General mobile discovery güncelleme sorunu

Bu konuyu okuyanlar

atakan9535

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
güncelleme atıyorum ama tam %100 oldumu indirme hatası veriyor 10 kere felan denedim bir türlü yapamadım bilen varsa bi yardım edermisiniz arkadaslar

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
güncelleme atıyorum ama tam %100 oldumu indirme hatası veriyor 10 kere felan denedim bir türlü yapamadım bilen varsa bi yardım edermisiniz arkadaslar

Fabrika ayarlarina don guncelle belki hafizayla ilgili bir sorun vardir hafiza karti takiliysa cikar onu da

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba benim telefonum general mobile diıscovery 4 gb. Ben daha önce root yaparak telefonuma bir kaç tane custom rom yükledim, sonra rootu kaldırp orjinal rom yükledim fakat ilk çıkan 2 güncellemeyei yaptıktan sonra telefonum bir daha güncelleme almadı. Sanırım rootu kaldırıp orjinal roma geri dönerken bir hata yaptım ki, bu sorunla karşılaştım. Şimdiki kitkat güncellemesini de maalesef telefon almıyor. Çok uğraştım fabrika yarlarına reeboot menüden bile geri döndüm, güncelleme maddelerini harfiyyen defalarca yaptım fakat bir türlü başaramdım. Özellikle bu kitkat güncellemesini çok beğenmiş olmama rağmen telefonuma yükleyemiyorum. Konu hakkında yardımcı olmanızı rica ediyor ilginize şimdiden teşekkür ediyorum.

Son mesajlar