General Mobile Discovery Hafıza Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bendede gmd var ayni sıkıntıyı yaşıyordum sd kartı çıkardım artık herşeyi telefonun hafızasına yüklüyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bendede bu sorun var gmd 16 GB . telofonumda pek uygulama olmadığı halde depolama alanı bitiyor uyarısı geliyor , mesaj belleği dolu uyarısı geliyor gelen mesajlar görülmüyor . telefonda aslında 9 GB boş ama sistem dolmuş SD kart yok . ne yapmalıym ? Sd kart alırsam sorun çözülürmü?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar aynı sorun bende var, fakat benim cihazım 4 GB'liğin sistem hafızası 2.25 GB den 185 mb a düşte nasıl artıracağım. bu arada bütün uygulamalar resimler mailler her şey 8 GB'liğin sd karta. telefon kapasitesi 1.75 GB olduğu gibi boş duruyor. telefon kapasitesinde bulunan 1.75gb sistem hafızasına taşıyabiliyor muyuz?

enbeyaz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Çok nalet bir telefon ölü pixel den tutun herşeyiyle takıntılı insanları rahatsız edici bir cihaz tavsiye etmiyorum kesinlikle hafıza sorunu da cabası tabi :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bence telefon pc ye bağlı ise depolama alnını görmek için oraya tık konulduysa yeterli alan uygulaması yok gösteriyor..

aidata_06

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Çok nalet bir telefon ölü pixel den tutun herşeyiyle takıntılı insanları rahatsız edici bir cihaz tavsiye etmiyorum kesinlikle hafıza sorunu da cabası tabi :D

Hicbiri yok bnde. Cevremdede kullanan birsuru kisi var ve hicbirinde de boyle sorunlar yok

sahtiyan55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kardeşim telefonla falan alakası yok uygulama izin vermiyor indirmedrn once bir uyari ekrani cikiyo ya hani biz turkler he he diyip geciyoruz orda allow sd kard yazio yani sadece harici karta indirebilirsin ona izin veriyo app

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ya bende şöyle bir durum var uygulamalar fln toplam 6GB ı geçmiyor ama kalan hafıza 600mb fln nerde bu 5GB siliyorum ne var ne yoksa gene artmıyor bu hafıza?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
öyle yapıyoruz ama tlfnda o kadr fazla bişey yüklü olmadıgı halde sd kart dolu diyo

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben de gmd kullanıyorum alalı daha 3 gün oldu fakat uygulama indirdiğim zaman drek sd karta kaydediyor depolama olarak dahili hafızayı işaretledim fakat uygulamayı netten indirmeye başladıgımda sd karta indirilicek diye bi kısım çıkıyor bunu deiştirme imkanı da yok. depolamayı nasıl dahili olarak ayarlıyabilirim yardımcı olurmusunuz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
tlf nunuzun hafıza kartını cıkartın kapatın acın tlf nunu fotoraf cekmeye devam hafıza kartınızı takın tlf kapatın acın

S

SDN Okuru

SDN Okuru
o anlatmış olduğunuz sorun bendede var telefon hafızasını kullanmıyorum dahili depolama diyorum yine olmuyor hafıza hep dolu diyor ama 10 gb boş diyor anlamadım sinirlerim bozuldu

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Sd kart takılı olduğunda fotoğraf ları telefon hafızasına atmıyor yeterli hafıza yoktur diyor. Çözüm söylerseniz çok sevinirim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
2 gb uygulama hafızası var. İstediğiniz kadar sd karta taşıyın. Bir kısmı yine telefon hafızasında kalacak. Bir süre sonra yine dolacak. Android kullanıcıların en illet problemi denebilir. Iphone verdiği tüm hafızası kadar uygulama yüklenebiliyor. Bu sebepten dolayıda tercih ediliyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
hafıza kartının içinde lost.dır isminde bir klasör var . içeriğini silerseniz hafıza nızdaki 5 gb tın geri geldiğini görüceksiniz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
zaten bu telefonu aldınki hafıza kartına gerek duymamak için akıllıymış neresi akıllı 4 gb hafızası var 2.45 doldu dahada almıyo oda nasıl doldu anlamıyorum

trburak94

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar şu telefon hafızasını arttırma sorununu çözen yok mu harbiden
benim model 4 gb 5mb telefon hafızası kaldı sürekli uyarı veriyor bi halt yapamıyorum sms bile gelmiyo işim kötüsü eski smsleri de silemiyorum.Çok saçma bi durum biri yardımcı olsun lütfen.
Tek bulabildiğim bazı ek yan uygulamalar-external sd2 var misal- ama onda da hata veriyor programın içinde ayrı ayarlamaları var.Biri çözerse çok müteşekkir olucam pls!

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba arkadaşlar bende de şöyle bir sorun var telefonun hafızası 4 gb ve 1.75 gb boş alanım var buna rağmen resim çekmeye kalkıştığımda yetersiz alan diyor bunun bir çözümü varmı acaba

emirozcopur

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Telefondaki sd kartınızı çıkarın ben öyle yaptım.Yüklüyor şimdi o 11gb lık alana . Nesini anlamadınız anlayamadım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar ben bu sorunu anlamadım. Herkezin dediği gibi yaptım ama olmadı. Lütfen bana acil bir çözüm bulun!!!

tlysfk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhabalar, benim telefonum 4gb lık general mobile. sürekli hafızam doluyordu bende 16gb sd kart aldım taktım. resimleri sd karta taşırken kesik kesim gözüktü resimler önce.sonra açılmadılar.bende virüs falan girdi sandım. telefonu fabr,ka ayarlarına dödürdüm. sd kartı telefonda takılıyken formatladım. herşeyi yeniden yükledim virüs programı dahil. gene çektiğim resimler gözükmüyor kayboluyorlar. şimdi sd kartı çıkarttım pc den biçimlendirdim ama telefona takmaya korkuyorum resimlerim gidicek diye :( biri bana yardımcı olabilir mi, ne yapmalıyım lütfen acil yardım edeniz:(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bende general mobile 4 gb var 4.4.2 güncelleme yaptım 8 gb de hafıza kartım var telefona herhangi bir uygulama indiremiyorum cihazda yeterli alan yok diyo 8gb lik hafıza kartımıın boş olduğu halde bunu nasıl düzeltebilirim

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
arkadaşlar bende general mobile 4 gb var 4.4.2 güncelleme yaptım 8 gb de hafıza kartım var telefona herhangi bir uygulama indiremiyorum cihazda yeterli alan yok diyo 8gb lik hafıza kartımıın boş olduğu halde bunu nasıl düzeltebilirim

Hafıza kartına uygulama indirilmiyor diye biliyorum sadece telefon hafızasına indirilir tabi hafıza kartınada indirmek için yöntemler vardı.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:helpsmilie:Herkese merhaba. Telefonumdaki tüm uygulamaları (whatsapp,facebook,instagram,twitter) sildim,hatta fotoğrafların hepsini sildim,20'ye yakın müzik sildim ve hala ''indirilirken hata oluştu. Cihazda yeterli alan yok'' diyor. Hafıza kartını çıkarıp yeniden taktım ama olmuyor :/

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefondaki fotoğaflar goremıyorum dosyalarımda gorunuyo ama galeride gorunmuyo
ne yapmam gerek yardımcı olursanız cok sevırım acıl cevap

sefa_t

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba, bende gb discovery war 4 gb lık. 16 gb da hafıza kartım var.telefonda 1.64 gb bos alanım var, hafıza kartında ıse 7.46 mb. tercih edilen yukleme konumum sd kart.ama uygulama yükleyemiyorum cihazda yeterli alan yok diyor.ne yapmalıyım??

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Önbelleği temizlemen lâzım, bunun için en kolay yol uygulama yöneticisine gir, telefon hızlandırmayı aç, daha sonrada telefonu bol bol salla :))

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Önbelleği temizlemen lâzım, bunun için en kolay yol uygulama yöneticisine gir, telefon hızlandırmayı aç, daha sonrada telefonu bol bol salla :))
Evet bende bunu buldum ama acaba kalıcı bir çözüm yokmu :) her program güncelleme öncesi kurma öncesi ön belleği temizliyorum kalıcı çözüm lazım.