General Mobile Discovery Alacağımda Fikirleriniz?

Bu konuyu okuyanlar

AneztesiPardusu

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar bu telefonu düşünüyorumda kullanıcılar kulubü çok uzun okuyamadım ama cidden kullanıcı olanlar yorum yapsın telefonun + ve - yönleri güncellemeden sonraki sıkıntıları veya iyileştirmeleri ? kasma donma ne kadar oluyor nerede oluyor söylerseniz sevinirim

enbeyaz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ben aldım ölü pixel çıktı adama geri götürdüm almadı tüketici haklarına başvurdum 4 ay sonra ancak paramı aldım. şarj soketi sorunlu + ölü pixel mevcut + ekranda beyaz lekeler oluşuyor ekranın ortasında varsa o beyaz leke alta dokununca dalgalanma yapıyor ekran ne bilim böyle saçma sapan sorunlar mevcut hiç bulaşma pişman olursun :D

zeberk407

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben 16 gb lık modelini aldım ve şuan çok memnunum hiçbir kasma yok .Bir yerde okumuştum 4 ve 8 gb lık modeller sorunlu diye bende 16 gb lık aldım bence hemen al

elturbo

Top-notch Сasual Dating - Living Women
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
Yaklaşık 3-4 ay önce 16 gb. modelini aldım. Gerek hızından gerekse ekranından çok memnunum. şarj ederken aldığımdan beri samsungun şarj cihazıyla yapıyorum . kendi şarj aleti çok sert . yoğun kullanımda 1 günü rahat çıkarıyor. Kamerası gündüz çekimlerinde güzel (gördüğüm kadarıyla s3 miniden bariz iyi) Elektronik biraz da şans işi 2.300 tl verip telefon alıyorlar ama telefopnda kamera problemi çıkıyor. discovery 16 gb 700 TL bu özelliklerdeki fiyatı en uygun telefon bence. tabi daha fazla verebilecek durumdaysanız G2 alın.

AneztesiPardusu

Asistan
Reaksiyon puanı
1
G2 alıcaktım ama işte eve koltuk takımı falan alınca bütçem 700-800 bandına indi o yuzden GMD bir kullananlara sorayım dedim , şarj yeri çabuk bozuluyormus vs ama benim kız arkadaşımda GMD kullanıyor aylar oldu alalı ama sapasağlam :/

İSS-1

Doçent
Reaksiyon puanı
6
Bu cihaz miladını doldurdu boşuna para vermiş olursun. Biraz daha biriktir daha iyi fiyat performans telefonları çıkacak çin menşeli. Ayrıca Motorola G de 700 TL en iyi cihaz alacaksan onu al ;)

muhammedyakup

Doçent
Reaksiyon puanı
4
telefonun bi kere şaarj soketi sıkıntısı var arıza yapıyor sürekli biraz zorladın mı anakartı gidiyor bende var şuan telefoncu arıyorum yaptıracak 2 defa servise gitti şarj dan dolayı 50şer liradan = 100 lira arıyorsun müşteri hizmetleri açmıyor derdini anlatacak bir yer yok açsalarda suratına kapatıyorlar.Geçen hafta servise gitti yine garanti dışı dediler lanet gelsin yapın dedim ankart arızası dediler 300 TL istediler.(vermedim iadesini istedim telefoncuda yaptıracam garanti diye gönderiyoruz nasıl garntiyse hep para alıyor) 100+300 = 400 yani bi telefon parası daha ödemek istemiyorsan git başka telefonlara yönel kardeşim benden demesi :hammer:

esawq

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ben 6-7 aydır kullanıyorum hiçbir sıkıntı yaşamadım. Çevremde birçok arkadaşım da kullanıyor onlar da memnun bu fiyatlara alınabilecek en iyi telefon. Yukarıda bahsi geçen problemler çıkıyormuş ama bana rast gelmedi. Şans işi biraz da son tercih senin tabiki de.

brskyk

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Amcama tavsiye ettim araştırdıktan sonra oda aldı mükemmel 6-7 ay oldu çok memnun bazı ürünlerde sarj yeri çok hassas bozulma ihtimalı var dikkatli takıp çıkartırsan yuvaya bir sorun olmaz.Ayrıca telpa güvencesi var kafan rahat olsun.

aidata_06

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Ama biraz şans isi. Belli ki sorun yasanlar var. Bazilarinda hic sorun yokken bazilarida sorun ustune sorun yasiyorlar. Aldigin yer guvenirli bi yer olsun.

neskalii

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Ben 16 gb lığını kullanıyorum çok şükür denilen sorunların hiçbirini yaşamadım şimdiye kadar,, öneririm 16 gb siyah :)