General Mobile Discovery almak istiyorum ?

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kardo81

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar telefonu almalıyım sizce batarya veya şarj giriş yerinde sıkıntılar oluyormuş alırken biraz şüphe bıraktı. Batarya tutmuyor diyede çok sikayetler var kullananlar varsa beni bir aydınlata bilirmi ? 1 günümü çıkarsa yeterli benim için. :hammer:

anectodist

Asistan
Reaksiyon puanı
21
kendi şarj kablosu yerine daha kaliteli bir kablo alırsanız ve dikkatli kullanırsanız hiçbir sıkıntı yaşamazsınız

friendly

Müdavim
Reaksiyon puanı
671
2 aydır kullanıyorum hiç bir sorun yaşamadım.
Ama evet yanında gelen şarj kablosu biraz dandik, yani dikkatli olmasam soketi zedeleyecek potansiyeli var.

Şarj süresinden de gayet memnunun 1 günü rahatça çıkarıyor, tedbiren her akşam fişe takıyorum.

Kardo81

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Peki telefonu hangi magzalar satın almalıyım kardeş ?

neskalii

Profesör
Reaksiyon puanı
23
2 aydır kullanıyorum hiç bir sorun yaşamadım.
Ama evet yanında gelen şarj kablosu biraz dandik, yani dikkatli olmasam soketi zedeleyecek potansiyeli var.

Şarj süresinden de gayet memnunun 1 günü rahatça çıkarıyor, tedbiren her akşam fişe takıyorum.

Ağbiye katılmakla beraber bende yaklaşık 4 aydır sorunsuz kullanıyorum tabi aradaki kablo artes in kablosu bi onu değiştirdim kendim inşallah da bi sorun çıkmaz bundan sonra...

isacivak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Orijinal samsung şarj aleti ile 7 aydır sorunsuz kullanıyorum. Oyunun dibine vurmazsanız günü rahatlıkla çıkartıyor. Hatta geçen hafta beni sadece mesaj + 4 saat konuşma ile iki gün boyunca idare etti ( internet [3G+WiFi] kapalı ).

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...