Verified Ladies
Reaksiyon puanı
21
Arkadaşlar o 4x işlemciye aldanmayın, 1.2 ghz ama A7 bir işlemci. Yani galaxy S2 bile bundan iyi. Ayrıca youtube da Video gördüm, real Racing 3 kasıyor çok fena.

off off senin gibi ergenler yüzünden millet kararını nasılda vazgeçirebiliyorsun. telefonu eline alıp kurcaladınmı kurcaladıysan konuş. 2 hafta oldu alalı kullanıyorum antutu değerleri s2 den daha yukarıda. real racing de bir defa takılma yapsın gel sana vereyim telefonu. bilir bilmez konuşup yorum yapma. 600 liraya 2 yıl garantili markalı 4 çekirdekli bir telefon alabiliyorsan gel konuş o zaman

sonuç olarak almak isteyen arkadaşlar hiç tereddüt etmeden alabileceğiniz bir telefon 2 haftadır kullanıyorum memnunum. bataryası ise sık kullanımda 1 gün. normal kullanımda ise 1.5 gün kadar gidiyor.

atillaahmetalp

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefonun özellikleri segmentinin çok üstünde,hele uygulamaları hafıza kartına kurma inanılmaz bir şey.Fakat malesef tüm bu güzelliklerini 3G bağlantı kopmaları sıfırlamakta,3G olmayan telefon WİFİ ile ayakta kalır ki o zaman 200-300 TL yede telefonlar var.

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
81
600 liraya hiçbir oyunda kasmayan bir telefon önerde onu alalım o vakit

[video=youtube;lhuSADL5sog]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=lhuSADL5sog#at=134[/video]

atillaahmetalp

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bugün almaya karar vermiştim fakat 3G kopmasında vazgeçtim.
Güncelleme olmamasınıda göze almıştım fakat bu olay bitirdi :(

/xo/

Müdavim
Reaksiyon puanı
226
600 liraya hiçbir oyunda kasmayan bir telefon önerde onu alalım o vakit

[video=youtube;lhuSADL5sog]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=lhuSADL5sog#at=134[/video]

Bu video dan bahsediyorum. Adam oynamış. Fark ederseniz ki dehşet kasıyor.

Bu arada, arkadaşlar ilerde çok güncelleme sıkıntısı çekersiniz söyleyeyim. Ben hala buna karşılın S2 alın diyorum.

panther76

Superlative Сasual Dating - Verified Ladies
Reaksiyon puanı
21
Bugün almaya karar vermiştim fakat 3G kopmasında vazgeçtim.
Güncelleme olmamasınıda göze almıştım fakat bu olay bitirdi :(

3G kopmasımı bunu ben hiç yaşamadım. sunucularla devamlı bağlıyım bir defa olsun 3g kopması yaşamadım. belki izmirin merkezinde olmam buna etken olabilir

atillaahmetalp

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şu hafıza kartına doğrudan uygulama kurmayı artık tüm marka ve modellerin koyması gerekiyor.
Sonra Root atıp Directory bin vb. işlemleri yapmaktan ben kendi adıma sıkıldım.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Bende forumlarda okudum ve ciddi ciddi kopma olduğunu yazıyorlar,
sizde olmadığını söyleyince akıl karışıyor.

/xo/

Müdavim
Reaksiyon puanı
226
off off senin gibi ergenler yüzünden millet kararını nasılda vazgeçirebiliyorsun. telefonu eline alıp kurcaladınmı kurcaladıysan konuş. 2 hafta oldu alalı kullanıyorum antutu değerleri s2 den daha yukarıda. real racing de bir defa takılma yapsın gel sana vereyim telefonu. bilir bilmez konuşup yorum yapma. 600 liraya 2 yıl garantili markalı 4 çekirdekli bir telefon alabiliyorsan gel konuş o zaman

sonuç olarak almak isteyen arkadaşlar hiç tereddüt etmeden alabileceğiniz bir telefon 2 haftadır kullanıyorum memnunum. bataryası ise sık kullanımda 1 gün. normal kullanımda ise 1.5 gün kadar gidiyor.

Bana ergen deme hakkına sahip değilsin bu 1

Beni tanımadan sen diye hitap etme bu 2

Telefonu biraz araştırsaydınız, işlemci türlerini bilseydiniz ve telefonu taraflı tarif etmeseydiniz sizinle tartismaya girerdim.

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
81
çok fena kasmayı biri bana göstersin, kör oldum:) göremiyorum.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

[video=youtube;wBAzih_UYM8]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=wBAzih_UYM8[/video]

atillaahmetalp

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
3G kopmasımı bunu ben hiç yaşamadım. sunucularla devamlı bağlıyım bir defa olsun 3g kopması yaşamadım. belki izmirin merkezinde olmam buna etken olabilir
Bende forumlarda okudum ve ciddi ciddi kopma olduğunu yazıyorlar,
sizde olmadığını söyleyince akıl karışıyor