General Mobile Discovery Hafıza Sorunu

Konusu 'General Mobile' forumundadır ve dogan61selim tarafından 6 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Deffall

Deffall Doçent

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Hakkaten ya :) Dalmışım gitmişim..
    İndirmeye çalıştığı oyun gördüğüm kadarı ile 12 mb lik birşey.. Onda herhangibir hata vermemesi gerekiyor.. Birde isterseniz hafıza kartını çıkarıp o şekilde deneyin..

2. dogan61selim

dogan61selim Doçent

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Trabzon
    Real Racing 3'ün zaten mağazadan önce Setup u iniyor 12 MB lık ondan sonra oyuna girince download ediyo orda hata veriyo işte hafıza yetersiz olduğu için

3. Deffall

Deffall Doçent

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Evet baktıgımda 948 mb bır dosya ındırıyor.. Sız bırde hafıza kartını cıkarıp o sekılde deneyın ındırmeyı.. Bakalım gene aynı hatayı mı verecek ... Ama ondan oncde de o dosya yukleme yerını belırleyın ...

4. dogan61selim

dogan61selim Doçent

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Trabzon
    Uygun bir zamanda deneriz ama olacağını sanmıyorum. Dediğin gibi indirme yerini dahili alan yaptık. Bakalım. Sonuçları tekrar yazarım buraya.

5. Deffall

Deffall Doçent

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Anladım :)

6. aidata_06

aidata_06 Asistan

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    aynı sorun bendede var hafıza kartını söküp yükleme yapınca açılıyo fakat hafıza kartı takılıyken bütün uygulamaları hafıza kartına yüklüo ayarlardan dahili depolamayı esçtim ancak olmuo.
    Birde telefonun kendi hafızasında olan hiçbir dosyayı silemiyorum. Salt okunur gizli dosya izniniz yok felan dio çözümü bilen var mı?

7. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

tercih edilen yükleme konumu simgesini değiştirmeniz gerekiyor

8. kestal

kestal Doçent

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Kardeş bende bundan muzdariptim ancak daha sonra farkettim ki yüklediğin uygulama mesela 1gb falan ise 40-50 mb civarı sistem kapasitesi olan yere geri kalan kısmı telefon kapasitesi olan yere yükleniyor.Sıkıntı yok yani :thumbup::thumbup:

9. kestal

kestal Doçent

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
  10. kestal

kestal Doçent

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
  11. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

bendede gmd var ayni sıkıntıyı yaşıyordum sd kartı çıkardım artık herşeyi telefonun hafızasına yüklüyor

12. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Bendede bu sorun var gmd 16 GB . telofonumda pek uygulama olmadığı halde depolama alanı bitiyor uyarısı geliyor , mesaj belleği dolu uyarısı geliyor gelen mesajlar görülmüyor . telefonda aslında 9 GB boş ama sistem dolmuş SD kart yok . ne yapmalıym ? Sd kart alırsam sorun çözülürmü?

13. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

arkadaşlar aynı sorun bende var, fakat benim cihazım 4 GB'liğin sistem hafızası 2.25 GB den 185 mb a düşte nasıl artıracağım. bu arada bütün uygulamalar resimler mailler her şey 8 GB'liğin sd karta. telefon kapasitesi 1.75 GB olduğu gibi boş duruyor. telefon kapasitesinde bulunan 1.75gb sistem hafızasına taşıyabiliyor muyuz?

14. enbeyaz

enbeyaz Üyecik

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Çok nalet bir telefon ölü pixel den tutun herşeyiyle takıntılı insanları rahatsız edici bir cihaz tavsiye etmiyorum kesinlikle hafıza sorunu da cabası tabi :D

15. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

bence telefon pc ye bağlı ise depolama alnını görmek için oraya tık konulduysa yeterli alan uygulaması yok gösteriyor..

16. aidata_06

aidata_06 Asistan

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Hicbiri yok bnde. Cevremdede kullanan birsuru kisi var ve hicbirinde de boyle sorunlar yok

17. sahtiyan55

sahtiyan55 Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kardeşim telefonla falan alakası yok uygulama izin vermiyor indirmedrn once bir uyari ekrani cikiyo ya hani biz turkler he he diyip geciyoruz orda allow sd kard yazio yani sadece harici karta indirebilirsin ona izin veriyo app

18. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Ya bende şöyle bir durum var uygulamalar fln toplam 6GB ı geçmiyor ama kalan hafıza 600mb fln nerde bu 5GB siliyorum ne var ne yoksa gene artmıyor bu hafıza?

19. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

öyle yapıyoruz ama tlfnda o kadr fazla bişey yüklü olmadıgı halde sd kart dolu diyo

20. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

ben de gmd kullanıyorum alalı daha 3 gün oldu fakat uygulama indirdiğim zaman drek sd karta kaydediyor depolama olarak dahili hafızayı işaretledim fakat uygulamayı netten indirmeye başladıgımda sd karta indirilicek diye bi kısım çıkıyor bunu deiştirme imkanı da yok. depolamayı nasıl dahili olarak ayarlıyabilirim yardımcı olurmusunuz

Sayfayı Paylaş