General Mobile Discovery 2 Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

kazim5353

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
beyler özellikler gayet yeterli ayrıca şarjı parlaklıgı sonuna kadar açıp sürekli oyun oynamazsanız bir günü rahatça çıkarıyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kesinlikle uzak durulması gereken bir telefon dokunmatik berbat takılma kasılma ne ararsan var

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
günaydın önceden javalı çakma iphone yapan marka...

Dea

Müdavim
Reaksiyon puanı
35
Zaten Herşey Note 2 Kırılması İle Başladı Note 6 Y Kadar Tamir Edip Kullanıcam Discovery 1 Kullandım Ama 2 1 Dende Beter

Morcanus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar General Mobile Discovery II almayında ne alırsanız alın. Size o kadar söylüyorum arada bir dokunmatiği gidip geliyor bende ekran kilitleme tusuna basıp açıp öyle düzeltiyorum. Daha sonra Raminin yüksek olduguna falan kanmayın tarayıcı ile chromu aynı anda çalıştıramıyor bile. Birde telefona geçenlerde sinirden vurmuştum ana kartına zarar vermişim servise gidip geldi ama hala dokunmatiğinde tık yok
Kısacası 100-150 tl daha fazla verip General Mobile Elite almanızı şiddetle tavsiye ederim her türlü ezip geçiyor Discovery II yi
Lanet olsun Discovery II ye :cursing::thumbdown:

muhsin1

Asistan
Reaksiyon puanı
1
arkadaşlar bnde gm discovery 2 aldım sizce fiyatına göre nasıl bir telefon? cevaplarınız bkliyorum

muhsin1

Asistan
Reaksiyon puanı
1
arkadaşlr gm discovery 2 444 güncelemsei gelcekmi sanırsam plas a 5 gelmeyecek

muhsin1

Asistan
Reaksiyon puanı
1
arkadaşlar sizin gmd 2 lerinizin şarz aleti general mobıle mi yazıyo bnde subzero yazıyo birde discovery simgesi sağ tarafta degil ortada bu normalmi son kez wafi az çekiyo diger gmd 2 lere göre alalı 5 ay felan oldu yardım edermisiniz.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

muhsin1

Asistan
Reaksiyon puanı
1
[video=youtube;yciiPqFQfB0]https://www.youtube.com/watch?v=yciiPqFQfB0[/video]arkadaşlar yardım edin gmd 2 orjinalmı sahte mi yardım edin bir video izledim dogrumu bilmiyorum bi bakarmısınız . en son yorumumda belirtmiştim sarj aleti felan gm yazmıyor

LastWorld1910

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende bu cihazdan kullanıyorum mükemmel bir cihaz performans kamera ram v.s bakımından çok iyi

Reaksiyon puanı
0
Ben General Mobile Discovery Mini 2 Kullanıyorum Heç Ses Çıkmıyor 35 Aydır Sabrediyorum Ses Çıkıncada Telefon Sesi Değil Çıt Diye Ses Çıkıyor Yani Heç Bir Zaman Müzik Dinleyemiyorum Acill Nolur Yardım Edin Ne Yapacam.