General Mobile Discovery 2+ mı ? LG G3 Beat mı ?

Bu konuyu okuyanlar

jenov

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selamlar ,

Faturaya ek tarifelerden telefon almayı düşünüyorum. Maddi durumuma uygun olarak discovery 2 plus ve lg g3 beat uygun geliyor. İki telefon arasında bir karara varamadım. Siz ne düşünüyorsunuz ?

ps: avea intouch 4 hakkında fikir sahibi varsa yorumlarını yazabilir mi ?

Kestane

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Avea intouch 4 almalisin. General mobile kullanıyorum ve memnun değilim. Büyük firmaların bir kaçı harici mini serisini mantıklı bulmuyorum ki lg o markalara dahil değil. İntouch 4 64 bit sapasağlam bi telefon. Lollipop bu güncellemesi de alacak. O fiyata alınacak en iyi cihaz olduğu için onu öneriyorum.

PlaTooNOx

Asistan
Reaksiyon puanı
0
discovery 2 alabilirsin bence. tamam gm rezalet bir marka fakat güncelleme desteği hayalin yoksa gayet iyi bir telefon. 1080p ips ekranı var. boru değil :D. yanlış hatırlamıyorsam mtk6592 var 8 çekirdekli. kasasıda gayet güzel bence. ben olsam onu tercih ederdim. snapdragon 410, orta-düşük seviye bir işlemci. benim için yeterli değil.

AkçakocaLı

Profesör
Reaksiyon puanı
95
Selamlar ,

Faturaya ek tarifelerden telefon almayı düşünüyorum. Maddi durumuma uygun olarak discovery 2 plus ve lg g3 beat uygun geliyor. İki telefon arasında bir karara varamadım. Siz ne düşünüyorsunuz ?

ps: avea intouch 4 hakkında fikir sahibi varsa yorumlarını yazabilir mi ?

GM bugün sosyal medya hesabından Discovery Air için 2gb ramli modeli satışa sunucaklarını ilan etti . Onu bekle.... İlla GM alacağım dersen tabi :mrgreen:

Mg.

Profesör
Reaksiyon puanı
24
İntouch tavsiye edemiyorum.. Tam olarak bütçe nedir? GM 2 kötü telefon değil ama fiyatını hak ediyor mu emin değilim

jenov

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
@Kestane , GM discovery'den neden memnun değilsin ?
@PlaTooNOx , GM 2 + hakkında bende olumlu düşünüyorum. Yanılmıyorsam güncelleme ve teknik destek konusunda sorunlar var.
@BadBoy8154 , o kadar uzun bir süre bekleyemeyeceğim. Elimdeki cihazın büyük bir şarj problemi bulunmakta.

İntouch tavsiye edemiyorum.. Tam olarak bütçe nedir? GM 2 kötü telefon değil ama fiyatını hak ediyor mu emin değilim

Bütçe kısmen 1000 TL'ye kadar fakat avea faturaya ek'te bulunan cihazlardan sadece.

Ayrıca Huawei Ascend G7 'yi bu telefonlar arasına ekleyebiliriz.. :rolleyes:

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
@Kestane , GM discovery'den neden memnun değilsin ?
@PlaTooNOx , GM 2 + hakkında bende olumlu düşünüyorum. Yanılmıyorsam güncelleme ve teknik destek konusunda sorunlar var.
@BadBoy8154 , o kadar uzun bir süre bekleyemeyeceğim. Elimdeki cihazın büyük bir şarj problemi bulunmakta.

Bütçe kısmen 1000 TL'ye kadar fakat avea faturaya ek'te bulunan cihazlardan sadece.

Ayrıca Huawei Ascend G7 'yi bu telefonlar arasına ekleyebiliriz.. :rolleyes:

Huawei ascend g7 almalısın söylediğin cihazlari ezer gecer 5.0 guncellemesi alacağı da açıklandı

Mg.

Profesör
Reaksiyon puanı
24
Dediklerin içinde en iyisi g7 şimdilik :)

yasinayaz23

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Buyuk gelmezse zenfone 6 al buyuk gelirsede zenfone 5 al ben zenfone 5 kullaniyorum.

pinterest

Profesör
Reaksiyon puanı
157
G7 ya da Meizu MX4 almalısın.

GMD canını çok sıkar. G3 beat de fiyat olarak çok pahalı.

jenov

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
@yasinayaz23 Zenfone alamıyorum maalesef. Yukarıda yazdığım telefonlar sadece. (GM discovery 2+ , ascend g7 , intouch 4 , g3 beat)

G7 ya da Meizu MX4 almalısın.

GMD canını çok sıkar. G3 beat de fiyat olarak çok pahalı.

G7 almaya karar verdim. G3 beat dediğin gibi hem pahalı hemde değeceğini düşünmüyorum.

Merak ettiğim tek bir soru kaldı G7 için , 5.0 kesin olarak gelecek mi ?

pinterest

Profesör
Reaksiyon puanı
157
@yasinayaz23 Zenfone alamıyorum maalesef. Yukarıda yazdığım telefonlar sadece. (GM discovery 2+ , ascend g7 , intouch 4 , g3 beat)

G7 almaya karar verdim. G3 beat dediğin gibi hem pahalı hemde değeceğini düşünmüyorum.

Merak ettiğim tek bir soru kaldı G7 için , 5.0 kesin olarak gelecek mi ?
Huawei facebook'da açıkladı. 5.0'ı kesin alacak.

PlaTooNOx

Asistan
Reaksiyon puanı
0
G7 nin bu kadar övülecek bir telefon olduğunu düşünmüyorum sonuçta içinde snapdragon 410 var, öyle ahım şahım bi işlemci değil. Kasası fln güzelde snapdragon 400lü tablette oyunlar baya kasıyordu belkide o samsungun farkıdır.

Phalearos

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Herturlu huewei g7 almalisin cok guzel bi telefon.orta segmentin krali

yasinayaz23

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Sar degeri yuksek ne kadar iyi telefon olsada sagliga zararli oldugu surece alinmaz.

jenov

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Araştırdığım kadarıyla G7 fiyat performans olarak diğerlerinin önünde geliyor.

Sar degeri yuksek ne kadar iyi telefon olsada sagliga zararli oldugu surece alinmaz.

Diğer akıllı telefonlar sağlığa yararlı fakat g7 'nin değeri biraz yüksek olunca sağlığa zararlı oluyor. Trajikomik bence. :))

yasinayaz23

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Araştırdığım kadarıyla G7 fiyat performans olarak diğerlerinin önünde geliyor.

Diğer akıllı telefonlar sağlığa yararlı fakat g7 'nin değeri biraz yüksek olunca sağlığa zararlı oluyor. Trajikomik bence. :))
Yazim hatam olmus demek istedigim her telefon sagliga zararli ancak 10 sene sonra kanser riski olucagina yuksek sar degerli telefonlar kullanip 6 seneye inebilir diye dusunuyorum.

jenov

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yazim hatam olmus demek istedigim her telefon sagliga zararli ancak 10 sene sonra kanser riski olucagina yuksek sar degerli telefonlar kullanip 6 seneye inebilir diye dusunuyorum.

Diğer yüksek kalite telefonlara göre "sar" değeri %40-45 civarı daha fazla. Piyasada 0.99 , 1.08 , 1.22 v.b "sar" değeri yüksek telefonlar satılabiliyor. Ayrıca Avrupa'da "sar" değeri 2.00 'a kadar satışa izin verilebiliyor. Tabi sağlığına çok önem verenler tercih etmeyebilir. :wink:
Ama benim gibiler için ; hızlı yaşa genç öl cesedin yakışıklı olsun. :rolleyes:

PunchAss

Asistan
Reaksiyon puanı
2
General mobiledan çok şikayeti olan var. Ben kullanıyorum. Şimdiye kadar bir kez bile bir sorunla karşılaşmadım. Gayet güzel bir telefon. Tavsiye de ederim. Alıp kullan. Lollipopda alıcakmış. Benimkide plus modeli :D

jenov

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
General mobiledan çok şikayeti olan var. Ben kullanıyorum. Şimdiye kadar bir kez bile bir sorunla karşılaşmadım. Gayet güzel bir telefon. Tavsiye de ederim. Alıp kullan. Lollipopda alıcakmış. Benimkide plus modeli :D

Maalesef bugün ascend g7 aldım. Çok fazla kurcalama fırsatım olmasa da şuanda bir sorun varmış gibi durmuyor. :sleep:

PunchAss

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Maalesef bugün ascend g7 aldım. Çok fazla kurcalama fırsatım olmasa da şuanda bir sorun varmış gibi durmuyor. :sleep:

Benim bir akrabam kullanıyor. Telefondan gayet memnun. Güzel telefon. Hayıtlı olsun. :D